حوادث

دستگیری دو تن از عوامل اغتشاشات در شهرستان ری/ سارق میلیاردی پل‌های آهنی دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهر الرای از دستگیری دو نفر از اغتشاشگران و دستگیری متخاصم و سارق پل های آهنی میلیاردی خبر داد.

به گزارش دیباروز، سرهنگ دوستعلی جلیلیان با اشاره به مهم ترین پرونده های پلیسی در شهرستان الری از دستگیری دو تن از سرکردگان اغتشاشات اخیر خبر داد و گفت: در ادامه شناسایی عوامل اصلی اغتشاشات و خرابکاران نظم عمومی. آنها را نقض کند. ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی با سوار شدن بر موج اعتراضات مردمی، اقدام به تخریب و سازماندهی آتش زدن اموال و اماکن عمومی و دولتی، موفق به شناسایی هویت و محل 2 نفر از عوامل و عوامل اصلی اغتشاشات شهر شدند. از ری

وی با اشاره به دستگیری متهم گفت: ماموران آگاهی این فرماندهی پس از انجام اقدامات قانونی به محل مورد نیاز مراجعه و با انجام دو عملیات جداگانه، هر دو متهم را دستگیر و به اداره آگاهی معرفی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان الرای گفت: متهم پس از مواجهه با مدارک پلیسی به تخریب و آتش زدن اموال و اماکن عمومی و تحریک مردم به اخلال در نظم عمومی اعتراف کرد. متهمان نیز به دادسرای عمومی معرفی شدند و تحقیقات با هماهنگی قانونی برای دستگیری سایر همدستان با متهم ادامه دارد.

عاملان درگیری در کهریزک دستگیر شدند

جلیلیان با اشاره به دستگیری عاملان درگیری در منطقه کهریزک گفت: پس از درگیری همه جانبه ماموران پلیس محلی عاملان درگیری را در این محل شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری افزود: پس از تحقیقات با اطلاعات پلیسی، هویت متهمان و محل اختفای آنان مشخص شد و پس از طی مراحل قانونی، پنج نفر که طی یک عملیات ضربتی مرتکب این درگیری شده بودند، دستگیر شدند. در بازرسی از مخفیگاه آنها 6 قبضه سلاح سرد شامل قمه و چاقو کشف شد. در ادامه متهمان با آغوش باز به کلانتری منتقل و پس از تکمیل تحقیقات و تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل دادسرای عمومی شدند.

دستگیری دزدی که تجهیزات شهر را میلیاردی فروخت

رئیس پلیس راهور با اشاره به دستگیری سارق میلیاردی گفت: در پی دریافت اطلاعات و گزارشات مردمی مبنی بر سرقت پل های آهنی در منطقه قیادشت، رسیدگی به این پرونده در دستور کار کلانتری محل قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری قیادشت پس از تایید صحت موضوع، با بررسی سرنخ ها و رصد تصویری سارق را شناسایی کردند.

رئیس پلیس رای ادامه داد: ماموران تیم پلیس کیامدشت با شناسایی پیک های جنایی در مناطق جرم خیز، در حین سرقت، سارق را مشاهده و متهم را با نیش زنی دستگیر و به کلانتری منتقل کردند. اداره امنیت

جلیلیان با اشاره به اعترافات متهم گفت: سارق علاوه بر اعتراف به جرم خود به چندین فقره سرقت در یکی از بزرگراه ها به ارزش پنج میلیارد ریال اعتراف کرد و پس از تکمیل تحقیقات و خاتمه پرونده به دادسرا معرفی شد. .

انتهای نامه

دکمه بازگشت به بالا