استان ها

این نوشیدنی خوشمزه ۶ برابر یک لیوان شیر کلسیم دارد!

این نوشیدنی خوشمزه ۶ برابر فنجان شیر کلسیم دارد!

آیا تا به حال از داروهای اشتها آور برای کاهش وزن استفاده کرده اید؟ داروهایی که هزار و یک عارضه دارد و گاه حاوی مواد مخدر است و اعتیادآور است. درمانگر سنتی پیشنهادی برای شما دارد. پیشنهاد دارای یک جمله فلش و چندین علامت است.

به گزارش دیباروز. همه ما با تخم مرغ به یاد داریم. این سیاه دانه ها همیشه پای ثابت گیاهان صلواتی در ماه محرم بوده اند. در هرم گرمای تابستان محرم جلوی ایستگاه سلفاتی ایستادیم و یک لیوان آب سرد با حبوبات سیاه نوشیدیم و از ته دل گفتیم یا الحسین (علیه السلام). غیر قابل تصور نیست که پیشنهاد ویژه طب سنتی برای رفع تشنگی، تخم مرغ باشد. دکتر ابراهیمی می گوید: ترکیب تخم مرغ، نعناع و گلاب بهترین دستور رفع تشنگی برای روزهای طولانی ماه رمضان است.

اما این فقط نیمی از داستان است. داستان تخم‌مرغ نوشیدنی چیزی بیش از یک رفع تشنگی است. اگر می دانید با خوردن یک لیوان تخم مرغ می توانید 6 برابر کلسیم یک لیوان شیر، 2 برابر پتاسیم یک موز و 3 برابر آهنی که وارد بدنتان می شود با نوشیدن یک لیوان تخم مرغ، حتی اگر خیلی مشتاق نباشید. . تشنه امروز به نزدیکترین عطرفروشی می روی و امشب یک کوزه تخم مرغ به عنوان مهمان ویژه سر میز صبحانه خواهی داشت.

شما ممکن است از آن دسته افرادی باشید که میل زیادی به غذا خوردن دارید و خیلی دیرتر احساس سیری می کنید. چند درصد از شما که این گزارش را خوانده اید تا به حال داروهای ضد اشتها برای کاهش وزن مصرف کرده اید؟ داروهایی که هزار و یک عارضه دارد و گاهی هم مواد مخدر دارد و اعتیادآور است. متخصص طب سنتی پیشنهادی برای استفاده از تخم مرغ دارد. دكتر ابراهيمي مي گويد: دانه هاي بادمجان جاذب هستند و تا 10 برابر وزن خود آب جذب مي كنند، با مصرف بادمجان احساس سيري مي كنيد، پرخوري نخواهيد كرد و به تدريج لاغر مي شويد.

* با تخم مرغ اعصاب را آرام کنید

اگر شغل پر استرسی دارید یا فکر می‌کنید زودتر آسیب می‌بینید یا کمی عصبانی می‌شوید، پیشنهاد شماره یک ما به شما این است که در هنگام عصبانیت کمک بزرگی داشته باشید و به صلوات اشاره کنید. اما علاوه بر این، توصیه می کنیم یک حساب eggnog باز کنید. تخم مرغ با اعصاب شما جادوی می کند که نمی گویید و نمی پرسی. دکتر ابراهیمی می گوید: بادمجان را با بادرنجبویه و عرق مخلوط کنید، این مخلوط را با عسل شیرین کنید و بنوشید. مطمئن باشید به زودی تغییری در خلق و خوی خود خواهید دید.

* جبران انرژی از دست رفته

ماه رمضان است و ممکن است احساس خستگی کنید یا سر کار باشید و آخر هفته انرژی شما تمام شود. از دانه های پوسته تخم مرغ غافل نشوید. در کتب طب سنتی باستانی، رزمندگان توصیه می کردند که از تخم مرغ برای نوشیدنی برای افزایش انرژی و جبران قدرت از دست رفته استفاده کنند.

* درمان یبوست یا «بیماری ها».

اگر از مشکلات گوارشی رنج می برید و از یبوست رنج می برید یا به قول حکیمان طب سنتی «بیماری مادر» هستید، می توانید تخم مرغ را به برنامه غذایی خود اضافه کنید. دکتر ابراهیمی می گوید: شربت تخم مرغ به بهبود عملکرد روده و حرکت بهتر روده کمک می کند. جالب است بدانید فیبر موجود در تخم مرغ به راحتی در بدن هضم نمی شود و مانند یک پاک کننده قوی مواد زائد را که بدن به آن نیاز ندارد را از روده خارج می کند.

*ضد پیری

صحبت از زیبایی و جوانی بیش از هر چیز دیگری خوشحال کننده است. اگر پیر شده اید، مطمئناً پیری برای شما یک کابوس است و نمی خواهید به این زودی پوست خود را شل کنید. آیا مطمئن هستید که می خواهید با پمادها و ماسک های رنگی به داروخانه بروید؟ اما طب سنتی به شما نمایشی می دهد. دکتر ابراهیمی می گوید: «با نوشیدن روزانه یک لیوان آب لیمو و بادمجان، پوستی شاداب و سالم خواهید داشت.» از آنجایی که تخم مرغ سرشار از آنتی اکسیدان است، آنتی اکسیدان های مخلوط تخم مرغ با آبلیمو با التهاب پوست مبارزه می کند و به خاصیت ارتجاعی پوست کمک می کند. .

دکمه بازگشت به بالا