استان ها

 همکاری دستگاه های اجرایی با خبرنگاران در آستارا رضایت بخش نیست

دیباروز/ گیلان فرماندار آستارا تعامل دو سویه دستگاه های اجرایی با خبرنگاران را ضروری دانست و گفت: همکاری دستگاه های اجرایی شهرستان با خبرنگاران آستارا نامطلوب است.

عنایت رضی پور در جلسه شورای اداری شهرستان مرزی بندر آستارا با اشاره به نقش مهم و برجسته خبرنگاران و اصحاب رسانه در توسعه کشور و این شهرستان مرزی گفت: دستگاه های اجرایی همراه با رسانه ها ضروری و می توانند باشند. دستیابی به توسعه پایدار در منطقه

وی خواستار همکاری همه دستگاه های اجرایی آستارا با خبرنگاران رسمی شهرستان شد و تاکید کرد: بدون شک خبرنگاران و اصحاب رسانه در جنگ روایات سردمدار جهاد در تفسیر و روشنگری هستند و می توانند نوآوری کنند. . امید در جامعه و نقش آن به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولان

وی احترام به مشتریان و دیدار چهره به چهره مدیران با مردم در تمامی ادارات را بسیار مهم دانست و افزود: احترام به مردم باید سرلوحه کار مدیران شهری باشد.

فرماندار آستارا با اشاره به وضعیت امنیتی موجود در سطح شهرستان گفت: طی روزهای گذشته و درگیری مورد انتظار دشمنان، نیروهای نظامی، انتظامی و شورای تامین به صورت شبانه روزی در سطح شهر با همه حضور داشتند. – تعامل دایره ای و نگذاشتیم آستارا به تئاتر برود و از نیروهای نظامی و انتظامی در این زمینه قدردانی می کنم.

رضایی پور با بیان اینکه مدیران دستگاه های اجرایی باید هوشیار و بصیرت لازم را داشته باشند، خاطرنشان کرد: دشمن با استفاده از جریان های مختلف اجتماعی در صدد برهم زدن امنیت کشور است، اما ناکام ماند و فتنه انگیزی آنان محکوم است.

فرماندار آستارا با اشاره به اینکه نشر اکاذیب حتی اگر توسط یک کارمند دولتی باشد باید جرم تلقی شود، افزود: با هرگونه فعالیت در این زمینه برخورد می شود.

رضایی پور خواستار حفاظت از خود بانک ها و ادارات شهرستان آستارا شد و گفت: مدیران دستگاه های اجرایی و بانک های شهرستان در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهند.

فرماندار آستارا با اشاره به برنامه های هفته پدافند غیرعامل و برگزاری چندین مانور و رزمایش در سطح شهرستان گفت: حضور مدیران اجرایی در مانورها و رزمایش های مذکور بسیار حائز اهمیت است.

رضایور با اشاره به اینکه نیروی زمینی سپاه در منطقه ارس، استان های اردبیل و آذربایجان شرقی رزمایش هایی را انجام داد، افزود: جمهوری اسلامی ایران هرگز اجازه تغییر مرزهای جغرافیایی منطقه و هرگونه اقدامی در این زمینه از سوی دولت ایران را نخواهد داد. همسایه ها می توانند کار کنند. غیر قابل قبول

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا