ورزشی

شکایت باشگاه الشباب از رونالدو به خاطر حرکت غیر اخلاقی

باشگاه الشباب عربستان از کریستیانو رونالدو به خاطرحرکت غیر اخلاقی و جنجالی که داشت شکایت خواهد کرد.

به گزارش دیباروز، در ادامه هفته بیست و یکم لیگ عربستان یک بازی برگزار شد.

در این دیدار النصر مهمان الشباب بود که راکتیچ و کاراسکو را در ترکیب اصلی خود داشت.

این بازی جذاب و مهیج در نهایت با پیروزی ۳ بر ۲ النصر به پایان رسید. کریستیانو رونالدو گل نخست النصر را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. تالیسکا هم دبل کرد تا بیش‌ترین نقش را در پیروزی النصر داشته باشند.

به نوشته سعودی اسپورت، هواداران الشباب برای اذیت کردن کریستیانو رونالدو در این بازی شعار مسی مسی سر دادند که این باعث عصبانیت و ناراحتی این بازیکن پرتغالی شد.

رونالدو بعد از پایان بازی حرکت غیر اخلاقی و زشتی را در برابر هواداران الشباب انجام داد که باعث تحریک و عصبانیت بیش‌تر آن‌ها شد. باشگاه الشباب قرار است که رسما از این بازیکن پرتغالی شکایت کند.

روزنامه الشرق الاوسط هم اعلام کرد که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال عربستان تحقیقی را در این زمینه آغاز کرده است و احتمال محرومیت کریستیانو رونالدو وجود دارد.

البته رونالدو پیش از این هم شادی گل بدتری از این هم انجام داد اما با محرومیت مواجه نشد.

النصر با پیروزی که در این بازی به دست آورد ۵۲ امتیازی شد تا در رده دوم جدول رده‌بندی باقی بماند.

در جدول رده‌بندی الهلال با ۵۶ امتیاز و یک بازی کم‌تر در صدر قرار دارد. این تیم در ۲۰ بازی ۱۸ بار پیروز شده و در دو بازی دیگر هم مساوی شده تا نشان دهد که در لیگ عربستان بی رقیب است.

انتهای پیام

کارگروه خبری ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های توانبخشی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تمرینات ورزشی برای بهبود و بازسازی بدن پس از آسیب‌ها و صدمات می‌پردازم. هدفمندی خود را در بازگشت به وضعیت قبلی و تقویت بدن در فرآیند توانبخشی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای امید و قدرت در توانبخشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا