اقتصادی

طراحی سایت بدون کدنویسی! آموزش طراحی سایت به زبان ساده – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش کسب و کار خبرگزاری آنلاین، آیا شما هم مانند بسیاری از افراد فکر می کنید که بدون برنامه نویسی نمی توان وب سایت ساخت؟ اگر اینطور فکر می کنید، احتمالاً فکر می کنید که داشتن یک وب سایت هزینه زیادی دارد! این درست است؟ باید با احترام بگوییم که این تفکر اشتباه است.

شاید به این دلیل است که عبارت آموزش ساخت فروشگاه در گوگل زیاد است جستجو کردن این می تواند افرادی از طراحی سایت ها آنها از پرداخت هزینه های بالا می ترسند و به دنبال راهی برای طراحی وب سایت خود هستند. این مسیر پیش رو است.

ساخت وب سایت بدون برنامه نویسی

همانطور که گفتیم برای داشتن سایت و فروشگاه خود نیازی به پرداخت هزینه برنامه نویسی ندارید. راه های زیادی برای انجام این کار وجود دارد و یکی از بهترین راه ها این است که سایت خود را به راحتی و بدون زحمت از طریق سازنده وب سایت ما ایجاد کنید. تو پرسیدی چگونه یک وب سایت بسازیم? شما بگو سایت ساخت و ساز چیست؟ هزینه ساخت یک وب سایت چقدر است؟ صحبت در مورد آن.

سایت ساز یک راه امن، راحت و ارزان است

می توانید این وب سایت ساز و فروشگاه ساز را به عنوان پلتفرمی در نظر بگیرید که به شما کمک می کند تا وب سایت مورد علاقه خود را به دست آورید. برنامه نویسان و تیم توسعه ساز پرتال مراحل تخصصی و فنی زیادی را انجام داده اند و فقط کافیست قالب مورد نظر خود را انتخاب کنید. تعداد زیادی قالب زیبا و جذاب برای شما در نظر گرفته شده است تا بتوانید با انتخاب هر یک از آنها ظاهر و ظاهر سایت خود را تعیین کنید.

منظور ما از “سایت مورد علاقه شما” در جمله بالا این است که شما می توانید ظاهر سایت را خودتان انتخاب کنید و مطمئن باشید که بقیه کارهای هنری توسط ما انجام شده است.

طراحی سایت بدون کد نویسی  آموزش طراحی سایت به زبان ساده

قیمت نهایی طراحی سایت با فروشگاه ساز

آیا یکی از دلایل اصلی اجتناب مردم از داشتن وب سایت را می دانید؟ طبیعی است که شما تجربه ای در این زمینه نداشته باشید، اما به دلیل کسب و کار ما در ساخت وب سایت و فروشگاه، هر روز با تعداد زیادی از مردم مواجه می شویم که از پرداخت هزینه های گزاف می ترسند و نگران داشتن آنها نیستند. فروشگاه خود ما فکر می کنیم اکنون متوجه شده اید که همیشه مجبور نیستید دلارهای کلان بپردازید.

شما استفاده می کنید سایت ساز و مغازه ساز پریز شما می توانید فروشگاه اینترنتی خود را با هزینه ای مقرون به صرفه داشته باشید.

بسته به اندازه فروشگاه شما و گستره محصولات شما، بسته های مختلفی برای فروشگاه اینترنتی شما وجود دارد. کارشناسان ما می توانند با نیازسنجی فروشگاه شما در این زمینه به شما کمک کنند تا طرح مناسب خود را انتخاب کنید نشان می دهد.

مزایای استفاده از سایت ساز پورتال

این واقعیت که برای ساخت فروشگاه خود هزینه بسیار کمتری پرداخت می کنید به خودی خود دلیلی است، اما مزایای استفاده از پورتال همچنان وجود دارد.

باید بدانید که هر وب سایت و فروشگاهی نیاز به پشتیبانی دارد. پورتال به گونه ای طراحی شده است که بتوانید به راحتی تغییرات لازم را خودتان انجام دهید. علاوه بر این، همیشه می توانید از طریق وب سایت و یا با شماره تلفن 02191003383 2 با کارشناسان ما تماس بگیرید. یعنی هیچ هزینه جداگانه ای برای پشتیبانی پرداخت نمی کنید.

افرادی هستند که پس از ایجاد سایت با مشکلی به نام نحوه مدیریت سایت مواجه می شوند. چرا این مشکل پیش می آید؟ دلیل این مشکل این است که حتی یک تغییر ساده نیاز به برنامه نویسی یا چیزی دارد که به تنهایی نمی توانید انجام دهید. گاهی اوقات حتی کارکنانی که برای اجرای سایت خود استخدام کرده اید ممکن است نتوانند این نیاز را برآورده کنند.

طراحی سایت بدون کد نویسی  آموزش طراحی سایت به زبان ساده

در نتیجه نه تنها باید منتظر باشید تا تیم پشتیبانی مشکل را حل کند، بلکه باید هزینه آن را نیز جداگانه پرداخت کنید. در عین حال فضای پرتال ها به قدری ساده و حرفه ای است که به راحتی می توانید بسیاری از تغییرات لازم مانند ایجاد صفحات جدید، تغییر صفحات قبلی و … را به تنهایی انجام دهید. در واقع یکی از مهمترین اهداف ما این است که شما و مشتریانتان بتوانید به راحتی با فروشگاه کار کنید.

هر آنچه از یک فروشگاه اینترنتی می خواهید

بسیاری از مردم بر این باورند که هر چه پول بیشتری برای یک محصول یا خدمات بپردازند، کیفیت بالاتری نیز دریافت می کنند. متاسفانه باید بگوییم که این طرز فکر همیشه درست نیست.

قیمت طراحی سایت پرتال مناسب و مناسب است و با خرید پکیج تمامی امکانات حرفه ای را دریافت خواهید کرد. برای اطمینان شما، یک هفته تست رایگان در نظر گرفته ایم تا بتوانید نحوه کار با فروشگاه خود را ایمن و نزدیک یاد بگیرید. معنی آن چیست؟

یعنی یک هفته به شما یک فروشگاه اینترنتی می دهیم تا با آن کار کنید و خودتان ببینید چقدر باحال است. برانگیختن و کامل است. این در حالی است که، برای مثال، اگر یک سایت کاملا سفارشی می خواهید، تنها زمانی که تمام پول را پرداخت کرده اید، می توانید سایت خود را بگیرید و با آن کار کنید. با استفاده از آزمایش رایگان یک هفته ای ما، تقریباً برای هر سؤالی که ممکن است داشته باشید، پاسخ دریافت خواهید کرد. با این حال، اگر هنوز سوالی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید.

این مطلب یک آگهی است و خبرگزاری آنلاین درباره محتوای آن نظری ندارد.

دکمه بازگشت به بالا