استان ها

افتتاح و کلنگ زنی ۱۰ پروژه ورزشی در کهگیلویه و بویراحمد در هفته دولت

دیباروز/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح و کلنگ زنی ۱۰ پروژه ورزشی طی هفته دولت در این استان خبرداد.

به گزارش دیباروز، عین الله دهقان در جمع خبرنگاران، اظهارکرد: از این تعداد، ۸ پروژه ورزشی افتتاح و به بهره برداری می‌رسند.

وی افزود: پروژه های افتتاحی شامل؛ ۷ زمین چمن مصنوعی و راه اندازی مجدد استخر انقلاب یاسوج پس از ۷ سال خواهد بود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: اعتبار هزینه شده پروژه های افتتاحی ۱۵ میلیارد و ۵٠٠ تومانی است که با اضافه شدن این تعداد پروژه ورزشی، سرانه ورزشی استان افزایش پیدا می کند.

دهقان محل این پروژه ها را در شهرستان های بویراحمد، چرام، کهگیلویه و گچساران عنوان و اظهارکرد: زمین چمن مصنوعی روستای “تل دراز” و استخر شنای انقلاب یاسوج، زمین های چمن مصنوعی روستای “دم دره” و “بردیان” در شهرستان چرام، چمن های مصنوعی روستای “سرگر”و “گچی” در شهرستان کهگیلویه و زمین های چمن مصنوعی “آبچیرک” و “سر تیره” در شهرستان گچساران از مهم ترین پروژه های افتتاحی هفته دولت در استان است.

وی اظهار کرد: با افتتاح این تعداد پروژه ورزشی برای ۲۴ نفر بصورت مستقیم اشتغال ایجاد می شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: همچنین طی هفته دولت ۳ پروژه ورزشی شامل سالن چند منظوره روستای ساران شهرستان بویراحمد، زمین چمن مصنوعی روستای نرگاه شهرستان بویراحمد و سالن ورزشی بوستان شهرستان باشت نیز با اعتبار ۱۲ میلیارد و ۵۰۰میلیون تومان کلنگ زنی خواهد شد.

دهقان از افتتاح دو پروژه ورزشی طی هفته تربیت بدنی در روستای «ده برآفتاب» شهرستان بویراحمد خبر داد و تصریح کرد: در دو روستای شهرستان گچساران نیز دو پروژه زمین چمن مصنوعی فعال است.

وی بیان کرد: همچنین تکمیل پروژه‌های نیمه تمام استان با تاکید بر تحقق طرح‌های با پیشرفت بالا در دستور کار است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا