استان ها

سند دار شدن املاک از اولویتهای وزارت آموزش وپرورش است

سند مالکیت یکی از اولویت های وزارت آموزش و پرورش است

معاون حقوقی وزارت آموزش و پرورش گفت: یکی از مهمترین اولویت های وزارت آموزش و پرورش سندسازی املاک آموزشی برای جلوگیری از تعرض بهره برداران به این املاک است.

به گزارش خبرگزاری دیباروز از استان کهگیلویه و بویراحمد؛دربندی در جلسه پیگیری اسناد املاک آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: با پیگیری ها و تعامل خوب شرکای حقوقی، 920 ملک در استان وجود دارد که دارای سند رسمی هستند.

وی گفت: تفاهم نامه ای بین وزارت آموزش و پرورش، سازمان ثبت اسناد و املاک و شرکت مسکن کشور برای تسریع در سندسازی املاک آموزش و پرورش منعقد شد و لازم به ذکر است که در منطقه کهگیلویه و بویراحمد همکار انتظار می رود. برای تسریع در ثبت املاک در این سامانه ها.

الدربندی بر لزوم ساماندهی و ارتقای ویژگی های آموزش و پرورش تاکید کرد و گفت: ارتقای ویژگی های آموزش و پرورش یکی از دغدغه های وزیر آموزش و پرورش در لزوم شناسایی این املاک و فروش املاک مازاد برای توسعه و تجهیز مدارس است. طی مراحل قانونی».IMG-20220531-WA0048

وی با تاکید بر حمایت قضایی و حقوقی از همکاران فرهنگی گفت: بر اساس ماده 88 قانون خدمت وظیفه عمومی اگر فرهنگی در رابطه با شغل خود مشکلی داشته باشد کارشناسان حقوقی می توانند با مشاوره یا استخدام فرهنگی از همکاران خود در این زمینه دفاع کنند. وکیل رسمی.”

مدیرکل آموزش و پرورش استان کوگیلویه و بویراحمد گفت: نظارت بر واحدهای قانونی در سطح شهرستان کار ارزشمندی است تا بتوانیم با تبادل نظر و شناسایی و رفع موانع به سمت شرایط مطلوب حرکت کنیم.

حسنعلی ازتخا افزود: خوشبختانه کارشناسان حقوقی شهرستان کهگیلویه و بویراحمد تسلط و اشراف حقوقی بالایی در پرونده های حقوقی دارند و با نگرانی موضوع اسناد ملکی را دنبال می کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا