اجتماعی

ارتقای سرمایه اجتماعی اولویت اصلی در انتخاب فرماندار شمیرانات

استاندار تهران گفت: اولویت اصلی در انتخاب فرماندار شمیرانات تقویت سرمایه اجتماعی است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، محسن المنصوری در مراسم تکریم و معارفه فرماندار شمرانات ضمن تسلیت ایام شهادت امام موسی الکاظم (علیه السلام) و ابراز ارادت به سرور و سالار شهیدان به ویژه شهدای مدافع حرم. شهدای هسته ای و شهید فخری زاده به عنوان نماد علمی. الجهاد گفت: جایگاه نماز جمعه و سایر اماکن عمومی برگرفته از سیاست دولت سیزدهم است که عنوان محبوبیت را یدک می کشد.

وی افزود: مبنای ما در برگزاری مراسم معارفه استانداران استان تهران به عتبات عالیات مبتنی بر اصول حاکمیت اسلامی است، ما در بین مردم مسئولیت داریم و محل خدمت ما باید در بین مردم باشد.

و استاندار تهران ادامه داد: در چند ماهی که استاندار تهران بودم، آقای الساداتی را فردی پرتلاش و با روابط عمومی قوی می دیدم که با تعامل با دستگاه های اجرایی شهرستان شمیرانات امور خود را مدیریت می کند اما طبیعتا تغییر دولت ها، تغییر استانداران نیز مهم است.

استاندار تهران با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب گفت: این بیانیه هدف مسئولان حاکمیتی از انتخاب استانداران و مدیران است، علاوه بر این فرماندار جدید شمیرانات جسارت اداری دارد و به معنای واقعی کلمه دوم است. ” گام انقلاب.» قرار شد در این پست از آن استفاده شود.

المنصوری تاکید کرد: کار صادقانه و خدمت صادقانه در کنار تفکر خالصانه حاکمان برای ما مهم است، او آرام آرام ساکن شد.

وی سپس گفت: شمیرانات شهری بسیار خاص، حساس و بسیار توانمند است و حاکم جدید این شهرستان در عرصه های اجتماعی سوابق زیادی دارد و وزارت کشور الحمدلله در راستای تقویت حرکت می کند. سرمایه اجتماعی این شهر

استاندار تهران گفت: شاید شهرستان شمیرانات دچار مشکلات اقتصادی و سیاسی باشد اما این مشکلات علیرغم اهمیتی که دارند جزو اولویت های ما در این شهرستان نیستند. در عوض اولویت اصلی ما در شمیران مسائل فرهنگی و اجتماعی است و رفع این مشکلات در بلندمدت باعث افزایش سرمایه اجتماعی و در نتیجه افزایش مشارکت سیاسی در این شهرستان می شود.

المنصوری افزود: باید با تلاش شبانه روزی در شهرستان شمیرانات که شهری واقعی است میزان رضایت مردم را مشخص کنیم.

استاندار تهران در ادامه از انتصاب سرپرست جدید بخشداری لواسانات خبر داد و گفت: امروز همزمان با معارفه فرماندار جدید شهرستان شمیرانات، فرماندار جدید لواسانات را از همین منبر معرفی خواهم کرد. ”

به گزارش روابط عمومی استانداری تهران، حکم ذاکریان سرپرست استان شمیرانات و مبارکی سرپرست منطقه لواسانات توسط پدر شهیدان فرزانه و احمدی صادر شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا