اقتصادیبرترین های کسب و کار

تخصصی ترین دوره های آموزش تعمیرات موبایل و تبلت

محتوای این مطلب پنهان

  آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل در فنی سازان

آموزشگاه تعمیر موبایل: برخی کارآموزان نگران این مساله هستند که شاید به دلیل عدم آشنایی با مطالب پایه نتوانند مهارت تعمیرات را به خوبی فرا بگیرند. دوره آموزش تعمیرات موبایل فنی سازان یک دوره صفر تا صد می باشد که مطالب به شکل کاملا ساده و قابل فهم به کارآموزان منتقل می شود. در این صورت حتی کارآموزانی که آشنایی چندانی با کارهای فنی و به خصوص تعمیرات موبایل ندارند خواهند توانست به راحتی مفاهیم را یاد بگیرند و وارد حوزه تعمیرات موبایل شوند. در این دوره تمام مطالب از الکترونیک پایه تا مطالب پیشرفته به کارآموزان آموزش داده می شود.

برای متخصص شدن در حرفه ی تعمیرات موبایل باید یک سری موارد از جمله رفع عیب ها و ارورها را به طور حرفه ای یاد بگیرید که ما در دوره ی آموزش تعمیرات موبایل به بیشتر این موارد اشاره خواهیم کرد که از جمله این موارد می توان به گزینه های زیر اشاره نمود :

چند ویژگی برتر آموزشگاه فنی سازان

1- استفاده از اساتید مجرب کشور برای آموزش

2- استفاده از دستگاه ها و ابزارات پیشرفته برای آموزش

3- ارائه مدرک معتبر از سازمان فنی حرفه ای

4- ارائه خدمات رفاهی از جمله فراهم کردن خوابگاه برای هنرجویان شهرستانی

5- ارائه فایل ها و نرم افزارهای بروز از جمله فلش، روت ، سورت، رام

6- آموزش تعمیر بروزترین موبایل های بازار (آیفون ، سامسونگ ، هوواوی ، شیائومی و … )

مزایای شرکت در دوره آموزش تعمیرات موبایل فنی سازان

از مزایای شرکت در این دوره آموزش تعمیر موبایل می توان به موارد زیر اشاره نمود :

1- آموزش و معرفی قطعات نرم افزاری و سخت افزاری موبایل

2- یادگیری و آموزش لوازم و قطعات ارتقاء یافته در تعمیرات موبایل

3- آموزش طریقه تشخیص قطعات تعویضی و تعمیری

4- یادگیری و کار با قطعات SMD و نحوه تست کردن آن ها

5- آموزش انواع lC ها و تمامی تجهیزات مدارهای موبایل

6- یادگیری طریقه ی کار کردن با لوازم اندازه گیری (مولتی متر ، اهم متر ،اسیلوسکوپ )

7- آموزش طریقه ی برداشتن ، جای گذاری و پایه سازی در هارد و بیس باند

8- یادگیری طریقه تعویض هارد گوشی در تمامی برندها

9- یادگیری طریقه ی تعویض فلت شارژر و فلت سنسور و نحوه جداسازی تاچ از ال سی دی

و …

چند ویژگی برتر دوره تعمیرات موبایل در فنی سازان

آموزشگاه فنی سازان یکی از آموزشگاه های برتر در زمینه آموزش های فنی حرفه ای می باشد که دوره آموزش تعمیرات موبایل را در کارگاه های کاملا مجهز برگزار می کند. این کارگاه ها مجهز به آخرین ابزار و تجهیزات روز تعمیرات موبایل در بازار کار می باشند. کارآموزان در دوره آموزش تعمیرات موبایل در فنی سازان این تجهیزات را به صورت ست های جداگانه در اختیار دارند و زیر نظر اساتید مهارت های مختلف تعمیرات را با آنها کار می کنند.

آموزش تعمیرات موبایل در آموزشگاه فنی سازان به صورت کاملا عملی و ویژه بازار کار می باشد و کارآموزان پس از دوره قادر خواهند بود عمده مهارت های مربوط به تعمیرات موبایل را به صورت مستقل و اصولی انجام دهند.

یکی از مزایای ویژه آموزشگاه فنی سازان تجربه بالای اساتید این مجموعه در آموزش تعمیرات موبایل است. اساتید آموزشگاه فنی سازان سال هاست در زمینه آموزش تعمیرات سخت افزاری و آموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل فعال است و اساتید آموزشگاه فنی سازان خود سال هاست در بازار کار تعمیرات موبایل مشغول هستند. این اساتید کاملا با مسائل و چالش های بازار کار تعمیرات موبایل آشنا هستند و می توانند تجربیات خود را به کارآموزان منتقل کنند.

از طرفی زمان کلاس ها در آموزشگاه فنی سازان کاملا انعطاف پذیر است و طوری تنظیم شده که کارآموزان شهرستانی بتوانند به راحتی در دوره ها ثبت نام کنند مهارت ها را فرا بگیرند. یکی دیگر از مزایای آموزشگاه فنی سازان نسبت به سایر آموزشگاه ها پشتیبانی نامحدود و مادام العمر پس از دوره است، بدین معنا که اگر هر مشکل یا مساله ای در بازار کار برای کارآموزان اتفاق بیافتد اساتید آموزشگاه آنها را در جهت رفع مشکل راهنمایی خواهند کرد و کمک می کنند تا کارآموزان به تدریج مستقل شوند و به جایی برسند که دیگر به کمک اساتید نیازی نداشته باشند.

1- program کردن هاردهای آیفون (Nand) و هاردهای اندروید

آنلاک کردن WiFi در مدل های 6s به بالا بدون باز کردن گوشی و انجام کارهای سخت افزاری روی برد.

باکس پروگرام اندروید VEI-medusapr II – easyjtagplus

باکس پروگرام ایفون : p7 – p7pro – p11 – p13

ماژول BGA 110  _ ماژول  32Bit/64Bit – (ماژول مادر )  pro 1000s

2- Vls و Vlse :

برای پروگرام کردن باتری – LCD – faceID و …

اگر از آیفون 8 به بالا در هنگام تعویض LCD ، LCD جدید را پروگرام نکنیم trutone LCD فعال نخواهد شد.

و در بعضی از مدل های Iphone  مانند 12pro-12promax- 12- 13- 13promax- 13pro , … دستگاه پروگرام نشود و یا IC جابه جا نشود با ارور Inportantdisplay مواجه خواهیم شد.

3- نقشه خوانی پیشرفته با برنامه های Dzkj و 2xw و  ReEox :

برای بلوک دیاگرام ، برای پروتکل های ارتباطی ، برای مسیرهای data – cmd – voltage – 12s – 12c ,…

برای Diodevalue ، voltagevalue از طریق نقشه های آنلاین و برد سالم و مرجع های اینترنتی

4- یادگیری انواع عیب ها و ارور های گوشی :

عیب های گوشی هایی که روی لوگو گیر کرده باشند و یا روی آرم مانده باشند از ظریق برنامه های Itunes , 3utools  مانند : Error9 , 4013 , 4014 , -1 ,…

5- رفع مشکل faceID :

اگر سنسور proximity , dotprojector دستگاه تعویض و یا ایراد پیدا کرده باند faceID به هیچ عنوان کار نمی کند.

6- رفع مشکل دکمه home :

اگر دکمه home در گوشی های آیفون تعویض و یا ایراد پیدا کرده باشد ممکن است tuchid و یا back دستگاه کار نکند و یا مشکل در هر دو مورد پیش می آید.

7- تراش دادن برد:

اگر برای بستن برد از پیچ بلند استفاده کنیم لاین های زیرین برد قطع می شود و باید برد تراشیده شود و لاین ها مجددا متصل گردد.البته این ایراد فقط بخاطر بستن پیچ بلند نیست و ممکن است ضعف از خود برد باشدمانند گوشی a50 که بخاطر ضعیف بودن برد لاین های صدا قطع می شود و باعث از کار افتادن microphone و speaker و یا reciver شود.

آشنایی با قطعات در آموزش تعمیرات موبایل

از جمله قطعاتی که شما در این دوره با آن آشنا می شوید می توان به موارد زیر اشاره نمود :

Microphon ، speaker ، Recivre ، Backlight ، touch lcd ، موتور ویبره ، دکمه های پاور ، دکمه های ولوم بالا و ولوم پایین ، دکمه Bixby ، سنسور proximhy ، سنسور RGB ، سنسور inferared ، باتری، فریم، برد شارژ، ولت شارژ، سوکت شارژ  type ، B/ type ،c/lightning

آموزش حرفه ای و تخصصی تعمیر و عیب یابی موبایل

دوره آموزش تعمیرات موبایل در آموزشگاه فنی سازان یک دوره کاملا حرفه ای و تخصصی می باشد که به طور خاص روی مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری موبایل و تبلت در برندهای مختلف تمرکز دارد. امروزه تخصص در هر کاری حرف اول را می زند. تخصص سرمایه است. اگر یک فرد متخصص در شغل خود باشید می توانید هیچ کس و هیچ اتفاقی نمی تواند این تخصص را از شما بگیرد.

تخصص تعمیرات موبایل یک تخصص منحصر به فرد است که به دقت و حساسیت خاصی نیاز دارد. همچنین ابزار و تجهیزات تعمیرات موبایل کاملا خاص و مختص همین رشته می باشند و برای کار با برد الکترونیکی و قطعات موبایل طراحی و ساخته شده است. به دلیل همین خاص بود رشته تعمیرات موبایل افراد زیادی به خصوص در قشر جوان علاقه مند به این رشته می باشند. سالانه افراد زیادی از آموزشگاه فنی سازان در رشته تعمیرات موبایل فارغ التحصیل می شوند و وارد بازار کار می شوند.

میزان درآمد شما پس از یادگیری و آموزش تعمیرات موبایل

میزان درآمد یک تعمیرکار موبایل به تقاضا در این بازار وابسته است. امروزه هر شخصی حداقل یک گوشی موبایل در اختیار دارد و بازار خرید و فروش و همینطور تعمیرات موبایل بسیار گسترده است. همین گستردگی بازار کار تعمیرات موبایل باعث شده تعداد سفارشاتی که تعمیرکاران موبایل در روز دریافت می کنند بسیار بیشتر از رشته های دیگر فنی حرفه ای باشد.

از طرفی تعمیرات موبایل یک رشته کاملا تخصصی می باشد که دستمزد تعمیرات در آن قبل قبول و رضایت بخش است. از سوی دیگر مراکز تعمیراتی علاوه بر تعمیرات موبایل به فروش لوازم جانبی موبایل هم می پردازند و همین دلایل باعث شده شغل تعمیرات موبایل یک شغل کاملا پردرآمد و پرسود باشد.

آموزش تعمیرات موبایل فقط به سخت افزار و نرم افزار ختم نمي شود !

اهمیت آموزش تعمیرات موبایل در سال های اخیر بسیار زیاد شده از طرفی قیمت بالای گوش های موبایل و از طرفی عمر مفید گوشی ها باعث شده باز تعمیرات موبایل بسیار داغ و جذاب باشد .با گذراندن دوره تعمیرات موبایل می توانید آینده کاری خوبی برای خود متصور شوید.

در برخي وب سايت ها، آموزش تعميرات موبايل ارائه مي شود كه مي توانيد فايل هاي آن ها را دانلود كرده و استفاده كنيد. برخي مراكز آموزش تعميرات موبايل را راه اندازي كرده اند كه تعميركاران موبايل مي توانند با مراجعه به اين مراكز، در اين زمينه آموزش ديده و گوشي سامسونگ كاربران را تعمير كنند.

اما آموزش تعمیرات موبایل باید به صورت عملی و با کار کردن با ابزار های مختلف باشد تا بتوانید از این دوره ها بهره کافی ببرید.

در بسياري از مراكز آموزش تعميرات موبايل، نحوه تعميرات انواع گوشي هاي موبايل آموزش داده مي شود

امروزه اكثر مردم، از گوشي سامسونگ بسيار زياد استفاده مي كنند. گوشي سامسونگ يكي از بهترين گوشي هاي بازار ايران است كه طرفداران خاص خود را دارد و هر روزه بر تعداد مدل ها و طرفداران افزوده مي شود. آموزش تعميرات موبايل سامسونگ به قدري گسترده و متنوع است كه به محض وارد شدن مدل جديد، آموزش هاي آن نيز شروع مي شود.

اما در سال های اخر رغبت مردم به سمت استفاده از گوشی ها ارزان تر مانند شیائومی رفته تعمیر هر مدل از این گوشی ها نیاز به شرکت در کلاس آموزش تعمیرات موبایل دارد زیرا هر کدام دارای نکات خواستی می باشد

آموزش تعميرات موبايل يكي از ضروريات امروزي كسب و كارهاي مرتبط با موبايل است . در حال حاضر کمتر فردی را پیدا می کنید که گوشی هوشمند نداشته باشد و این یعنی بازار بزرگ و جذاب برای کار دانشجویان بعد از گذراندن دروه آموزش تعمیرات موبایل می توانند مجوز لازمه را گرفته و شروع به کار کنند.

ضرورت شركت در کلاس هاي تخصصي آموزش تعميرات موبايل

هر چقدر كه در کلاس هاي تخصصي آموزش تعميرات موبايل شركت كنيد به همان اندازه تخصص بيشتري داشته و درآمد بيشتري خواهيد داشت.

شركت در کلاس هاي تخصصي آموزش تعمیرات موبايل بهترين سرمايه گذاري است كه مي توانيد انجام دهيد، آموزش تعمیرات موبايل را مي توانيد خود به عنوان مربي آموزشي سپري كرده يا به عنوان صاحب كسب و كار در آن ها شركت كنيد.

آموزش تعمیرات موبایل به قدري جدي و مهم است كه نمي توان آن را ناديده گرفت. رشد فناوري هاي نوين باعث شده تا آموزش تعمیرات موبایل به عنوان يك حرفه شناخته شده و امروزه تعداد فروشگاه ها و مراكز تعميرات موبايل نيز رو به گسترش است.

با كمي دقت متوجه ميشويم كه ضرورت آموزش تعمیرات موبايل بيش از هر زمان ديگري احساس مي شود تا شما هم صاحب كسب و كار خود شويد.

آموزش عيب يابي و تعمیرات سخت افزار موبايل در دوره آموزش تعمیر موبایل

   
تعمیر موبایل Huawei mate 7 تعمیر موبایل S8 Samsung
   
تعمیر موبایل sony z تعمیر موبایل Samsung Z3

آموزش تعمیرات موبايل سخت افزاری يكي از كاربردي ترين جنبه هاي آموزش تعمیرات موبايل است كه مي تواند توسعه يافته و گسترش يابد. آموزش فشرده عيب يابي سخت افزار موبايل نيز در بسياري از مراكز و آموزشگاه ها برگزار مي شود و بسياري از هنرجويان و علاقمندان به اين نوع آموزش مي توانند در اين کلاس ها شركت كرده و بر مهارت و تخصص خود بيفزايند.

آموزش سخت افزار موبايل به صورت كاربردي، بهترين جنبه از آموزش بوده و مراكز آموزشي بر اين جنبه تاكيد كرده و هنرجويان دوست دارند كه ميزان مهارت خود را در اين جنبه توسعه و گسترش داده و مهارت هاي خود را تقويت كنند.

ارزشمندي فراگيري آموزش تعمیرات موبايل (سخت افزار و نرم افزار )

دوره عيب يابي سخت افزار موبايل را مي توانيد در بسياري از مراكز و آموزشگاه هاي برگزار كننده بگذرانيد و در پايان کلاس نيز گواهينامه مربوطه را دريافت كرده و يا خود به عنوان مربي ،ساير هنرجويان را آموزش داده يا كسب و كار مرتبط با موبايل را راه اندازي كنيد كه در هر دو حالت بازهم متوجه اهميت آموزش سخت افزار موبايل خواهيد شد.
مباحث آموزش سخت افزار موبايل شايد تا حدي دشوار و سخت باشد ولي فراگيري اين نوع مباحث سخت، كاري ارزشمند است و شما حداقل در بين دوستان و آشنايان خود تنها كسي هستيد قبول كرده ايد براي كسب موفقيت هاي بيشتر، اين نوع مباحث سخت و دشوار را فرا بگيريد.
آموزش سخت افزار موبايل به نظر برخي مردم در مقايسه با نرم افزار موبايل سخت و دشوار است و تنها درصد كمي از مردم حاضرند براي درآمد بيشتر، به آموزش سخت افزار موبايل پرداخته و مهارت هاي خود را در اين زمينه ارتقاء دهند.
شايد آموزش تعمیرات سخت افزار موبايل تا حدي دشوار به نظر برسد ولي شما در واقع بهترين سرمايه گذاري خود را انجام مي دهيد كه در چشم انداز بلند مدت مشخص خواهد شد.

آموزش تعمیرات موبایل pdf |آموزش تعمیرات موبایل آنلاین

آموزش نرم افزار موبايل، كسب و كار جديد و نوپايي است كه نيازمند سرمايه گذاري انساني ، آموزش جامع نرم افزار موبايل باعث خواهد شد تا عموم هموطنان و علاقمندان بتوانند در اين كلاس ها شركت كرده و خود بعد از گذراندن کلاس هاي مربيگري، علاقمندان به موبايل را آموزش داده يا كسب و كارهايي را در اين زمينه راه اندازي كنند.

آموزش نرم افزار موبايل مي تواند در كسب و كار موبايل تحول شگرفي را ايجاد كند

با آموزش نرم افزار موبايل به طور جامع ، تمامي علاقمندان و كارآموزان مي توانند دوره هاي آموزشي را سپري كرده و حتي مطالب جديدي را فرا بگيرند. امروزه دوره هاي آموزش نرم افزار موبايل در بسياري از آموزشگاه ها برگزار مي شود و علاقمندان مي توانند با شركت در اين کلاس ها، گواهينامه پايان دوره را كسب كننند.

آموزش نرم افزار موبايل جنبه هاي مختلفي را در بر مي گيرد

کسب مدرک فنی و حرفه ای تعمیرات موبایل قابل ترجمه 

شما  بعد از دروه آموزش تعمیرات موبایل با کسب نمره قبولی در آزمون فنی و حرفه ای می توانید مدرک بین المللی خود را دریافت نموده و اقدام به جواز کسب نمایید.

همچین امکان ترجمه و اقدام جهت مهاجرت توسط این مدرک امکان پذیر هست .

آموزش تعمیرات موبایل در تهران

بازار کار آموزش تعمیرات موبایل در تهران از زمانی که ارتباطات تلفنی به صورت بی‌سیم و با استفاده از گوشی موبایل بین مردم رایج شد شکل گرفت و با پیشرفت تکنولوژی و تغییر در ساختار این دستگاه‌ها تعمیرات آن نیز تخصصی‌تر و پیچیده‌تر شد و این روند همچنان ادامه دارد. به همین جهت نیاز به تخصص در بین تعمیرکاران موبایل بیشتر شد و آموزشگاه‌ها شروع به برگزاری دوره‌های آموزش تعمیرات موبایل در تهران و شهرستان را آغاز کردند.

آموزشگاه فنی سازان نیز یکی از پیشگامان حوزه آموزش تعمیرات موبایل می‌باشد که با آموزش عملی در کارگاه‌های مجهز و تحت نظر اساتید مجرب تعمیرکاران و تکنسین‌های بزرگی را وارد بازار کار کرده است

دکمه بازگشت به بالا