ورزشی

شهرداری ۴ هزار میلیارد تومان از املاک سازمان بازنشستگی را نمی‌دهد

مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری مطرح کرد؛

مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران گفت: حدود ۴ هزار میلیارد تومان از املاک سازمان بازنشستگی در اختیار شهرداری تهران است و این املاک به سازمان پرداخت نمی‌شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، جواد مالکی مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران در یکصد و چهلمین جلسه شورای شهر تهران با بیان اینکه سازمان بازنشستگی پیچیده است گفت: این سازمان حدود ۱۰۰ هزار نیرو با خانواده دارد.

وی ادامه داد: برخی از مشکلات این سازمان سمت شهرداری تهران است یک سال و نیم است درحال تلاش برای سند گرفتن برای ملک گلابدره هستیم اما مشکلات فراوانی وجود دارد.

مالکی با بیان اینکه حدود ۴ هزار میلیارد تومان از املاک سازمان بازنشستگی در اختیار شهرداری تهران است گفت: این املاک به سازمان پرداخت نمی‌شود البته شهردار تهران دستور این کار را داده است اما پرداخت نمی‌شود.

مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران گفت: سازمان ۱۰ هزار میلیارد تومان کسری منابع دارد برای مثال یک پارکینگ در خیابان لاله زار از سال ۷۵ به نام سازمان بازنشستگی صادر شده است اما سازمان حمل و نقل ترافیک آنرا به سازمان بازنشستگی تحویل نمی‌دهد.

وی با اشاره به ملک فتح گفت: این ملک صیانت شده است اما دارای دو معارض است و مرجع قضائی به نفع شهرداری تهران رأی داده است و این ملک حدود هزار میلیارد تومان ارزش دارد.

مالکی گفت: یکی از شرکت‌های سازمان در بورس عرضه شده است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا