اجتماعیبرترین های کسب و کار

چطور در یک روز کاری سنگین، پرانرژی باقی بمانیم؟

چرت بزنید، اما این کار را به روش درست انجام دهید

گاهی برای پیروزی در جنگ نیاز به شکست در یک نبرد دارید. یکی از سوالات رایج و اساسی در بین دانش آموزان یا افرادی که می خواهند کد یاد بگیرند این است که “چگونه می توانم سریع کدنویسی را یاد بگیرم و به عنوان یک برنامه نویس شغلی ایجاد کنم؟” چه دانشجو باشید، چه فرد تازه کار یا با تجربه ای که می خواهید شغل خود را در برنامه نویسی تغییر دهید، قطعاً سعی خواهید کرد نکات و ترفندهایی را برای یادگیری سریع و مؤثر برنامه نویسی بیابید. آموزش جاوا

شغل برنامه نویسی یکی از مشاغل پردرآمد در بازار و یکی از جالب ترین مشاغلی است که افراد برای انجام آن پیدا می کنند. یادگیری کدنویسی و تسلط بر آن برای یک مبتدی سال ها طول می کشد. بیشتر مردم قبل از اینکه واقعاً شروع کنند تسلیم می شوند. در ابتدا، ما در مورد مفهوم یادگیری کدنویسی بسیار هیجان‌زده می‌شویم، اما بعداً در بیشتر موارد دانش‌آموزان یا مبتدیان به سرعت تسلیم می‌شوند، زیرا ادامه کار برایشان دشوار است، گیر می‌کنند و در یافتن راه‌حل برای کد با مشکل مواجه می‌شوند. . یادگیری برنامه نویسی یک سفر یک شبه نیست، اما آنقدرها هم که مردم در مورد آن فکر می کنند دشوار نیست، تنها چیزی که نیاز دارد فداکاری، اشتیاق، علاقه و قطعاً صبر است. منابع آنلاین و آفلاین زیادی برای یادگیری کدنویسی آسان، سریع و مؤثر وجود دارد. ما نکاتی را برای یادگیری موثر و سریعتر برنامه نویسی مورد بحث قرار خواهیم داد.

یک چرت سریع می تواند شما را پرانرژی کند، اما زیاده روی نکنید. علم می گوید شما باید یک تایمر را برای 15 دقیقه تنظیم کنید که شامل پنج دقیقه برای راحت شدن و 10 دقیقه برای چرت واقعی است. هر چه بیشتر باشد، وارد مرحله سوم خواب NREM می‌شوید و پس از بیدار شدن از خواب، احساس دوست‌داشتنی برخورد با کامیون را خواهید داشت.

اگر پاورناپ می‌کنید، آن را کوتاه نگه دارید – باید احساس کنید که در حال حرکت کردن هستید، نه اینکه کاملاً خاموش شوید.

خواب با کیفیت بالا شما را می سازد یا می شکند

من بهترین ها را برای آخر ذخیره کرده ام – و بی رحمانه با شما صادق خواهم بود.

اگر شب‌ها به اندازه کافی نمی‌خوابید، تمام برنامه‌های روتین ذهنی، استراحت‌ها، چرت‌های پرقدرت یا ناهارهای شیک چیزی بیش از یک قطره در سطل نیست.

خواب کافی و با کیفیت بالا اولین عامل تقویت کننده بهره وری و تمرکز است.

وقتی استراحت خوبی دارم، می‌توانم وظایف را در نیم ساعت انجام دهم. اما اگر خسته باشم، به راحتی من را دو نفر می برند.

من تنها کسی نیستم که به خواب کافی سوگند یاد می کنم – ورزشکاران در سطح جهانی مانند لبرون جیمز به طور میانگین حدود 12 ساعت در روز می خوابند. در حالی که این ممکن است برای من و شما خیلی زیاد باشد، اما این اعداد نشان می دهد که یک سوم آمریکایی ها به طور مزمن دچار کمبود خواب هستند. اگر شما در میان آنها هستید، زمان آن رسیده است که تغییر کنید.

خواب کافی نه تنها سلامت شما را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد، بلکه روزهای شما را بسیار لذت بخش تر می کند. اگر بتوانید به جای چسباندن پلک ها به ابروها، در سطح بالایی کار کنید، کار بسیار سرگرم کننده تر است.

چگونه می توانید مطمئن شوید که 7 تا 9 ساعت خواب باکیفیت توصیه شده در شب را دارید؟

در اینجا چند راه حل سریع از مربیگری با عملکرد بالا وجود دارد که می توانید از آنها برای بهبود خواب شیرین خود استفاده کنید.

یک برنامه خواب ثابت داشته باشید، به طور ایده آل قبل از ساعت 10 شب به رختخواب بروید. در تعطیلات آخر هفته زیاد آن را به هم نریزید – این چیزی است که اغلب باعث می شود در دوشنبه احساس زامبی کنید. برنامه خواب منظم بزرگترین تغییر دهنده بازی برای من بوده است.

آخرین وعده غذایی خود را بیش از سه ساعت قبل از خواب بخورید.

نور طبیعی و تحرک زیاد در طول روز داشته باشید. 5000 تا 10000 قدم و ورزش شدید بدنی (بسکتبال، ورزشگاه، شنا و غیره) چند بار در هفته هدف گذاری کنید.

قبل از رفتن به رختخواب یک مراسم خاموش کردن و شبانه روز را انجام دهید. افکارم را در یک دفترچه یادداشت می اندازم، کمی کشش سبک انجام می دهم، همه صفحه ها را خاموش می کنم و مطالعه می کنم.

یک اتاق خواب سرد، ساکت و تاریک با تشک راحت داشته باشید. دمای ایده آل حدود 18.5 درجه سانتیگراد / 65 درجه فارنهایت است.

از تخت خود فقط برای خواب و رابطه جنسی استفاده کنید. وقتی مغز شما فعالیت‌های دیگری را با ایستگاه خواب شما مرتبط می‌کند، غش کردن آن سخت‌تر می‌شود.

استراحت کافی جذاب  یا هیجان انگیز نیست. با فرهنگ شلوغی همخوانی ندارد. اما به طرز فوق العاده ای خلق و خوی، سلامتی و بهره وری شما را بهبود می بخشد.

به اندازه کافی خوابیدن.

بسته شدن

در طول یک روز کاری طولانی از نظر ذهنی تیز و پربازده و داشتن روحیه خوب در حالی که در آن هستید کار آسانی نیست.

با این حال، چند اصل ساده و کاربردی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید تا مطمئن شوید قبل از پایان روز تمام نمی شوید.

ذهنیت درست را پرورش دهید. تنظیم مقاصد، یادداشت روزانه و مدیتیشن به شما کمک می کند از حواس پرتی جلوگیری کنید، متمرکز بمانید و ریل های راهنما را برای حفظ ذهن خود در طول روز فراهم کنید.

روز کاری خود را بهتر ساختار دهید. اول صبح، زمانی که هنوز سرحال هستید، روی مهمترین وظایف خود (MIT) کار کنید.

وارد حالت جریان شوید. وقتی در Flow هستید، مغزتان را روی استروئیدها قرار می دهید. حواس پرتی را حذف کنید و برای خود یک اسکریپت Flow بنویسید تا به شما کمک کند وارد منطقه شوید.

به طور منظم استراحت کنید. وقتی ماشین شما خراب شود، دیگر دیر شده است. برای دریافت هوای تازه، کشش یا آبرسانی به طور منظم توقف کنید.

از مخزن مغز استفاده کنید. افکار منحرف کننده بدون هشدار به ذهنشان خطور می کند. همه آنها را در یک یادداشت بریزید تا بتوانید سریع به آنچه مهم است بازگردید.

غذاهای مناسب بخورید. اسیدهای چرب امگا 3، کربوهیدرات های پیچیده، میوه ها و سبزیجات دوست شما هستند. قهوه معمولا بین ساعت 9:30 تا 11 صبح و حداکثر تا ساعت 2 بعد از ظهر بهترین است.

رکود بعد از ظهر را از بین ببرید. یک ناهار به راحتی هضم میل کنید، حرکت کنید یا یک چرت سریع ده دقیقه ای با قدرت داشته باشید.

به اندازه کافی خوابیدن. خواب کلید است اگر محروم باشید، عملکرد شناختی شما به شدت آسیب می بیند و بدخلق خواهید شد. کم خوابی به سادگی ارزش آن را ندارد.

این اصول ساده تفاوت بین کشیدن خود را در طول روز و داشتن انرژی و انگیزه حتی اگر اضافه کاری انجام دهید، ایجاد می کند. برای فهمیدن آنها آزمون و خطاهای زیادی طول کشید، اما اکنون آنها را پیش روی خود دارید. غذای آماده را چاپ کنید و آنها را عملی کنید.

شما زمان زیادی را در محل کار می گذرانید و سطح انرژی شما نه تنها بر رفاه شما تأثیر می گذارد، بلکه اگر بتوانید عملکرد فوق العاده ای برای ارتقای شغلی یا پیشبرد کسب و کار خود به ارمغان بیاورید. آموزش وردپرس

ذهن خود را قوی، خلق و خوی بالا و روزهای عالی داشته باشید.

دکمه بازگشت به بالا