حوادث

برخورد پلیس با مردم منصفانه باشد

دیباروز/ زنجان رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناگا با تاکید بر اینکه کمک به تربیت نیروی انسانی در تراز انقلاب اسلامی یکی از اهداف سازمان عقیدتی سیاسی است، گفت: برای تحقق این امر تلاش می شود. هدف: توسعه جامعه قرآنی».

حجت الاسلام سید علی رضا ادیانی ظهر امروز (15 بهمن) در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه تحقق اهداف نیروی انتظامی در رأس آن تربیت نیروی انتظامی در تراز انقلاب اسلامی، الهام الهی به ذهن و اندیشه است. قلب مردم امام راحل: نقش سازمان عقیدتی سیاسی در جذب نیروی انتظامی از ابتدا و ایفای نقش در انتخاب و گزینش نیروها. آنچه مهم است آموزش نحوه برخورد عاقلانه با مردم به پلیس است. پلیس باید با مردم با مهربانی و انصاف رفتار کند و بتواند نگرش اسلامی از خود نشان دهد.

وی با تاکید بر اینکه سازمان عقیدتی سیاسی ناگا در مراکز آموزشی نیز حضور دارد و در هیات امنای دانشگاه نیز عضویت دارد، افزود: اندیشه های اسلامی نیز از جمله دروس آموزشی است که در دانشگاه های نیروی انتظامی تدریس می شود. علاوه بر این، نیروهای آموزشی نیز در طرحی به نام ولایت حضور دارند و آموزش های مرتبط با این رشته از جمله کشاورزی با روش تربیت اسلامی را می گذرانند.

این مسئول خاطرنشان کرد: سازمان عقیدتی و سیاسی ناجا نقش مهمی در فراهم کردن زمینه و فضا برای ارائه آموزش های منطبق با شئونات اسلامی در برخورد با مردم داشت تا خودشان به سطح مطلوب در جامعه اسلامی برسند.

ادیانی تاکید کرد: سازمان عقیدتی سیاسی ناگا 30 سال خدمت برای نیروهای پلیس در نظر گرفته است و برنامه ها به طور مرتب بازیابی و شمارش می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا