حوادث

تا پایان هفته از سفر‌های غیرضروری پرهیز شود

آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ احمد شیرانی رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا در خصوص آخرین وضعیت راه‌های کشور گفت: محور‌های استان‌های قم و مرکزی از جمله محور‌های اراک-سلفچگان، دلیجان-سلفچگان و قم-سلفچگان به علت بارش برف، یخ زدگی و عدم ایمنی تا اطلاع ثانوی مسدود می‌باشد.

رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا افزود: همچنین محور خرم آباد-پلدختر، محور سربیشه-نهبندان، محور دلگان-ایرانشهر، توسکستان- شاهرود مسدود است.

وی ادامه داد: در جاده‌ها شرایط زمستانی حاکم است و تا پایان هفته از سفر‌های غیرضروری پرهیز شود.

سرهنگ شیرانی گفت: همراه داشتن تجهیزات زمستانی در سفر‌های جاده‌ای ضروری است. کاهش سرعت رانندگی و افزایش فاصله طولی با خودرو جلویی در پیشگیری از تصادفات بسیار مؤثر است. رانندگان زمان بیشتری برای رسیدن به مقصد در نظر بگیرند. 

وی ادامه داد: محور‌های منتهی به استان‌های شمالی دارای بارش برف و باران می‌باشند.

رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا افزود: در ورودی و خروجی محور‌های سلفچگان و در محور اراک – بروجرد و بالعکس شاهد ترافیک سنگین هستیم.

وی در پایان گفت: در برخی از محور‌های استان‌های البرز، ایلام، تهران، خراسان رضوی، خراسان شمالی، زنجان، سمنان، دومقم، همدان، چهارمحال و بختیاری، کردستان، اصفهان، قزوین، لرستان، مازندران، کرمان جنوب، کرمان، کرمانشاه و گلستان بارش برف و باران را دادیم و همچنین بارش باران را در برخی از محور‌های استان‌های خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، فارس سیستان و بلوچستان (جنوب) و گیلان شاهد هستیم.

تیم خبری مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در ارائه دیدگاه‌های متنوع هستم. از طریق بررسی مختلف زوایای رویدادها، برای خوانندگان دیدگاه جدیدی را به ارمغان می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا