حوادث

کشف کیف‌ و کفش‌های قاچاق از یک برند معروف از انباری در غرب تهران

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف کیف و کفش‌های قاچاق متعلق به یک برند معروف خارجی از انبار یک فروشگاه لباس در غرب تهران خبرداد.

به گزارش دیباروز، سرهنگ مهدی افشاری در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با انجام اقدامات فنی و پلیسی موفق به کشف محل فروش کیف وکفش قاچاق در محدوده غرب تهران شدند. رسیدگی به این پرونده در پی انجام اقدامات اطلاعاتی در دستورکار قرار گرفت و در جریان آن مشخص شد مقادیری کفش و کیف خارجی قاچاق در فروشگاهی در غرب تهران دپو شده است.

وی با بیان اینکه هماهنگی با مقام قضایی انجام و مجوزهای لازم برای انجام عملیات دریافت شد، گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی در محل این انبار حاضر شده و اقدام به بازرسی از آن کردند که در جریان آن مشاهده کردند که این انبار متعلق به یک فروشگاه کیف و کفش است و مقادیری کفش و کیف خارجی که فاقد هرگونه اسناد و مدارگ گمرکی بود، در محل نگهداری می‌شود.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با اشاره به بازرسی انجام شده از محل این انبار گفت: ماموران در جریان بازرسی انجام شده ۲۸۸ جفت کفش و ۲۵ عدد کیف خارجی قاچاق از یکی از برندهای معروف خارجی را کشف و ضبط کردند. همچنین در این خصوص پرونده‌ای تشکیل شد و متهم به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

به گفته افشاری کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را ۴۵ میلیارد ریال برآورد و اعلام کردند.

انتهای پیام

تیم خبری مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در ارائه دیدگاه‌های متنوع هستم. از طریق بررسی مختلف زوایای رویدادها، برای خوانندگان دیدگاه جدیدی را به ارمغان می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا