اجتماعیبرترین های کسب و کار

بسته های آموزش آنلاین تعمیرات کامپیوتر و بردهای الکترونیکی با طعم لیمو

بسته آموزش آنلاین تعمیرات کامپیوتر با طعم لیمو

تعمیرات کامپیوتر و بردهای الکترونیکی در حال حاضر به عنوان یکی از مشاغل بسیار پرطرفدار و دارای آینده در بازارکار ایران شناخته می‌شود. با توجه به افزایش کاربرد کامپیوتر در زندگی امروز بشر و همچنین کاربرد بسیار زیاد بردهای الکترونیکی در وسایل و دستگاه‌های الکترونیکی نیاز به انجام تعمیرات بر روی این وسایل نیز رو به افزایش است.

یادگیری تعمیرات کامپیوتر و بردهای الکترونیکی برای کسانی که به دنبال یافتن یک شغل و کسب درآمد به طور مستقل هستند، یکی از بهترین و هوشمندانه‌ترین انتخاب‌ها است. در ابتدای این مسیر باید به دنبال یک منبع معتبر و یا یک آموزشگاه باسابقه در زمینه آموزش مهارت‌های بازارمحور و متناسب با نیاز روز بازارکار بود، یکی از بهترین آموزشگاه دوره های فنی در ایران که دارای سابقه‌ای 20 ساله در این زمینه است، آموزشگاه فنی پل است.

این آموزشگاه علاوه بر برگزاری دوره‌های حضوری تعمیرات وسایل الکترونیکی اقدام به ارائه بسته های آموزش آنلاین تعمیرات کامپیوتر و بردهای الکترونیکی با طعم لیمو برای استفاده جوانان جویای کار و علاقه‌مند در سرتاسر کشور کرده‌است. این بسته در بهار 1401 توسط مدرس با تجربه دوره و با جدیدترین سرفصل‌های آموزشی تهیه شده‌است.

بسته اموزشی تعمیرات کامپیوتر

بردهای الکترونیکی

حال که به عنوان یک فرد جویای کار و علاقه‌مند به دوره آموزشی تعمیرات کامپیوتر در حال مطالعه این مطلب هستید، بد نیست اطلاعاتی در مورد بردهای الکترونیکی و کاربرد گسترده این قطعه در وسایل الکترونیکی مختلف داشته‌باشید. برد الکترونیکی یکی از قطعات سخت‌افزاری است که قطعات ریز و درشت دیگری مانند آی‌سی، خازن و مقاومت با اتصالات مختلف بر روی آن قرار می‌گیرند. این اتصالات در انواع دستگاه‌های الکترونیکی با یکدیگر متفاوت است.

آموزش آنلاین تعمیرات بردهای الکترونیکی با طعم لیمو

همانطور که گفتیم بردهای الکترونیکی یکی از قطعات پرکاربرد در وسایل الکترونیکی هستند که با گسترش استفاده از این وسایل الکترونیک در زندگی مدرن امروزی، یادگیری تعمیرات بردهای الکترونیکی و پرداختن به آن به عنوان یک شغل می‌تواند به کسب درآمد بالا برای افراد جویای کار منجر شود. در بسته آموزش آنلاین تعمیرات بردهای الکترونیکی مهارت‌های زیر را برای ورود به بازارکار و تعمیرات انواع بردهای عمومی و صنعتی خواهید آموخت.

  • آشنایی با مفاهیم پایه و مقدماتی در مورد بردهای الکترونیک و قطعات متصل بر روی آن‌ها و همچنین خواندن دیتا شیت این قطعات
  • شناخت تمام ایرادات و مشکلات قطعات موجود بر روی بردهای الکترونیکی و روش‌های برطرف‌کردن این ایرادات
  • شناخت ابزارآلات موردنیاز برای انجام تعمیرات مانند مولتی‌متر، منبع تغذیه، اسیلوسکوپ، هیتر و هویه و یادگیری روش کار با آن‌ها و لحیم‌کاری برای مونتاژ و دمونتاژ قطعات بر روی بردهای الکترونیکی
  • شناخت اتصالات و مدارهای موجود بر روی بردهای الکترونیک و ایرادات این مدارها و روش‌های برطرف‌کردن آن‌ها
  • شناخت انواع بلوک‌بندی‌های بردهای الکترونیک و انجام تعمیرات بر روی آن‌ها

آموزش آنلاین تعمیرات کامپیوتر

معرفی شغل تعمیرات کامپیوتر و بردهای الکترونیکی به عنوان یکی از مشاغل پردرآمد در ایران

تعمیرات کامپیوتر و لپ‌تاپ به عنوان یکی از مشاغل دارای درآمد بالا، اما نیاز به سرمایه اولیه اندک برای راه‌اندازی نسبت به سایر مشاغل شناخته می‌شود. همچنین تعمیرات بردهای الکترونیک که در بسته های آموزش آنلاین تعمیرات کامپیوتر و بردهای الکترونیکی با طعم لیمو وجود دارد نیز به علت وجود این قطعه در تمام دستگاه‌های الکترونیک یکی از مشاغل دارای ظرفیت‌های خالی بسیار در بازارکار ایران است. در بخش قبلی به بردهای الکترونیک و مهارت‌های لازم برای تعمیرات این قطعه و قطعات موجود بر روی آن پرداخته‌شد، اما تعمیرات کامپیوتر چه مهارت‌هایی را دربرمی‌گیرد.

شغل تعمیرات کامپیوتر رفع ایرادات و مشکلات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در کامپیوتر و لپ‌تاپ را دربرمی‌گیرد که دارای دامنه بسیار وسیعی است. تعمیرکار کامپیوتر با پی بردن به علت این ایرادات و مشکلات و یافتن بهترین روش برای رفع این مشکلات و انجام تعمیرات برای بهبود عملکرد سیستم کامپیوتر و لپ‌تاپ به کمک افراد می‌آید. تعمیرات نرم‌افزاری مانند تعویض ویندوز، ارتقا ویندوز، نصب نرم‌افزارها و درایوهای مختلف بر روی ویندوز، رفع مشکلات ناشی از آلودگی کامپیوتر با ویروس و تعمیرات سخت‌افزاری شامل تعویض و تعمیرات بر روی قطعات موجود در کامپیوتر و لپ‌تاپ و یا تعویض ال‌سی‌دی و ال‌ای‌دی شکسته، پورت‌های موجود و یا دی‌وی‌دی‌رایتر و … است.

تعمیرات تخصصی برد لپتاپ

ویژگی‌های بسته های آموزش آنلاین تعمیرات کامپیوتر و بردهای الکترونیکی با طعم لیمو

برای ورود به بازارکار یادگیری اصولی و تخصصی مهارت یکی از مواردی است که بسیار اهمیت دارد. اگر شما به عنوان یک فرد جویای کار قصد یادگیری تعمیرات کامپیوتر و بردهای الکترونیکی را دارید، با بسته های آموزش آنلاین تعمیرات کامپیوتر و بردهای الکترونیکی با طعم لیمو می‌توانید این مهارت را به صورت اصولی و تخصصی یاد بگیرید.

به این طریق بدون هیچ پیشنیاز و اطلاعاتی در این رشته برای ورود به بازارکار آماده خواهیدشد. از ویژگی‌های این بسته‌ها می‌توان به دسترسی همیشگی به ویدئوها برای دیدن چندباره فیلم‌ها برای رفع ابهامات و اشکالات، صرفه‌جویی در زمان و انرژی شرکت در کلاس‌های حضوری، برگزاری جلسات لایو برای رفع اشکالات با مدرس دوره، استفاده از آپدیت فیلم‌های آموزشی جدید در این رشته در پنل کاربریتان اشاره کرد.

فیلم‌های آموزشی این دوره‌ها دارای کیفیت فیلمبرداری عالی و از چند جهت می‌باشند و توسط استاد زمانپور مدرس باسابقه 15 ساله در زمینه آموزش تعمیرات کامپیوتر تدریس شده‌است. در پایان دوره شما امکان دریافت مدرک بین‌المللی مهارت که برای ارائه به بازارکار خارج از کشور نیز موردقبول و قابل‌ترجمه است را دارید.

دوره آنلاین تعمیرات برد های کامپیوتری

چگونگی خرید بسته های آموزش آنلاین تعمیرات کامپیوتر و بردهای الکترونیکی با طعم لیمو

برای خرید بسته آموزش آنلاین تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر با طعم لیمو می‌توانید مستقیما از طریق سایت مجتمع اموزشی پل به آدرس poulgilan.com مراحل پرداخت و خرید بسته را انجام دهید. در صورتی‌که قبل از انجام سفارش و خرید بسته سوالی در این مورد داشته‌باشید می‌توانید از طریق شماره تماس‌های موجود در سایت با مشاوران دوره‌ها و یا از طریق شماره‌تماس موجود در سایت با واتساپ در میان بگذارید.

سخن آخر

امروزه یکی از بهترین شیوه‌های یادگیری حتی برای مهارت‌های عملی موردنیاز بازارکار یادگیری از طریق مشاهده فیلم‌های آموزشی است، در صورتی‌که این فیلم‌ها همراه با پشتیبانی و امکان داشتن ارتباط زنده با مدرس باشد، باعث افزایش یادگیری به صورت اصولی و تخصصی خواهدشد. مجتمع آموزشی پل به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر اقدام به آموزش این مهارت به صورت آنلاین کرده‌است به صورتی که تمام جوانان و افراد جویای کار و علاقه‌مند به یادگیری مهارت‌های موردنیاز بازارکار بتوانند از آن‌ها استفاده کنند. برای کسب اطللاعات بیشتر در مورد این فیلم‌های آموزشی می‌توانید با شماره تماس‌های موجود در سایت ارتباط برقرار کنید و یا سوالات خود را از طریق واتساپ با شماره 90162200420 مطرح کنید.

دکمه بازگشت به بالا