اقتصادیبرترین های کسب و کار

لوله شیشه ای تزئینی پلکسی گلاس

خرید لوله پلکسی گلاس در بالاترین سطح کیفیت

تصور کنید که در حال بالا رفتن از پله‌های ساختمان زیبایی در یکی از شهرهای شمالی کشور هستیم و به ناگهان با جلوه‌ای زیبا از لوله‌های شفافی مواجه می‌شویم که نمایی شبیه به باران را به راه‌پله‌ها داده‌اند. این لوله های شفاف و زیبا همان لوله‌ پلکسی گلاس هستند. جهت اطلاعات بیشتر از لوله پلکسی گلاس شیشه ای شفاف کلیک کنید.

قیمت لوله پلاستیکی شفاف |لوله پلاستیکی شفاف ارزان

لوله های پلکسی گلاس تنها در راه‌پله به کار نمی روند، بلکه می توان در جای جای ساختمان ها بر حسب نیاز از نمونه‌های رنگی، مات و شفاف آن بهره‌‌برده شد. در این مطلب قصد داریم در خصوص میلگرد و لوله پلکسی گلاس صحبت کنیم و هر آنچه باید را در این زمینه عنوان کنیم. با ما باشید.

شاید با خودتان بگویید یعنی چه لوله های شفاف و زیبا نمایی بارانی و خاطره انگیز را برای ما تداعی می سازد؟ مگر همچین لوله هایی هم پیدا می شود؟

لذا باید اشاره کنیم بله از آنجایی که لوله های پلکسی دارای شفافیت بسیاری هستند می توان بسیار از جلوه زیبای این لوله ها لذت برد..در ادامه نیز به تعریفی بر لوله پلکسی و کاربردهای آن در عصر امروز اشاره می نماییم.

منظور از لوله پلکسی چیست؟

پیشتر  را در همین سایت معرفی کردیم و گفتیم این متریال نوعی  از خانواده پلی کربنات است که با قرارگیری جیوه در پشت آن خاصیت آینه‌ای پیدا می‌کند و دکوراتورها و طراحان ساختمان و سالن‌های مجلل از این متریال به وفور استفاده می‌کنند.

لوله‌های پلکسی نیز از جنس پلی کربنات است که معمولاً به شکل کامل دو متری و یا نصف شده یک متری به فروش می‌رسند. این نوع لوله ها به راحتی برش می خورند و در عین حال از مقاومت و شفافیت بالایی برخوردارند. معمولا لوله های پلکسی در انواع شفاف، مات و رنگی موجود هستند. لوله های پلکسی گلاس به صورت دایره ای یافت می شوند اما با توجه به نیاز شما می توان انواع آن را به صورت مربع، مستطیل و حتی اشکال نامنظم نیز ساخت.

به طور کل لوله پلکسی نیز از ورق پلکسی گلاس به دست می آید که جنسی پلاستیکی دارد و به سبب این پلاستیکی بودن نیز دارای مزایای بسیاری مثلا مقاومت بالا نسبت به شیشه می باشد و کاربردهای فراوانی را به ارمغان می آورد.

میزان ضخامت لوله پلکسی

لوله پلکسی به صورت شاخه ای نیز فروخته می شود. ضخامت لوله‌های پلکسی نیز بسته به نیاز و درخواست مشتریان متفاوت است. مشتریان بایستی این لوله‌ها را بر حسب معیارهای زیر انتخاب کنند:

 • ضخامت بیرونی: ۰.۴۰ تا ۰.۶۱۰ میلی‌متر؛
 • قطر: به صورت متغیر از ۱۰ تا ۵۰۰ میلی‌متر؛
 • طول: یک و دو متر

کاربردهای لوله پلکسی در عصر امروز

این لوله‌ها در بدنه سازه‌های نمایشگاهی و در طراحی داخلی ساختمان‌ها استفاده می‌شوند. اما استفاده اصلی لوله‌های پلکسی در مصارف فنی است. چگونه؟! امروزه آن‌ها را با عنوان ستون‌ها یا لوله‌های حبابی می‌شناسند.

گرچه این مورد هم مصرف تزئینی و دکوراتیو دارد اما در اصل ابزاری تعاملی با محیط‌زیست اطراف است که مزیت‌های فراوانی به همراه دارد. مزیت‌هایی همچون دریافت محرک‌های تصویری از محیط، دریافت اطلاعات بیشتر از وضعیت محیط‌زیست اطراف، توسعه مهارت‌های علت ‌و معلولی برای کودکان و ناتوانایان جسمی و ذهنی، درک بهتر از ترتیب رنگ‌ها و تطبیق آن‌ها با یکدیگر و بسیاری از فعالیت‌هایی که با زمینه‌ای مرتبط هستند.

به جز معماری، ساختمان سازی، طراحی داخلی و صنعت که شرح آن رفت، لوله‌های پلکسی در دیگر صنایع نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. از جمله صنایع دیگری که این متریال با ارزش کاربرد دارد باید به صنعت خودرو و ماشین‌سازی، تولیدکنندگان پارچه‌های پلاستیکی، طراحی سازه‌های کوچک موقت همچون سازه‌های نمایشگاهی و خرده‌فروشی و همچنین سازه‌های دریایی اشاره کرد.

مشخصات فنی لوله پلکسی گلاس

با توجه به ضخامت پایین آن ممکن است خوانندگان گمان کنند با متریال‌های سستی مواجه هستند. اما در واقعیت امر لوله‌های پلکسی از استحکام زیادی برخوردار هستند. جدول زیر مشخصات فنی این لوله‌ها را مشخص کرده است:

ضریب انبساط ۰,۸ mm/m/10ºC
تراکم ۱,۱۹ g/cm3
اختلاف ضخامت ۰,۴mm  +/-  ۱۰ درصد از ضخامت اسمی
اختلاف اره +/- ۱mm
زاویه انحراف ۱,۵ mm/1m
مدل مجازی ۳۳۰۰ MPa
طبقه‌بندی حریق E  بر اساس EN13501
استحکام خمشی ۱۲۰۰ kg/cm
دمای کاربر -۴۰ºC – + ۸۰ºC

اگر به دنبال خرید لوله پلکسی هستید حتما می تونید از کارشناسان فروشگاه پامنار کمک بگیرید.

خرید میلگرد پلکسی گلاس

حال که به مطلب لوله پلکسی پرداختیم بد نیست که در مورد میلگرد پلکسی نیز اطلاعاتی داشته باشیم. اما میلگرد پلکسی چیست؟ میلگرد پلکسی در واقع دایره ای تو پر است که کاربرد های فراوانی دارد. از جمله کاربردهای این نوع پلکسی میشه به استفاده های تزئینی و تبلیغاتی، موارد صنعتی و همچنین استفاده به جای لوله شیشه ای اشاره کرد. معمولا این محصول مانند لوله پلکسی بی رنگ و شفاف بوده و از نظر طول حدودا ۲ متر است و قطر رایج آن در بازار بین ۱۰ تا ۱۰۰ میلیمتر می باشد.

در یک نگاه می توان کاربرد های میلگرد پلکسی را در موارد زیر خلاصه کرد:

 • روشنایی و تبلیغات برای داخل و بیرون ساختمان
 • جایگزین لوله های شیشه ای 
 • استفاده در انواع مبلمان مدرن
 • انواع لوازم P.O.P و نمایشگاه های صنعتی
 • تولید کالای صنعتی
 • آزمایشگاه های علمی
 • انواع قفس
 • جعبه های تزئینی برای کودکان
 • انواع جعبه های آرایشی

 بهترین مرکز فروش میلگرد و لوله پلکسی گلاس 

به جهت اینکه بتوان بهترین میلگرد پلکسی گلاس و نیز همچنین بهترین لوله پلکسی گلاس را تهیه نمود نیاز است که با برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین مرکز فروش میلگرد و لوله پلکسی گلاس مطلع بود.

حال در ادامه به برخی از مهم ترین این ویژگی ها اشاره می نماییم که در رضایتمندی از نتیجه نهایی خرید محصولاتی همچون میلگرد پلکسی گلاس موثر هستند..

تضمین کیفیت میلگرد و لوله پلکسی گلاس

زمانی می توان با خیال راحت به تهیه لوله و میلگرد پلکسی گلاس پرداخت که از میزان کیفیت آن محصولات مطمئن باشیم..بهترین مرکز فروش این لوله و میلگرد نیز کیفیت تمامی محصولات خود را تضمین می نماید.

تضمین قیمت میلگرد پلکسی گلاس و لوله پلکسی

علاوه بر اهمیت تضمین میزان کیفیت محصولات، نیاز است که بهترین مرکز فروش میلگرد و لوله پلکسی گلاس نیز قیمت نهایی این محصولات را هم تضمین نماید تا خریداران بتوانند با خیال راحت با بهره مندی از بالاترین سطح کیفیت میلگرد پلکسی گلاس و لوله پلکسی، مناسب ترین هزینه را جهت خرید محصولات پرداخت نماید.

سابقه طولانی در امر فروش

زمانی مرکز فروشی می تواند مورد اعتماد باشد که..

به سبب تجربه و سابقه طولانی مدتی که در امر فروش دارد دارای میزان مشتریان مشخص و نسبتا بالایی باشد از این رو بسیار مهم است که افراد از مرکز فروشی به تهیه میلگرد پلکسی گلاس و لوله پلکسی گلاس نیز بپردازند که این دو محصول را در بهترین نوع خود به عرضه رسانده و نیز دارای مشتریان زیادی باشند که از نوع خدمات و کیفیت و قیمت محصولات این مرکز فروش رضایت خاطر داشته باشند.

تهیه میلگرد و لوله پلکسی در ضخامت و ابعاد مورد نظر

بهترین مرکز فروش میلگرد و لوله پلکسی گلاس شرایطی را فراهم می سازد تا خریداران بتوانند میلگرد پلکسی گلاس و لوله پلکسی مورد نظر خود را در هر ضخامت و ابعادی که می خواهند تهیه نمایند و این نیز می تواند تاثیرات مثبتی بر روی مشتریان داشته و با آسودگی خاطر به تهیه این محصولات بپردازند..

 

آیدا چم سورکی

آیدا چم سورکی هستم متولد 1381 تحصیل کرده در رشته علوم تربیتی و علاقمند به نویسندگی و فعال در شبکه های اجتماعی
دکمه بازگشت به بالا