استان ها

با آرمانخواهی باید به آینده امید داشت

دیباروز/بوشهر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: امروز دشمن تلاش می‌کند تا روح ناامیدی در جامعه‌ ایران بدمد اما باید با آرمانخواهی، به آینده امید داشت.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری جمعه اول اردیبهشت در خطبه‌های نماز جمعه بوشهر اظهار کرد: مهم‌ترین نیاز جامعه دانشجویی داشتن زیربنا فکری و مبنای اندیشی محکم است چرا که این فکر و اندیشه انسان است که شخصیت انسان را پردازش می‌کند و اعمال انسان منبعث از نوع اندیشه و تفکر است که باید قوی شود.

وی با بیان اینکه روزه‌داران در ماه مبارک رمضان با اعمال ویژه به معرفت و دستاوردهای مهمی دست یافته‌اند، اضافه کرد: مراقبت و حفاظت از دستاوردهای این ماه باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد.

خطیب نماز جمعه بوشهر تصریح کرد: راه انقلاب اسلامی روشن است؛ ارائه اسلام ناب محمدی (ص)  برای جهان اسلام و جامعه جهانی، ایجاد تمدن، رفاه، پیشرفت و معنویت برای جامعه ملی، راه روشن انقلاب اسلامی است از این رو مسئولان باید با کمک مردم در رفع کمبودها تلاش کنند.

صفایی بوشهری با اشاره به اهمیت مقاومت بیان کرد: اگر مقاومت نشود به دورانی برمی‌گردیم که سفارتخانه‌های آمریکا و انگلیس بر جامعه ایران حکومت می‌کردند و مستشاران کشورهای غربی در جامعه حرف اول می‌زدند.

وی تاکید کرد: آمریکا، انگلیس، رژیم صهیونیستی دنبال تخریب جامعه ایران اسلامی در همه ابعاد هستند به‌ویژه با جوانان و نوجوانان ایران اسلامی دشمنی بیشتر دارد چون این قشر در آینده مدیران جامعه هستند، جوانان و نوجوانان ایران اسلامی باید در خط اول مقاومت در برابر جهان استکبار باشند.

امام جمعه بوشهر، با تبریک سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اکنون سپاه در تمامی ابعاد پیشگام است و بسیج بال قوی سپاه پاسداران برای خدمت است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، با تبریک عید سعید فطر یادآور شد: در ماه مبارک رمضان برنامه‌هایی در سواحل استان بوشهر اجرا شد که حماسه‌ای از تبلیغ دینی به سبک جدید بود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا