استان ها

5 هزار نفر از استان قزوین به اردوی راهیان نور اعزام می شوند

به گزارش خبرنگار اجتماعی دیباروز از کاسپین سردار رستمعلی رافعی آتانی ظهر امروز شنبه در جمع خبرنگاران رسانه ها در فرمانداری در خصوص بازداشت کمپ های جاده نور بیانیه: طرح نور راهیان یکی از مهمترین برنامه های فرهنگی تاثیرگذار و ارزشمند که در سال های اخیر توانسته دستاوردهای معنوی خوبی برای گروه های مختلف داشته باشد انجمن دارد.

وی گفت: این حرکت ارزشمند فرهنگی در دو سال گذشته مرهون انتشار است ویروس کرونا متوقف شد و امسال خوشبختانه با تحت کنترل و مدیریت بیماری و بهبود موارد کرونا و با مجوز ستاد ملی کرونا مجوز راه اندازی این کمپ به صورت حضوری دریافت شد.

image_2022_3_12-15_4_30_913_OaX

سردار عطانی تصریح کرد: ضرورت ایجاد اردوهای راه النور در شرایط فعلی با تهاجم فرهنگی دشمنانی که با آن روبرو هستیم چند برابر شده اند تا بتوانیم فرهنگ شهادت و مقاومت و به طور کلی احیای گفتمان را احیا کنیم. انقلاب اسلامی باشیم.

فرمانده لژیون استان خزر یادآور می شود: هر فکر و مکتبی برای ادامه یافتن نیاز به توجه به آرمان های خود، تقویت و زنده نگه داشتن آن دارد و قطعا شهادت در گفتمان انقلاب و اسلام به عنوان یکی از آرمان های اساسی و مهم است، لذا شهادت باید عاملی فراخوان و عنصری برای بقا باشد انقلاب معرفی اسلام

سردار آتانی امروز گفت که همه جا هست IR جنگ افسارگسیخته و ناامنی، می تواند باعث ایجاد کمپ های مسیر سبک شود قند این لطف ناشناخته یعنی امنیت در نظام جمهوری اسلامی و از آن محافظت کنید.

او گفت: دوران دفاع مقدس سرشار از نکات اخلاقی و معرفتی است که بی شک می تواند چراغ راه جوانان ما به عنوان الگوی کاربردی و مفید در زندگی آنان باشد.

N83066184-72602845

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در استان قزوین بیان کرد: فرهنگ دفاع مقدس باید در جامعه اشاعه یابد زیرا با تکیه بر آن می توان به تحولات فرهنگی زیادی دست یافت و جوانانی را تربیت کرد که علاقه زیادی به ترویج ارزش های دینی دارند.

سردار آتانی گفت: هشت سال دفاع مقدس سرشار از تجربیات و دستاوردهای ناگفته، ارزش و ارزشی است که بیان و انعکاس آن می تواند به تقویت روحیه مقاومت در مردم و جوانان کمک کند و ما در اردوهای راهیان نور سعی در به تصویر کشیدن و ارائه ارزش های عملی رزمندگان داریم.

اعزام پنج هزار نفر به اردوی راهیان نور

وی افزود: امسال محدودیتی برای اعزام علاقه مندان به اردوی راهیان نور استان نداریم و با رعایت کامل پروتکل ها، تمامی ثبت نام کنندگان به این اردو اعزام می شوند.

3. سپاه

و سردار آتانی یادآور شد: در سهمیه تعیین شده قرار است حدود 5 هزار نفر به اردوهای راهیان نور بروند اما در صورت تمایل بیشتر استقبالی به این اردوی فرهنگی، شرایط را فراهم می کنیم.

وی گفت: اردوهای دارالنور از 16 اسفند آغاز شده و تا 15 فروردین ادامه دارد.

اردو

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان قزوین افزود: رسانه به خصوص گروه پخش مانند گذشته در تولید محتوا و پوشش برنامه های کمپ مسیر نور برای همکاری با تیم های منطقه.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا