عمومی

برگزیدگان جشنواره کشوری ایده پردازی دانشجومعلمان معرفی شدند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، معاون توسعه منابع و امور دانشجویی دانشگاه در پردیس علامه طباطبایی بوشیر و دبیر اجرایی جشنواره عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران از دست اندرکاران برگزاری این جشنواره در سطح ملی و منطقه ای تقدیر کرد. این جشنواره توسط ستاد منطقه ای جشنواره در بوشیر برگزار شد.

علی اکبر قاسمی گفت: در این راستا جلسات متعددی به ریاست رئیس دانشگاه فرهنجان در استان بوشهر برگزار شد که پس از آن کمیته های مختلفی برای برگزاری این جشنواره تشکیل شد.

قاسمی گفت: پس از آن فراخوان جشنواره به تمامی استان ها ارسال و در فضای مجازی منتشر شد و به طور مستمر در این خصوص اطلاع رسانی لازم صورت گرفت.

او اضافه کرد: بر اساس این فراخوانی است که از سوی دانشگاه های فرهنگی در سراسر کشور ارائه می شود دانش آموزان دانش آموزان آنها خودشان را گرفتند و بهترین ایده ها را برای ما ارسال کردند.

معاون آموزشی، فرهنگی و پژوهشی دانشگاه در پردیس دانشگاه فرهنجان استانداری بوشهر و رئیس هیئت داوران این جشنواره ضمن تبریک عید سعید فطر و بوشهر گفت: مهاجمان این جشنواره در سطح ملی و محلی با حضور همکاران ممتاز دانشگاه فرهنجان استان بوشهر، حاکمان، اساتید و… دانش آموزان دانش آموزان قدردانی می کنم که با شرکت در این جشنواره بر غنای آن افزودند.

سید محسن محمدی گفت: از مجموع آثار ارسالی در سطح استانداری، 31 ایده از دانشگاه های فرهنگیان سراسر کشور مورد داوری قطعی قرار گرفت.

محمدی گفت: داوران در سه حوزه پژوهشی، تهیه محتوا و تربیت بدنی از اساتید دانشگاه فرهنجان استان بوشهر و سایر استان های کشور بودند.

وی افزود: ایده های منتخب بر اساس معیارهای تعیین شده مورد داوری قرار گرفتند و 6 ایده به عنوان بهترین ایده انتخاب شدند.

1- مهدی غضنفری حرم علامه طباطبایی استانداری اردبیل.

2- فاطمه بک ناته از حرم حضرت زینب.س) بخش مرکزی

3- امید مظفری مزار مطهر شهید مدرس منطقه کردستان

4- محمدمهدی حسن زاده، مجتمع آیت الله خامنه ای آه تو بخش گلستان

5- حرم مهسا داداشی الزهرا.س) استان زنجان

6- خدیجه محسنی دلقک بردیس دختر الهدی صدر، استانداری بوشهر

دکمه بازگشت به بالا