حوادث

ورود با خودرو شخصی به ایران در نوروز آسان می‌شود

مدیرعامل انجمن جهانگردی خودرویی اعلام کرد: با همکاری و مشارکت پلیس راهور، گردشگران خارجی در تعطیلات نوروزی با خودروی شخصی وارد کشور می شوند.

به گزارش دیباروز، به نقل از روابط عمومی انجمن جهانگردی و اتومبیلرانی، نشستی در آستانه عید نوروز و آغاز سفرهای داخلی با حضور سردار تیمور حسینی جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی و محمدحسین صوفی برگزار شد. . مدیرعامل انجمن خودرو و جهانگردی: باید با همکاری دو طرف اقدامات لازم برای تسهیل ورود گردشگران خارجی با خودروی شخصی در تعطیلات نوروزی و تسهیل موانع موجود که گاه گردشگران را در مبادی ورودی به کشور معطل می کند، انجام شود. .

در این جلسه معاونان فنی، اجرایی، اجتماعی و بازرسی پلیس راهنمایی و رانندگی ناگا حضور داشتند. آموزش موضوع خواب آلودگی در هنگام رانندگی، افزایش تعامل و تشکیل کارگروه مشترک برای آموزش مهارت های عمومی رانندگی برای کاهش تصادفات جاده ای همچنین ایمنی راه ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

ورود به ایران با ماشین شخصی در نوروز آسان است

از دیگر محورهای مورد توافق پلیس راهور و مرکز جهانگردی و خودرو می توان در اعطای پلاک خودروهای تاریخی و حضور مرکز رفاه خودروهای مرکز در اجرای طرح ترافیک نوروز 1401 در تمامی محورهای مواصلاتی کشور، تسهیل کرد. که باعث افزایش سطح ذکر تعامل و همکاری در صدور گواهینامه رانندگی بین المللی می شود.

انجمن جهانگردی و اتومبیلرانی چندی پیش اعلام کرد که موضوع اخذ مجوز خروج موقت بین المللی (کاپوت) وسایل نقلیه موتوری عمومی حل شده است. همچنین در مذاکرات با اقلیم کردستان عراق مقرر شد در صورت باز شدن مرزهای زمینی، حمل و نقل عراقی ها به ایران با خودروهای شخصی تسهیل شود.

ورود به ایران با ماشین شخصی در نوروز آسان است

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا