ورزشی

پیام تبریک نایب رئیس اتحادیه جودو آسیا به بهانه رفع تعلیق ایران

پیام تبریک نایب رئیس اتحادیه جودو آسیا به بهانه رفع تعلیق ایران

نایب رئیس اتحادیه جودو آسیا و رئیس فدراسیون جودو عراق با ارسال نامه‌ای به آرش میراسماعیلی بازگشت جودو ایران به میادین بین‌المللی را تبریک‌ گفت.

به گزارش خبرگزاری دیباروز ، سرانجام تعلیق چهار ساله جودو ایران، ۲۷ شهریورماه سال ۱۴۰۲ به پایان رسید، به همین دلیل سمیر صادق الموسوی نایب رئیس کنفدراسیون جودو آسیا و رئیس فدراسیون جودو عراق با ارسال نامه ای به آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو ایران، از پایان این تعلیق ابراز خوشحالی کرده است.

در متن نامه ای ارسالی آمده است:

جناب آقای آرش میراسماعیلی ریاست محترم فدراسیون جودو ایران

به مناسبت رفع تعلیق و تحریم های بین المللی اعمال شده بر فدراسیون محترم جودو و بازگشت جنابعالی به فعالیت های بین المللی، خرسندیم به نمایندگی از خانواده جودوی عراق صمیمانه ترین تبریکات و علو درجات خود را از خداوند متعال مسئلت داریم. خداوند متعال به شما توفیق در رسیدن به بالاترین درجات در مسابقات بین المللی را عنایت فرماید.

با احترام

IQJF

سمیر صادق الموسوی، رئیس فدراسیون جودو عراق

انتهای پیام/

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

کارگروه خبری ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های توانبخشی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تمرینات ورزشی برای بهبود و بازسازی بدن پس از آسیب‌ها و صدمات می‌پردازم. هدفمندی خود را در بازگشت به وضعیت قبلی و تقویت بدن در فرآیند توانبخشی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای امید و قدرت در توانبخشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا