اقتصادیبرترین های کسب و کار

فروش لوله مانیسمان در تهران

این لوله در کارخانه‌های مختلف داخلی از جمله کارخانه فولاد سپاهان اصفهان، ساوه، لوله و نورد اهواز، گروه ملی صنعتی فولاد ایران، گستر اسفراین، کاوه ایرانیان و … تولید می‌شود. همچنین این محصول به صورت وارداتی نیز در بازار ایران موجود است.

شما می‌توانید در لیست بالا به مشاهده لیست قیمت لوله مانیسمان رده 20، رده 40، رده 80، سپاهان، اهواز، وارداتی و … بپردازید.

Manisman pipe sales in Tehran

رده لوله مانیسمان چیست؟

لوله‌های مانیسمان در انواع مختلفی در بازار موجود هستند. این لوله‌ها بر اساس فاکتوری به نام “رده” یا SCH دسته‌بندی می‌شوند. ما در هنگام بررسی مشخصات لوله‌های مانیسمان به ویژگی‌ها و مشخصاتی از جمله ضخامت و قطر خارجی لوله توجه می‌کنیم؛ زیرا این فاکتورها می‌توانند کاربرد لوله‌های بدون‌درز را برای ما مشخص کنند.

مزایا لوله مانیسمان

لوله‌های مانیسمان در کاربردهای مختلف و گسترده‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرند. این مسئله به دلیل مزایای بیشمار این نوع لوله‌ها است. از جمله مهم‌ترین مزایا لوله مانیسمان بدون‌درز که استفاده از آن را در کاربردهای مختلف ممکن ساخته است، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سطح صاف و یکپارچه: لوله‌های مانیسمان به دلیل شیوه تولید خاص آن‌ها، به صورت بدون‌درز تولید می‌شوند و هیچگونه درزی بر روی سطح خود ندارند.
 • مقاومت بالا در برابر خوردگی: این لوله‌ها مقاومت بسیار مناسبی در برابر خوردگی و زنگ زدگی دارند و به همین دلیل در کاربردهایی لوله‌کشی و تاسیسات مربوطه مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 • مقاومت در برابر دمای بالا: لوله‌های مانیسمان در برابر دمای بالا مقاوم هستند. این موضوع سبب شده است تا این لوله‌ها در صنایع پتروشیمی، نفت، گاز و کاربردهایی با عبور مایعات با دمای بالا مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 • دوام بالا: شیوه ساخت و مواد اولیه به کار رفته در تولید لوله‌های مانیسمان سبب شده است تا این لوله‌ها از دوام بالایی برخوردار باشند و نیازی به تعویض یا تعمیر در بازه‌های کوتاه مدت نداشته باشند.

مراحل تولید لوله مانیسمان

لوله مانیسمان در ۱۵ مرحله مختلف تولید می‌شود که در طی آن، یک شمش فولادی به لوله مانیسمان تبدیل می شود. این مراحل به شرح زیر است:

 1. برش شمش فولادی
 2. گرمادهی و حرارت
 3. انجام لخ پرس و گرد گردن با النگاتور
 4. شلیک سمبه
 5. تاب گیری لوله
 6. جداسازی سمبه
 7. کشش لوله
 8. خنک سازی
 9. برش لوله
 10. تمیزکاری و اسیدشویی
 11. کونیک و ماشین کاریی
 12. سمباده و پولیش
 13. رنگ کاری لوله

لوله مانیسمان شما اکنون آماده است!

قیمت لوله مانیسمان رده 20

لوله بدون‌درز رده ۲۰ به نوعی از لوله مانیسمان اشاره دارد که در دسته سبک ترین لوله‌های مانیسمان قرار می‌گیرد و نسبت به سایر لوله‌های مانیسمان با رده ۴۰، ۸۰، ۱۲۰ و … از ضخامت و وزن کمتری برخوردار است. قیمت این لوله‌ها نیز نسبت به رده‌های بالاتر کمتر است. این موضوع به ضخامت و وزن این لوله‌ها وابسته است. ضخامت لوله‌های مانیسمان رده 20 بین 2.5 تا 12.7 میلی‌متر است.

قیمت لوله مانیسمان رده 40

لوله‌های مانیسمان رده ۴۰ جز متداول‌ترین و پرکاربردترین لوله‌های بدون‌درز مورد استفاده در صنایع مختلف هستند. این لوله‌ها دارای قطر بین ۲.۱ تا ۱۶ اینچ هستند و در برخی موارد تا ۵۰۰ کیلوگرم نیز وزن دارند.
قیمت این نوع لوله‌ها نسبت به لوله‌های رده ۲۰ بیشتر و از لوله‌های بدون‌درز رده ۸۰ کمتر است. شما می‌توانید برای مشاهده قیمت این لوله‌ها بر اساس کارخانه و سایز از طریق لیست بالا اقدام کنید.

قیمت لوله مانیسمان رده 80

لوله مانیسمان رده ۸۰ از مستحکم‌ترین و مقاوم‌ترین لوله‌های بدون‌درز است که در پالایشگاه و پتروشیمی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. لوله بدون‌درز رده ۸۰ جز ضخیم‌ترین لوله‌های مانیسمان است و در سایزهای ۱.۲ تا ۳۴ اینچ در کارخانه تولید می‌شود.

قیمت لوله مانیسمان رده ۸۰ با توجه به اندازه و ضخامت این محصول، نسبت به لوله‌های رده پایین‌تر بیشتر است. شما می‌توانید در لیست بالا قیمت دقیق و لحظه‌ای این محصولات را در ابعاد و اندازه‌های مختلف مشاهده کنید.

قیمت لوله مانیسمان در تهران

همانطور که گفته شد، لوله‌های مانیسمان در انواع، مشخصات و رده‌های مختلفی به فروش می‌رسند. این لوله‌ها در کارخانه‌های مختلفی در سراسر کشور تولید می‌شوند و برای ارائه در شهر تهران منتقل می‌شوند. مسافت کارخانه تولیدکننده وشیوه حمل و نقل این لوله‌ها به تهران از عوامل موثر بر قیمت لوله مانیسمان در تهران است.

اطلاع از قیمت لوله مانیسمان در تهران می‌تواند از اهمیت بالایی برخوردار باشد و شما می‌توانید با مشاهده لیست بالا، از قیمت این محصول مطلع شوید و در صورت خرید، لوله‌های بدون‌درز موردنیاز خود را در هر نقطه از تهران تحویل بگیرید.

خرید لوله مانیسمان از اهمیت بالایی برای صاحبان صنایع برخوردار است؛ زیرا خرید یک لوله بدون‌درز بی‌کیفیت می‌تواند سبب ایجاد ضررهای جبران‌ناپذیری در صنایع مختلف شود و حتی علاوه بر زیان‌های مالی، ممکن است سبب ایجاد ضرر جانی برای افراد شود.

به همین دلیل شما باید در هنگام خرید این لوله‌های بدون‌درز به کیفیت، استانداردها، متریال به کار رفته و کارخانه تولید کننده لوله مانیسمان دقت کنید و به خرید لوله‌های استاندارد با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت بپردازید.

قیمت انواع لوله مانیسمان بدون درز

نرخ خرید این محصول به عوامل مختلفی وابسته است؛ که از جمله آن‌ها می‌توان به این فاکتورها اشاره کرد: نرخ ارز و دلار، قیمت جهانی فولاد، میزان عرضه و تقاضا در بازار، کارخانه تولیدکننده، استاندارد موردنظر، مشخصات فنی، ضخامت، وزن، کیفیت لوله و غیره.

همانطور که گفته شد؛ سایز این لوله در هزینه خرید این محصولات تاثیرگذار است. این لوله‌های مانیسمان بدون‌درز در ابعاد مختلفی در بازار به فروش می‌رسند. به طور مثال:

 • 2 اینچ
 • 4 اینچ
 • 8 اینچ
 • 10 اینچ
 • و 12 اینچ

هر چه سایز و ضخامت این لوله‌ها بیشتر شود، قیمت آن‌ها نیز بیشتر می‌شود و البته کاربردهای حیاتی‌تری نیز خواهند داشت.

خرید لوله مانیسمان تهران

اگر قصد دارید تا پس از مشاهده لیست قیمت لوله مانیسمان تهران، به خرید این محصول بپردازید. بهلوله مانیسمان نوعی لوله فولادی با کیفیت است که اولین بار در سال ۱۸۸۶ توسط دو برادر آلمانی اختراع شد. این دو برادر نامه فامیلی خود یعنی مانسمان را برای لوله ای که اختراع کرده بودند انتخاب کردند.

طولی نکشید که برند مانیسمان بسیار مورد توجه قرار گرفت و رفته رفته به یکی از پرکاربردترین لوله های فولادی در جهان تبدیل شد. فرآیند ساخت لوله مانیسمان به گونه ‌ای است که ساختاری یکپارچه داشته و نیاز به جوشکاری ندارد.

همین یکپارچگی و بدون درز بودن لوله مانیسمان، باعث قدرت و استحکام بالای آن می شود. همانطور که اشاره کردیم تولید، خرید و فروش لوله مانیسمان در سراسر کشور های جهان انجام می شود.

برخی از انواع لوله های مانیسمان به خاطر تکنولوژی مورد نیاز برای ساخت آن ها در داخل کشور تولید نمی ‌شوند و انواع وارداتی آن ها در بازار موجود است؛ اما بسیاری از لوله ها با ضخامت و سایز های مختلف هم در ایران تولید می ‌شوند.فروشگاه اینترنتی پایپ تهران انواع لوله های وارداتی و تولید داخل را برای فروش عرضه می کند. خریداران می‌ توانند برای خرید لوله مانیسمان در شهر تهران و سایر شهرهای دیگر به وب سایت این مجموعه مراجعه نمایند و سفارش خود را ثبت کنند.

 

نمایندگی لوله مانیسمان تهران

لوله مانیسمان به دو صورت شاخه ای و متری به فروش می ‌رسد. خریداران می توانند محصولات مورد نظر خود را به هر صورتی که نیاز دارند سفارش دهند. فروشگاه اینترنتی پایپ تهران به عنوان نمایندگی لوله مانیسمان تهران با توجه به سفارش مشتریان، انواع نمونه های لوله فولادی در سایز ‌ها و رده‌ های مختلف را به صورت شاخه ای یا متری عرضه می ‌کند. برخی از کارخانه ‌های داخلی هستند که لوله های بسیار با کیفیتی را تولید می کنند. شما می توانید برای آشنایی با کارخانه های تولید کننده لوله مانیسمان مطلب قبلی وب سایت پایپ تهران را مطالعه کنید. فروشگاه اینترنتی پایپ تهران انواع تولیدات باکیفیت این کارخانه ‌ها را به صورت اینترنتی برای فروش عرضه می‌کند.

برخی از لوله های مانیسمان که در کشورهایی مانند چین و برخی کشور های اروپایی تولید می ‌شوند، دارای طول بیشتری نسبت به تولیدات داخل هستند. خریداران محترم می توانند جهت به دست آوردن اطلاعات در زمینه کیفیت و قیمت لوله های مانیسمان و نحوه فروش آن ها در تهران به وب سایت فروشگاه اینترنتی پایپ تهران مراجعه کنند.

عرضه مستقیم لوله مانیسمان در تهران

عرضه مستقیم لوله مانیسمان در تهران توسط شرکت ‌های زیادی انجام می ‌شود. با توجه به اینکه فروشگاه اینترنتی پایپ تهران  محصولات خود را به سراسر نقاط کشور ارسال می کند، خریداران می توانند با خیالی آسوده سفارش خود را ثبت کنند. همواره توصیه ما به مشتریان این است که قبل از خرید برای دریافت قیمت های روز محصولات فولادی تحقیق کنند و پس از اطمینان از کیفیت و قیمت لوله های مانیسمان موجود، خرید خود را انجام دهند. فروشندگان ما در بخش فروش فروشگاه پایپ تهران هر مقداری که شما نیاز داشته باشید را با توجه به سایز و متراژی که سفارش داده اید، آماده کرده و از تهران به محل مورد نظر شما ارسال می کنند.

ارائه پیش فاکتور و ضمانتنامه جز خدمات بخش فروش پایپ تهران نمایندگی عرضه مستقیم لوله مانیسمان در تهران می باشد. لازم به ذکر است که فروش انواع لوله های مانیسمان به صورت نقدی است و خریداران پس از دریافت مشاوره رایگان و خرید محصول بایستی هزینه را پرداخت نمایند. هزینه مربوط به حمل و نقل نیز به عهده خریدار می باشد.

برخی از افراد سودجو هستند که لوله های داخلی که مارک کامپیوتری ندارند را به عنوان لوله های خارجی با قیمتی بالاتر به فروش می‌ رسانند؛ اما توجه داشته باشید که لوله های داخلی مانند لوله های وارداتی رنگ مشکی ندارند و به رنگ آهن هستند؛ بنابراین بهتر است قبل از خرید از مراکز فروش مطمئن مانند فروشگاه اینترنتی پایپ تهران درباره کیفیت و نوع لوله های مانیسمان اطلاعات مورد نیاز را کسب نمایید.

تر است پیش از آن با رده‌های مختلف این محصول آشنا شوید و رده مناسب برای کاربرد موردنظر خود را انتخاب کنید. از جمله رده‌های مختلف این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:شما می‌توانید پس از مشاهده لیست قیمت لوله مانیسمان؛ برای آشنایی با رده‌های مختلف این لوله‌ها با کارشناسان ما در شرکت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان برای خرید بهره‌مند شوید.

 

دکمه بازگشت به بالا