اجتماعیبرترین های کسب و کارعمومی

8 کار فنی و آموزشی که بهتر است امسال یاد بگیرید

رسیدگی به مطالبات بیمه

یادگیری نحوه رسیدگی به مطالبات بیمه می تواند راه را برای همکاری با شرکت های بیمه در بخش های خسارت آنها هموار کند. شما خسارت مربوط به ادعاهای خودرو و دارایی را ارزیابی خواهید کرد و مستقیماً با مشتریان به عنوان نقطه تماس آنها کار خواهید کرد. برای مثال، آموزش آنلاین از طریق مؤسسه شغلی ایالات متحده، حدود چهار ماه طول می کشد و از 979 دلار تا 1279 دلار متغیر است. آموزش آرایشگری

مدیریت غیر انتفاعی

سازمان‌های غیرانتفاعی شامل موسسات خیریه، مدارس خصوصی و سازمان‌های مذهبی هستند که با سایر شرکت‌ها تفاوت دارند. یادگیری نحوه عملکرد یک سازمان غیرانتفاعی می تواند به شما کمک کند تا موقعیت های رهبری و مدیریت را با یکی از آنها به دست آورید. دوره آنلاین مدیریت غیرانتفاعی کالج پورتلند حدود شش هفته طول می کشد و هزینه آن 109 دلار است.

تکنسین داروخانه

گواهی تکنسین داروخانه شما را واجد شرایط می کند تا زیر نظر یک داروساز در بیمارستان یا داروخانه کار کنید. شما مسئول پر کردن مجدد داروها، تأیید اطلاعات و کمک به داروساز در انجام وظایف دیگر هستید. برای مثال، می‌توانید آموزش آنلاین تکنسین داروسازی را در چهار ماه در کالج اشورث در نورکراس، جورجیا تکمیل کنید، که شما را برای گواهینامه تکنسین داروسازی ExCPT انجمن ملی سلامت شغلی آماده می‌کند. شهریه از 899 دلار تا 1099 دلار متغیر است.

تهیه مالیات

تکمیل یک کلاس مقدماتی مالیاتی یکی از راه های کسب درآمد اضافی در طول فصل مالیات است. این دوره همچنین می تواند به شما کمک کند تا در صورت تلاش برای تبدیل شدن به یک حسابدار، حسابدار رسمی رسمی یا برنامه ریز مالی، تجربه مالیاتی ارزشمندی کسب کنید. مدرسه مالیات بر درآمد دوره های آنلاین آمادگی مالیاتی 10 هفته ای را ارائه می دهد که از 497 دلار شروع می شود.

مهارت های برنامه نویسی سه بعدی، واقعیت مجازی و واقعیت افزوده

اگر می خواهید برنامه نویسی VR اولیه را یاد بگیرید و برنامه های کاربردی VR را توسعه دهید، یک برنامه گواهی واقعیت مجازی را در نظر بگیرید. یادگیری نحوه نوشتن برنامه های واقعیت مجازی، راه را برای موقعیت های سطح ابتدایی در شرکت های طراحی نرم افزار باز می کند. دانشگاه کالیفرنیا سن دیگو یک برنامه توسعه اپلیکیشن واقعیت مجازی را از طریق edX ارائه می دهد که شامل سه دوره شش هفته ای با قیمت 267.30 دلار است.

نیروی فروش

Salesforce یک پلت فرم مدیریت ارتباط با مشتری با برنامه های کاربردی مبتنی بر ابر برای فروش، خدمات و بازاریابی است. از آنجا که بسیاری از سازمان ها این فناوری را پذیرفته اند، گواهی Salesforce می تواند شما را برای کارفرمایان جذاب تر کند. کلاس های آموزشی Salesforce از یک تا پنج روز متغیر است و هزینه آن بین 600 تا 5200 دلار است.

رهبری، مربیگری و مشارکت کارکنان

توسعه مهارت های رهبری قوی می تواند به شما در هدایت یک تیم کمک کند. اگر در تلاش هستید تا مدیر، سرپرست یا مدیر شوید، این مهارت‌ها ارزشمند هستند. ECornell یک برنامه گواهینامه رهبری اجرایی چهار ماهه کرنل را برای افرادی در نقش های اجرایی ارائه می دهد که هزینه آن 4800 دلار است.

گواهینامه OSHA 30

اگر در صنعت ساخت و ساز کار می کنید، آموزش آموزش ایمنی OSHA 30 یک رزومه ارزشمند است. صدور گواهینامه توسط هر کارفرمای مورد نیاز نیست، اما بسیاری آن را یک دارایی می دانند زیرا درک درستی از پیشگیری از ایمنی و خطرات بهداشتی در محل کار را نشان می دهد. شما می توانید این دوره 30 ساعته را با سرعت خود بگذرانید و هزینه آن 179 دلار است.

پیش بینی کسب و کار

پیش بینی کسب و کار یک ابزار ارزشمند در دنیای فروش و امور مالی است زیرا به شما کمک می کند تشخیص دهید که چه زمانی باید ریسک کنید. Udemy یک دوره شش ساعته برنامه ریزی و پیش بینی کسب و کار را با قیمت 119.99 دلار ارائه می دهد.

80طراحی داخلی

آموزش طراحی داخلی به شما امکان می دهد از خانه به عنوان رئیس خود کار کنید یا با معماران، هتل ها، سازندگان خانه و شرکت های صحنه سازی خانه کار کنید. شما در مورد سبک داخلی، برنامه ریزی فضا، رنگ و طراحی یاد خواهید گرفت. موسسه طراحی داخلی یک برنامه دیپلم آنلاین 24 هفته ای را با قیمت 999 دلار ارائه می دهد.

نسل سرب

تولید سرنخ یک مهارت بازاریابی عالی برای جلب علاقه مشتری و رشد فروش شماست. این دوره چه یک مشاور املاک و مستغلات، چه صاحب مشاغل کوچک و چه حرفه ای در فروش یا بازاریابی مفید است. شرکت تحقیقاتی بازاریابی جهانی Demand Metric یک دوره آموزشی ماژول شش ویدیویی ارائه می دهد که می توانید با سرعت خود در کمتر از یک سال آن را تکمیل کنید. هزینه آموزش برای افراد غیرعضو 1997 دلار است.

طراحی گرافیک

آموزش طراحی گرافیک به شما امکان می دهد خلاقیت خود را ابراز کنید و پیام ها را به صورت بصری منتقل کنید. به عنوان یک فریلنسر یا کار در یک شرکت طراحی وب، شرکت بازاریابی اینترنتی، ناشر یا شرکت طراحی داخلی، از مهارت های خود به خوبی استفاده کنید. به عنوان مثال کالج Sessions یک برنامه هشت ماهه آنلاین کاردانی در طراحی گرافیک ارائه می دهد که هزینه هر اعتبار آن 350 دلار است. آموزش آشپزی

بهره وری و مدیریت زمان

یادگیری مهارت های مدیریت زمان به شما کمک می کند تا کارگر کارآمدتری باشید که کارفرمایان آن را نقطه قوت خود می دانند. وقتی بدانید که چگونه بین اولویت ها تعادل برقرار کنید، بهره وری کلی شما بهبود می یابد. Learning Tree International یک دوره آموزشی آنلاین مدیریت زمان را با قیمت 1950 دلار ارائه می دهد.

دکمه بازگشت به بالا