عمومی

انبارلویی: دولت را کمک کنیم

این فعال سیاسی اصولگرا در یادداشتی نوشت: مردم می گویند این استاد باید کمک کند تا مشکلات معیشتی حل شود، بنابراین مردم اجازه نمی دهند بدهکارانی که پاسخگوی مشکلات دیروز هستند در پوشش طلبکاران امروز ظاهر شوند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، محمدکاظم الانبارلویی در یادداشتی در روزنامه رسالت وی نوشت: گفتمانی بر مبنای «عدالت» و «بهروزی» در کشور شکل می گیرد. پیام اصلی این سخنرانی این است که «ما باید به این دولت برای اصلاحات اقتصادی و عدالت کمک کنیم».

راهبرد دشمنان اسلام و نظام این بود: همزمان با اصلاحات اقتصادی در دولت اصلی، «تظاهرکنندگان» را به «مخالف» و «اپوزیسیون» را به «مخالف» نظام تبدیل کنیم! اما با روشنگری های رئیس جمهور، همکارانش در دولت و نخبگان جامعه، همه پیش بینی های دشمن به حقیقت پیوست. از اولین ساعات پرداخت معیشت 75 میلیون ایرانی، رضایت نسبی از توان مقاومت آنها در برابر افزایش قیمت برخی از کالاهای اساسی وجود داشته است.

گزارش ها از سراسر کشور حاکی از آن است که حتی تجمعات و اعتراضات به یک درصد هم نرسیده است.

اصلاح کامل اقتصادی دولت برای اصلاح چهار کالای اساسی و اعطای یارانه از «مبدا» به «مقصد» چیزی نبود که ضدانقلاب بتواند برای آن در و شورا بسازد و روشن است که تصمیم دولت – به هر طریقی که می‌خواهند دروغ بگویند، تهمت بزنند، تحریف کنند، نگران کنند و فریب دهند.

دشمن معتقد بود که می تواند روی تعداد زیادی از مردم در اردوگاهی در خیابان حساب کند، اما جمعیت آنقدر زیاد نبود که برای یک «شورش داغ» آماده شود. ندای «منافقین»، «سلطنتیان» و همدستانشان در داخل «خیمه فتنه» بی پاسخ ماند و هر چه بیشتر گریه کردند، موفقیتشان کمتر شد.

سرعت عمل دولت در این امر به ویژه در حوزه روشنگری موجب غافلگیری دشمن و ایجاد آرامش نسبی در بازار شد.

رسانه‌های مخالف تصمیم دولت، بینش مردم را پنهان کردند و کاهش دادند. دشمن نتوانست ویروس «بدبختی» را به پوست افکار عمومی تزریق کند. اصلاحات اقتصادی اکنون با عزم ملی و تقسیم کار مشخص در حال اجراست.

برخی در داخل متأسفانه گلوی خود را به دشمن کرایه می دهند. کسانی که در سه فتنه 78، 88 و 98 درگیر فتنه بودند، هر چه بیشتر تلاش کردند، کمتر به نتیجه رسیدند. به تماس های آنها در داخل و خارج پاسخی داده نشد. مردم مرز منافع ملی، منافع خود و توطئه بیگانگان را درک کردند و اجازه ندادند دشمن در محاسبات آنها خللی ایجاد کند.

مردم متوجه شده اند که تمرکز دولت و مجلس بر سلامت «نفس» و تأمین «نان» مردم است. رهبر به امید موافقت با کدخدای کوچکتر اجازه نمی دهد سفره مردم در دولت قبل کم شود.

در جنگ مردم دماغ دشمن را خاراندند و نشان دادند که مشکلات کشور را می شناسند و راه حل غلبه بر آنها را می دانند و دولت اصلی راه برون رفت از این مشکلات را به خوبی درک کرده است.

یک مطالعه علمی نشان داد که ایرانیان از طریق 260 شبکه تلویزیونی فارسی زبان که توسط ارتش رسانه های غرب علیه انقلاب اسلامی ما راه اندازی شده است، 180 برابر میانگین جهانی اخبار جعلی، شایعات و اخبار ناامیدکننده در معرض خطر قرار دارند. واکنش مردم به اصلاحات اقتصادی دولت نشان داد که مردم از سد دروغ و شایعه عبور کرده اند.

این مطالعه نشان می دهد که شکاف بین دولت و ملت هر روز در حال کاهش است.

دولت باید تلاش خود را بر تثبیت بازار آزاد متمرکز کند. استثمارگران و رانت خوارانی را که می خواهند از «پنجره» وارد شوند، متوقف کنید، زیرا از «در» بیرون آمده اند.

کشف انبارهای انبار در چند روز گذشته در تهران و شهرستان ها و ممنوعیت 9221 حساب ارزی برای کسانی که می خواستند به بازار ارز دامن بزنند. دستگیری دو تبعه فرانسوی که خود را برای سازماندهی اغتشاشات و اتصال به کانال‌های ارتباطی در خانه آماده می‌کردند، نشان داد که سرویس‌های اطلاعاتی، انتظامی و جاسوسی در حال غفلت هستند. اجازه اختلال در سیستم های تصمیم گیری در زمینه اصلاحات اقتصادی را نمی دهد.

مردم می گویند این «استاد» باید به حل مشکلات معیشتی کمک کند. بنابراین مردم اجازه نخواهند داد بدهکارانی که پاسخگوی مشکلات دیروز هستند در پوشش طلبکاران امروز ظاهر شوند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا