اجتماعی

تخصیص وام قرض الحسنه ۲۰۰ میلیون تومانی به کارکنان دارای ۴ فرزند شهرداری تهران

مدیر کل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران از اعطای تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی با کارمزد ۴ درصد به کارکنان دارای چهار فرزند شهرداری تهران در قالب بسته «خرسند ساز» خبر داد.

به گزارش دیباروز، محمد بنی حسن مدیرکل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران در حاشیه تقدیر از کارکنان دارای چهار فرزند شهرداری تهران که پیش از ظهر امروز و با حضور باقری معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران در برج میلاد برگزار شد، تأمین حفظ و ارتقاء سطح معیشت و سلامت نیروی انسانی را از عوامل موثر در افزایش بهره وری منابع انسانی دانست و گفت: رونمایی از بسته خرسند ساز در همین راستا و با هدف ارائه خدمات و تسهیلات معیشتی به کارکنان به عنوان یک استراتژی مهم مدیریتی صورت گرفت که خوشبختانه تاکنون رضایت حداکثری جامعه هدف را به دنبال داشته است.

وی یکی از مهمترین بخشهای بسته خرسند ساز را ارائه تسهیلات تشویقی فرزندآوری در جهت تحکیم بنیان خانواده عنوان کرد و افزود: بر اساس محور نوبهار به محض ارائه گواهی ولادت فرزند، تمامی کارکنان رسمی و قراردادی شهرداری تهران می توانند از تسهیلات پیش بینی شده برخوردار شوند.

مدیر کل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران از پرداخت وام فوری، بدون ضامن و کم بهره ۵۰ میلیون تومانی به فرزند اول و دوم و ۱۰۰ میلیون تومانی به فرزند سوم به عنوان بخشی از تسهیلات فرزندآوری یاد کرد و گفت: بسته هدیه شامل اقلام بهداشتی، البسه و تغذیه ویژه مادر تسهیلات دیگری است که به محض تولد نوزاد به کارکنان مشمول اعطاء می شود.

 بنی حسن تعداد فرزندان متولد شده در خانواده بزرگ شهرداری تهران از زمان رونمایی از بسته خرسند ساز تا به امروز را ۴۳۵ نفر ذکر کرد و یادآور شد: وام فرزندآوری به حساب برخی از کارکنان مشمول واریز شده و سایر کارکنان نیز به محض ارائه مدارک از این تسهیلات برخوردار می شوند.

بر اساس گزارش اداره کل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران، وی در پایان با بیان اینکه وام قرض الحسنه  ۲۰۰ میلیون تومانی فرزند چهارم و ۱۰۰ میلیون تومانی ویژه فرزند سوم به کارکنانی که تاریخ تولد فرزندان آنها پس از رونمایی از بسته خرسند ساز بوده همزمان با عید سعید غدیر خم پرداخت می شود، خاطر نشان کرد: ان‌شاءالله به زودی و با رونمایی از دومین بسته خرسند ساز خدمات بیشتری به کارکنان ارائه خواهد شد.

انتهای پیام 

انتشارات علوم اجتماعی

تحلیل‌گر مسائل اجتماعی با تمرکز بر نقش تغییرات فرهنگی در جامعه و تأثیر آن بر ساختار اجتماعی و ارتباطات بین افراد. تلاش برای درک عمیق‌تر نحوه تأثیر فرهنگ بر عقاید، ارزش‌ها و رفتارهای افراد و جوامع.
دکمه بازگشت به بالا