استان ها

گام برداشتن در مسیر شهدا، تضمین کننده ی آینده بسیار روشن انقلاب و کشور است

به گزارش خبرگزاری دیباروز از استان زنجان؛ علی اسماعیلی مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان زنجان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: اگر در مقطعی جوانان ایثارگر جان شیرین خود را فدا کردند. انقلاب و کشور را نجات دهید و اینک شما جوانان با قلم و تحقیق و مطالعه در همان راه شهدا و در راه عزت و کرامت اسلام و میهن قدم می گذارید.

اسماعیلی افزود: شهادت و ترویج فرهنگ در واقع شهید ادامه دهنده همان فضای بسیجی و ارزش های والای انقلاب و اسلام است که در این مقطع باید رعایت شود.
وی همچنین از حضور خانواده شهید سید محمد موسوی تقدیر کرد و گفت: خانواده مخصوصا ای شهدا پدران عزیزان من گنجینه های سرشار از معرفتی هستند که با آن می توانیم از لحظه های ارزشمند زندگی شهدا لذت ببریم.
وی با بیان خاطره پدر شهید موسوی گفت: یادآوری این خاطرات وسیله ای برای انتقال ارزش ها و میراث شهدا به نسل جدید است.

اسماعیلی گفت: هر چه در راه شهدا می رویم مطمئن باشید که علاوه بر تامین جان ما آینده بسیار روشنی را برای انقلاب و ملت تضمین می کند و امیدوارم که دعای خیرتان نصیب شما شود. شهدا.” همیشه شامل همه ما خواهد شد.»
وی همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره آیت الله صافی کلبایجانی گفت: ایشان از شخصیت های عالی مذهبی و عاشق انقلاب و انقلاب بودند. فرمانده معظم کل قوا او بود .
مدیر کل تحصیلات استانداری همچنین به ایجاد برنامه های احیا اشاره کرد قرارداد سحر انقلاب اسلامی در مدارس گفت: این شور و نشاطی است که در مدارس و در مدارس است دانش آموزان همین طور است، ما مطمئن هستیم که آینده انقلاب تضمین شده است و مقام معظم رهبری همیشه اطمینان می دهند که آینده کشور بسیار روشن است که البته با تلاش و مجاهدت محقق می شود.
اسماعیلی همچنین با تجلیل از رزمندگان حاضر در این مراسم گفت: هر یک از رزمندگان به نوعی شهید زنده هستند که باید با فرهنگ غنی شهدا و ایثارگران در کنار این عزیزان باشند. بسیج چگونه در دوران هشت سال دفاع مقدس پیروز شدند و معلوم شد تا ما نیز با اتکا به فرهنگ اصیل اسلام و شهدا و بسیجی زندگی خود را روشن کنیم و عاقبت به ظهور پروردگار است. امام زمان (P) نزدیک است.

گفتنی است در این یادمان المان شهدا به عنوان آب سنجی به یاد 3535 شهید استان در محل مدرسه شهید فاطمیه رونمایی شد و همچنین کتابخانه تخصصی شهید جوحی افتتاح شد.

// انتهای پیام //

بیشتر بخوانید:


ارز در

خبرنگار:

داود خیری

با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

دکمه بازگشت به بالا