استان ها

4 طرح گردشگری با اشتغالزایی 43 نفر در البرز افتتاح شد

4 پروژه گردشگری در البرز با اشتغال 43 نفر افتتاح شد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی منطقه البرز از افتتاح چهار طرح گردشگری با حجم سرمایه گذاری 370 میلیارد ریال و اشتغالزایی مستقیم 43 نفر در استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دیباروز از استان البرزدر مراسم افتتاحیه طرح های گردشگری که با حضور فریدون محمدی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برگزار شد، وی با اشاره به افتتاح 4 پروژه گردشگری در البرز گفت: امروز هتلی در کرج با سرمایه گذاری 300 میلیارد ریالی و اشتغال 25 نفر و 50 تخت و 20 میلیارد ریال افتتاح شد که می تواند بخشی از ظرفیت جذب استانداری را تامین کند.

وی به افتتاح اقامتگاه بوم گردی لوتوس برجان با سرمایه گذاری 10 میلیارد ریالی و اشتغال 5 نفر اشاره کرد و افزود: این اقامتگاه دارای 7 اتاق سنتی و ظرفیت پذیرش 35 نفر است.

محمدی از افتتاح اقامتگاه بوم گردی خاتون در برغان با سرمایه گذاری 10 میلیارد ریال و ظرفیت 20 نفر در 4 اتاق خبر داد و افزود: همچنین سفره خانه سنتی در ماهدشت با سرمایه گذاری 50 میلیارد ریال و اشتغال 10 نفر و ظرفیت 200 نفر

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی البرز کل حجم سرمایه گذاری برای این طرح ها را 370 میلیارد ریال و مجموع اشتغال مستقیم این طرح ها را 43 نفر عنوان کرد. گردشگران این استان و ایالت.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتیجه 0 رای دهید 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا