استان ها

راه‌اندازی بازار آب قزوین، نیازمند دانش‌بنیانی‌ها

دیباروز / قزوین استاندار قزوین گفت: یکی از اولویت های استان قزوین راه اندازی بازار آب به منظور مدیریت بهینه مصرف است که بی شک استفاده از توانمندی های شرکت های دانش بنیان را می طلبد.

محمدمهدی علوی روز شنبه 6 آذر 1401 در جلسه ستاد اقتصاد دانش بنیان اظهار داشت: قطعا ورود دانشجویان دانش بنیان به عرصه های مختلف نتایج بی بدیلی از جمله توسعه اقتصاد دانش بنیان خواهد داشت. استانداری. به عنوان مثال قزوین در حوزه کشاورزی از توانایی بالا و نادری برخوردار است و باید شاهد وجود شرکت های دانش بنیان در این حوزه باشیم تا این حوزه تقویت و رونق بیشتری یابد.

وی بیان کرد: شرکت های مبتنی بر دانش در زمینه گیاهان دارویی و مولد در حوزه های مختلف کشاورزی می توانند ورودی خوبی داشته باشند چرا که قزوین استعدادهای بالقوه زیادی در این زمینه دارد.

علوی گفت: یکی دیگر از اولویت های استان قزوین راه اندازی بازار آب برای مدیریت بهینه مصرف است که بی شک استفاده از توانمندی های شرکت های دانش بنیان را می طلبد.

وی با بیان اینکه احیای دشت خزر یک اولویت اساسی است که مورد تایید مقام معظم رهبری و رئیس جمهور نیز قرار گرفت، افزود: باید از توانمندی های شرکت های مبتنی بر دانش در این زمینه استفاده شود و همایشی در این زمینه برگزار شود. توجه. . تا صاحبان ایده و فعالان عرصه دانش بتوانند نظرات و عقاید خود را بیان کنند.

علاء در ادامه با اشاره به روش های جذب دانشجو، دانشجویان را به تور و بازدید از شرکت های موفق دانش بنیان دعوت کرد و گفت: ایده ها و تجربیات موفق این شرکت ها باید ارائه و الگوبرداری شود تا زمینه ساز و زمینه ساز شود. ایجاد محصولات متفکرانه در بین گروه ها و باید هدف نهادینه شود.

استاندار قزوین در ادامه پیشنهاد تشکیل شورای راهبردی پیشرفت در استان قزوین را داد تا از توانمندی های دانش بنیان ها در راستای برنامه های توسعه استان استفاده بهتر و بیشتر شود.

انتهای نامه

دکمه بازگشت به بالا