اجتماعی

احداث ۳ زیرگذر سواره‌رو در خط راه آهن تهران-اهواز – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، ردا اسنایپ وی با اشاره به برخی اقدامات اخیر که در منطقه 17 انجام شده است، گفت: برگزاری مراسم ویژه شهادت امیرالمومنین(ع) را در نظر بگیرید.پ) و در نیمه های شب، نیمه شب، تعمیرات انجام شد و 102 غرفه چراغ جلوی بیش از 24 مسجد و حسینیه منطقه روشن شد.

شهردار منطقه 17 افزود: گرد و غبار مساجد، قالیشویی و اهدای بسته های بهداشتی از جمله اقدامات مدیریت منطقه 17 در دهه تکریم و تعظیم مساجد بود. همچنین اجرای برنامه های متنوع در ماه نزول قرآن از جمله برگزاری محفل انس با قرآن در مساجد منتخب و محوری، جشنواره فرهنگی ورزشی در پارک بهران به مدت 10 شب و ارائه برنامه در 14 محله. . غنا از جمله اقداماتی است که در حال انجام است.

وی گفت: قبل از این عملیات و با توجه به ماه پربرکت رمضان و رفاه حال شهروندان اقدام به جابجایی ها شده بود. ضمائم فیزیک آرکید پاک کردن دیوارهای راهروهای منتهی به مساجد تمیز شد.

خبر خوش برای شهروندان منطقه 17; تجهیز مجموعه ورزشی سجاد

اسنایپ وی با اشاره به آخرین مراحل بازسازی، نوسازی و تجهیز مجموعه ورزشی سجاد گفت: مجموعه ورزشی سجاد به مدت دو سال به دلیل شیوع بیماری عروق ویروس کرونا قلب متوقف شد و در این مدت دچار مشکلات متعددی از جمله روشنایی و روشنایی شد. سیستم گرمایش. سیستم نیاز به ایزوله و موتورخانه تهیه شد و … موارد دیگری که بحمدالله از همکاران پیگیری شده است. خدمتگزار در شهرداری منطقه تاکنون حدود 80 درصد از این مشکلات برطرف شده و به زودی در اختیار ممتازان منطقه قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به مژده به شهروندان منطقه 17 گفت: که انشاالله به زودی تمامی مشکلات این مجموعه ورزشی مرتفع خواهد شد و شهروندان عزیز منطقه می توانند از این مجموعه ورزشی استفاده کنند.

نصب 25 تیر روشنایی تزئینی در بزرگراه شهید شرقی

شهردار منطقه 17 به یکی دیگر از اقدامات اخیر شهرداری اشاره و تصریح کرد: در راستای ارتقای روشنایی بزرگراه شهید شرقی و رفاه حال شهروندان، روشنایی معابر و همچنین زیباسازی فضای شهری، نصب 25 پایه روشنایی تزئینی در یک فاصله در محور بزرگراه شهید شرقی به ارتفاع 20 متر حد فاصل باند سیزدهم تا بزرگراه آیت الله سعیدی واقع شده است.

وی گفت: این پروژه با اولویت بهبود روشنایی و ارائه خدمات در محلات کم برخوردار منطقه اجرا شد. انشاالله امسال طی برنامه ریزی هایی که در برخی از خطوط دیگر منطقه صورت گرفت، پایه نوری با طرح های جدید نصب خواهد شد.

جابجایی درختان منطقه 17 طبق مقررات قانونی انجام شد

اسنایپ وی با اشاره به احداث سه تونل در این منطقه گفت: با توجه به اینکه دسترسی مناسب بین شمال و جنوب راه آهن تهران-اهواز وجود دارد و محله های جنوبی منطقه از بن بست خارج شده است، دسترسی به آن ایمن و آسان است. شلوغی ترافیک به جز مطالبات و دغدغه های حقوق شهروندان محله.» منطقه 17 جنوب و مدیران شهری در این منطقه پیچ پروژه سال گذشته بنا به دلایلی با پنج درصد پیشرفت فیزیکی تعطیل شد.

وی افزود: با تصمیم مدیران شهری منطقه در دوره جدید مبنی بر راه اندازی مجدد این پروژه به دلیل وجود درختان مخالف پروژه، در تاریخ 9/9/1300 درخواست جابجایی درختان شد. طی بررسی و بازدیدهای انجام شده و با تایید اعضای کمیته ماده 7 در تاریخ 2 اسفند ماه سال گذشته به شماره ثبت 30573 به سازمان باغ ارسال و طی مکاتبات سازمان باغ به شماره 43227 مجوز صادر گردید. برای حرکت دادن درختان

شهردار منطقه 17 اظهار داشت: با توجه به اینکه این درخواست در تاریخ 12/02/1300 مورد موافقت و ابلاغ قرار گرفت. صورت تعدادی از این درختان با احتساب خسارت 50 میلیارد تومانی برای ایجاد این تونل ها به شهرداری منطقه 17 ارسال شد و در صورت عدم جابجایی درختان حیاتی و مهم تشخیص داده شد و مجوزهای لازم صادر شد. .

اسنایپ وی گفت: بر این اساس فرآیند انتخاب پیمانکار واجد شرایط و انتقال این تعداد درخت در تاریخ اعلام شده بر اساس مبانی استاندارد و با نظارت ناظران انجام شد. لازم به ذکر است طی پیگیری های مستمر پروژه به پیشرفت مادی 40 درصدی دست یافت.

کاهش 40 درصدی تصادفات فوتی در منطقه 17

اسنایپ وی ادامه داد: با اقدامات انجام شده، نقاط حادثه خیز در منطقه با همکاری پلیس راه منطقه شناسایی شد و معاونت حمل و نقل و ترافیک نیز اقداماتی را برای ایمن سازی این نقاط حادثه خیز انجام داد. با توجه به اقدامات انجام شده تاکنون در این زمینه، تعداد کشته شدگان تصادفات منطقه از 15 نفر در سال 99 به 9 نفر در سال 1400 کاهش یافته است که نشان دهنده کاهش 40 درصدی تصادفات فوتی است.

شهردار منطقه 17 تصریح کرد: در راستای کاهش تصادفات فوتی معاونت حمل و نقل و ترافیک با مشارکت پلیس راهور منطقه حدود 200 متر تی شرت بتنی بر روی پل شهید یارجانی ورودی تندجویان نصب کرد. به طول هر سه متر که از سقوط احتمالی موتور و خودرو در تصادفات جلوگیری می کند.

نصب 100 مخزن جدید در محلات منطقه 17

شهردار منطقه 17 با اشاره به اقدام دیگری که اخیرا توسط شهرداری انجام شده است، گفت: با هماهنگی های انجام شده در راستای حفظ و زیباسازی شهر، نوسازی و بهسازی آب انبارها، 100 آب انبار در سطح شهر آماده شد. روزهای اول برای سال جدید و در مناطق توزیع می شود. غنا برای جایگزینی با مخازن فرسوده واگذار شد و این روند تا رسیدن به حد لازم در سال جدید ادامه خواهد داشت.

درختان بنا به درخواست محله و تصویب شورا جابجا شد

اسنایپ وی با اشاره به برخی اقدامات انجام شده اخیراً در منطقه هفدهم، گفت: با توجه به لزوم دسترسی مناسب شهروندان بین شمال و جنوب راه آهن تهران – اهواز، برنامه ریزی موثری برای احداث سه تونل در این مسیر انجام شده است. منطقه.” برای این عملیات با مجوز نهادهای ذیربط تعداد 225 اصله درخت طبق اصول فنی جابه جا شد.

دکمه بازگشت به بالا