حوادث

کشف ۲۳۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در غرب استان تهران

فرمانده انتظامی استان تهران از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در شهرستان های غرب استان تهران و کشف 230 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق خبر داد.

به گزارش دیباروز، سردار کیوان ظاهری گفت: با اجرای فاز شانزدهم طرح ارتقای امنیت اجتماعی محله با هدف مبارزه با سارقان و سارقان جرایم خشن و کشف کالای قاچاق در 6 منطقه در غرب تهران. طی 72 ساعت گذشته 113 دستگاه خودرو و موتورسیکلت مسروقه کشف شد.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با بیان اینکه در پی اقدامات اولیه و شناسایی سارقان با هماهنگی مقام قضایی و اجرای بیش از 285 دستور قضایی، 780 نفر دستگیر شدند و از میان دستگیرشدگان 402 نفر سارق و مسلمان بودند. اختلاس گران: در راستای اجرای این طرح 11 باند سرقت کلان منهدم و 356 فقره اموال مسروقه کشف شد.

سردار ظهیری با اشاره به کشف 63 کیلوگرم انواع مواد افیونی گفت: در اجرای این طرح 126 خرده فروش و قاچاقچی دستگیر و 270 معتاد متجاهر جمع آوری و تحویل مراجع قضایی شدند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه در اجرای این طرح 7 قبضه سلاح گرم کشف شد، تصریح کرد: کشف 63 تیغه سلاح سرد از دیگر دستاوردهای این طرح بود.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به کشف 230 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق گفت: در این راستا 90 هزار لیتر سوخت قاچاق کشف شد.

بر اساس اعلام پایگاه خبری پلیس، سردار ظاهری همچنین در پایان خاطرنشان کرد: دستگیری 42 نفر از اخلالگران نظم و امنیت عمومی و نزاع دسته جمعی از شهرستان های سطح 6 غرب استان تهران از دیگر موارد مهم بود. نتایج اجرای این طرح.

من باید بگویم؛ با هماهنگی انجام شده تمامی متهمان دستگیر شده تحویل مراجع قضایی شدند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا