عمومی

یکی جلو این آدم های موفق را بگیرد!

به نظر می رسد موفقیت یک قرص، دارو یا پودر محلول است که می توان آن را مصرف کرد و سپس در فاصله کوتاهی به دست آورد، زیرا انواع بسته های موفقیت می آید. از چند ساعت موفقیت در روابط زناشویی و دوستی ها تا همراهی در کیهان و قوی شدن و البته ثروتمند شدن، آخرین بازار همیشه داغ است و همیشه افرادی هستند که موفقیت را بدون موفقیت در هیچ زمینه ای آموزش می دهند و افرادی نیز هستند. کسانی که ساده لوحانه فریب خورده اند و پس از شرکت در کلاس های آنلاین و ترغیب به خرید این بسته های آموزشی و تمرین آنها در صورت عدم موفقیت ممکن است کارهای خطرناک تری نسبت به قبل انجام دهند.

ظاهراً سازوکاری برای برخورد با چنین افرادی وجود ندارد، اما حداقل با بررسی اولین اصول موفقیت و زندگی نامه افراد می توان به درستی یا نادرستی کار معلمان موفق پی برد.

چگونه یک نفر می تواند هشت سال 9 سال خود را به عهد بگذارد تا از ثروت صحبت کند؟

اونی که پول رهن خونه اش رو نداره و یه ساعتی ماشین خارجی کرایه می کنه و همه جور فیلما رو توی همون ماشین اجاره ای می پوشه تا ثروتش رو نشون بده و بلد باشه پولدار بشه درسته؟ آیا این فقط یک فریب است؟

کسی که در زندگی شخصی اش مشکل دارد چگونه می تواند برای ملت دستور تهیه کند و بسته های موفقیت در روابط شخصی و زناشویی بفروشد؟

یکی: با مشاهده اسامی این افراد در اولین قدم از طریق موتورهای جستجو مانند گوگل، بلافاصله از این افراد اطلاعات بگیرید; مدرک تحصیلی، سابقه کار و… توجه داشته باشید که منابعی که به آنها مراجعه می کنید از سایت های معتبر هستند و به هیچ وبلاگ، صفحه و کانال تلگرامی اعتماد ندارید.

دو:اگر این شخص می داند که مثلا چگونه پولدار شود، سعی کنید با پرسیدن از افراد مختلف متوجه شوید که دارد چه می کند. او به چه موفقیت اقتصادی دست یافت و چه بنگاه اقتصادی را اداره می کند که خود را موفق بداند و از ثروتمند شدن صحبت کند؟

یا مثلاً اگر از روانشناسی رفتار و موفقیت در زندگی زناشویی صحبت می کند، ببینید در زندگی شخصی و رفتارش با دیگران چگونه است، شاید پشت این حرف های زیبا و چهره های خندان فرد دیگری نهفته باشد که زندگی واقعی اوست. .

اشاره: مطمئناً افراد موفق واقعی هستند که در جنبه های مختلف زندگی موفق هستند. آنها یا تحصیلات مناسبی دارند یا با عملکردشان خود را ثابت کرده اند. حساب این عزیزان که تعدادشان کم نیست از بقیه جداست.

دکمه بازگشت به بالا