استان ها

بررسی خارج از نوبت پرونده های درگیری فیزیکی

رئیس کمیته انضباطی شورای فوتبال استان اصفهان: بررسی ادواری موارد درگیری فیزیکی

رئیس کمیته انضباطی شورای فوتبال استان اصفهان گفت: اختلافات در رده های پایه از سوی کادرفنی تیم ها گزارش می شود. کمیته انضباطی در رده های پایه از نظر آموزشی حساسیت بیشتری دارد.

به گزارش خبرگزاری دیباروز از اصفهان، عباس عابدی رئیس کمیته انضباطی شورای فوتبال استان اصفهان در خصوص آخرین پرونده رسیدگی انضباطی گفت: با حمایت رئیس شورای فوتبال اصفهان به پرونده های انضباطی رسیدگی و رای صادر شد. تسریع شده و اکنون پرونده ها بدون اتلاف وقت و در کمترین زمان ممکن توسط کمیته انضباطی رسیدگی می شود.

رئیس کمیته انضباطی شورای فوتبال استان اصفهان تصریح کرد: اگر تصمیم گیری پرونده نیاز به بررسی داشته باشد، نتیجه نهایی زمان بیشتری می برد.

وی در خصوص ایجاد جلسات حاشیه ای و غیراخلاقی بین کادر فنی تیم ها با مسئولان برگزاری مسابقات گفت: متاسفانه شاهد درگیری هایی هستیم که از سوی کادر فنی تیم ها در رده های پایه گزارش می شود. کمیته انضباطی در رده های پایه از نظر آموزشی حساسیت بیشتری دارد.

وی افزود: مسلم است که احکام کمیته انضباطی در خصوص اختلاف با داوران یا مجریان تند بوده و با قاطعیت برخورد خواهد شد. این احکام شامل جریمه نقدی و محرومیت از فعالیت می شود.

عابدی افزود: گزارش های ارسالی به کمیته انضباطی مبنی بر بداخلاقی و درگیری فیزیکی رسیدگی و دستور موقت صادر می شود.

رئیس کمیته انضباطی شورای فوتبال استان اصفهان اذعان داشت: توصیه می کنیم مدیران و کادر فنی تیم ها حداقل یک بار آیین نامه کمیته انضباطی تهیه شده توسط فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران را مطالعه کنند. تخلفات انضباطی نسبت به سال گذشته هفت برابر شده است.

عابدی با اشاره به اینکه تنها مرجعی که تصمیم به برگزاری یا عدم برگزاری مسابقه می گیرد، مدیر اجرایی و داور است، تصریح کرد: هیچ تیمی به صورت انفرادی نمی تواند در مورد برگزاری یا عدم برگزاری مسابقه تصمیم گیری کند. اگر مشخص شود که تیمی عمداً در بازی ظاهر نشده است، تخلفات جدی مانند تاچ داون در نظر گرفته می شود.

انتهای نامه

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس امتیاز به f رای داد رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا