گل محمدی: در قبال امتیازاتی که از ما گرفتند سکوت راه علاج نیست/ در دو بازی آخر با VAR و بدون VAR اذیت شدیم

به روز رسانی|

گل محمدی: در قبال امتیازاتی که از ما گرفتند سکوت راه علاج نیست  در دو بازی آخر با VAR و بدون VAR اذیت شدیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:سه امتیاز خیلی مهم بود برای ما و باید با توجه به اینکه در خانه خودمان بودیم باید می بردیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس و شمس آذر قزوین اظهار کرد: سه امتیاز خیلی مهمی برای ما بود. با توجه به اینکه در زمین خودمان بازی می‌کردیم و شرایط جدول به شکلی بود که نیاز به برد داشتیم، باید این 3 امتیاز را می‌گرفتیم. شرایط برای ما سخت بود اما کسب 3 امتیاز خیلی واجب و حساس بود. خوشحالیم در این بازی خیلی سخت که با اخراج علی نعمتی، سخت‌تر هم شد، پیروزی را به دست آوردیم. حریف امروز پرسپولیس تیم خوب و مقتدری بود که فوتبال خیلی زیبایی بازی کرد.

گل محمدی تاکید کرد: به کادر فنی و بازیکنان این تیم تبریک می‌گویم بابت این تیم یکدست و تاکتیکی. من بازی‌های زیادی از این تیم دیدم و خودم از بازی‌های شمس آذر یاد گرفتم و می‌‌گیرم. واقعاً فوتبال خوبی با دوندگی بالا ارائه می‌کنند. این  تیم می‌تواند جام حذفی را بگیرد یا اینکه سهمیه آسیایی را به دست بیاورد.

وی ادامه داد: بازیکنان ما خیلی تحت فشار بودند، خصوصاً در دو بازی آخرمان داوری خیلی اذیت‌مان کرده بود؛ چه با VAR و چه بدون VAR. در بازی قبل حداقل سه پنالتی برای ما نگرفتند. گل دوم استقلال خوزستان هم کاملاً خطا بود. علیرغم اینکه داور خط و داور چهارم به عرب‌براقی گفتند که خطاست، ولی ادامه بازی داد. اشتباهات عجیب و غریب در آن بازی خیلی رخ داد؛ از وضعیت زمین تا شرایط مسابقه و سنگ‌پرانی‌ها. در نیمه اول ما فقط 30 و خُرده‌ای دقیقه بازی کردیم. علیرغم اینکه بازی دو ساعت و نیم طول کشید، کل بازی 83 بود! متأسفانه به این بازی هیچ جا اشاره نشد. صحنه‌های دیگرمان هم در برنامه‌ها نشان داده نشد. بازی قبل از آنهم مقابل استقلال دیدید که با VAR چه اتفاقاتی افتاد و چهار امتیازمان را راحت گرفتند. وقتی این اتفاقات می‌افتد فشار زیادی به بازیکنان و تیم وارد می‌شود. هیچکس هم نیست که درباره این مسائل توضیح دهد تا قانع‌کننده باشد؛ هرچند می‌دانم توضیحی هم ندارند. باید این اتفاقات و اشتباهات عجیب بررسی شود و باشگاه باید مطالبه کند که چرا این اتفاقات افتاده است. سکوت به نظرم راه علاج نیست.

سرمربی پرسپولیس افزود:با توجه به اتفاقات رخ داده امروز مقابل تیمی بازی داشتیم که سرشار از انگیزه و کارهای فنی خوب بود. یادم نمی‌آید موقعیت خاصی به حریف داده باشیم. در کار دفاعی خوب بودیم.

دکمه بازگشت به بالا