عمومیبرترین های کسب و کار

آیا پوستر دیواری و پرده زبرا را با طرح یکسان میتوان چاپ کرد

چاپ پوستر دیواری با طرح دلخواه

پوستر دیواری یکی از پر طرفدارترین پوشش های مخصوص دیوار محسوب میشود که البته بر خلاف کاغذ دیواری تنها بخشی از دیوار را میپوشاند و جلوه ظاهری بسیار زیبایی را نیز پدید  می آورد. البته امکان استفاده از پوستر دیواری برای بخش های مختلف منزل نیز وجود دارد اما مطمئنا استفاده از طرح های یکسان و یکنواخت جلوه ظاهری بسیار بدی را ایجاد میکند. شاید شما از جمله افرادی باشید که علاقمند به چاپ پوستر دیواری با طرح دلخواه هستید و باید بگوییم امروزه امکان چاپ پوستر با هر گونه طرح های دلخواه مشتری فراهم شده است. قیمت پوستر دیواری سه بعدی نیز مقرون به صرفه می باشد و ارزش هزینه کردن را دارد.

می توانید هر گونه طرح و متن دلخواه که تمایل دارید بر روی پوستر چاپ شود را به چاپخانه بدهید تا این طرح ها بر روی پوستر پیاده سازی و چاپ شوند. در چاپ پوستر دیواری با طرح دلخواه همچنین میتوانید آنچه در ذهن دارید را به چاپخانه توضیح داده و در نهایت آنچه مد نظر شما میباشد را بر روی پوستر چاپ کنند.

چاپ پوستر دیواری سفارشی

پوستر های دیواری موجود تنوع بسیار زیادی دارند و هر یک میتوانند نسبت به مدرن و یا کلاسیک بودن دکوراسیون مورد استفاده قرار گیرند اما ممکن است طرح های پوستر ها نتوانند نظر شما را جلب کنند. در این صورت بهترین راه پیش روی شما چاپ پوستر دیواری سفارشی میباشد. اما قبل از چاپ پوستر دیواری سفارش باید نکاتی را که میتوانند در هر چه بهتر و با کیفیت تر شدن پوستر دیواری به شما کمک کنند در نظر داشته باشید.

چاپ پوستر باید اول از هر چیز از شفافیت بالایی برخوردار باشد. دستگاه ها و همچنین کاغذی که برای چاپ پوستر مورد استفاده قرار میگیرند هر یک میتوانند در کیفیت چاپ تاثیرگذار باشند. همچنین بزرگ بودن سایز پوستر نیز ممکن است از کیفیت چاپ بکاهد که همگی این موارد را باید قبل از هر چیز به چاپخانه یاد آور شوید. برای چاپ پوستر دیواری با طرح های مد نظر و دلخواه میتوانید با ما که یکی از بهترین و معتبرترین مجموعه های چاپ در کشور هستیم تماس حاصل نمایید.

پرده زبرا ارزان قیمت

قیمت پرده زبرا به طور کلی و در مقایسه با پرده‌هایی همچون پرده های کلاسیک حریر یا سلطنتی از به صرفه ترین و ارزانترین پرده‌ها محسوب می‌شود. مدل‌های ساده پرده زبرا را نیز می‌توان ارزان قیمت تر از سایر مدل‌ها ارزیابی کرد. البته نوع و کیفیت جنس پرده را نیز باید در نظر گرفت، چرا که ممکن است کیفیت یک پرده زبرای ساده چنان باشد که از یک نوع طرح دار گرانتر باشد.

در میان مدل پردهای زبرا ده‌ها مدل وجود دارد که با وجود کیفیت مطلوب پارچه و توری و نیز طرح‌های مختلف قیمت های ارزان و به صرفه دارند. این روزها خرید پرده زبرا دکوپیک از جمله پرده‌های زبرا جنس ترک که هم کیفیت بسیار خوب دارند و هم از نظر قیمت در حد پرده زبرای ایرانی هستند بسیار بیشتر شده است.

ارزان ترین پرده زبرا

ارزانترین مدل پردهای زبرا را باید نسبت به دسته‌های یکسان آن از نظر کیفیت در نظر گرفت. یعنی در حالتی که پارچه و یراق یکسان باشد، مدل‌های ساده‌ ارزان ترین نوع پرده زبرا هستند. منظور از پرده زبرای ساده نیز مدل‌هایی است که تک رنگ و بدون طرح بوده و تنها از نوارهای یک در میان پارچه و توری تشکیل شده است.

قیمت پرده زبرا بر اساس مولفه‌هایی چون جنس پرده، طرح و چاپ روی آن برآورد می شود. جنس پرده‌هایی که مشاهده می‌کنید از اجناس ترک و با کیفیت مطلوب هستند. اما تمام محصولاتی که در صفحه مشاهده می‌کنید جزو ارزانترین پرده‌ها هستند. بد نیست بدانید که قیمت این پرده‌های ترک هم تراز قیمت پرده زبراهای ایرانی است.

خصوصیات پرده زبرای ارزان

آن دسته از پرده‌های زبرا که روی سطح آن‌ها طرح یا گلدوزی دارند قیمت گرانتری نسبت به پرده‌های ارزان ساده و بدون طرح دارند. ارزان بودن پرده زبرای ساده به معنی کیفیت پایین آن نبوده، بلکه این دسته نیز تمام خصوصیات پرده‌های دیگر، از جمله عملکرد و مقاومت بالا را دارند. زبرای ساده در رنگ‌های بسیار متنوعی تولید شده و تمام سلائق مشتریان را تامین می‌کند.

بورس پرده زبرا

در شهر تهران بورس پرده زبرا را می‌توان محدوده‌ی پل چوبی و دروازه شمیران به حساب آورد. حتی می‌توان این منطقه را بورس پرده زبرای ایران در نظر گرفت. البته که در محلات و فروشگاه‌های مختلف پراکنده نیز انواعی از پرده زبرا به فروش می‌رسد، اما تنوع و قیمت تمام شده‌ای که در محدوده پل چوبی وجود دارد بسیار به صرفه تر است. فروشگاه ما نیز به دلیل ارتباط مستقیم و گسترده با تولیدکننده‌های پرده و وارد کننده‌های آن، به روزترین و متنوع‌ ترین پرده‌های زبرا را در اختیار قرار داده است. استراتژی فروش ما بر اساس سود کمتر اما تعداد فروش بیشتر و همچنین ارائه ی بهترین کیفیت پرده و خدمات جانبی آن برای جذب مشتریان بیشتر استوار است. به همین دلیل وجود پرده زبرای ارزانتر و قیمت پرده شید مناسبتر در این فروشگاه به معنی پایین تر بودن کیفیت نیست.

کارخانه زبرا

ممکن است برای شما جالب باشد که بدانید پرده زبرا در کارخانه چطور تولید می‌شود. در ادامه تا حدودی با روند تولید این مدل پرده آشنا خواهید شد.

نحوه تولید پرده زبرای ارزان

در تولیدی زبرا روند دوخت پرده به این ترتیب است که پس از دریافت ابعاد و ثبت سفارش خرید، ابزار و یراق مناسب در نظر گرفته شده و طرح‌ها نیز روی پارچه‌ها چاپ یا دوخته می‌شود. سپس این دو بخش به یکدیگر متصل می‌شود. این فرآیند از یک تا چهار روز کاری زمان می‌برد. در مورد پرده‌های موجود یا پرده‌ها به طور از پیش ساخته و در ابعاد استاندارد به کلی از ترکیه وارد می شود  یا اجزای مختلف آن مانند پارچه و گیربکسی، جداگانه وارد شده و مونتاژ می‌شود.  همانطور که پیش تر نیز اشاره شد قیمت پرده در هر دو حالت تقریباً یکسان است. دلیل این قیمت‌ها نیز از آنجا ناشی می‌شود که ما اجناس خود را به صورت عمده و از ارزان فروش ترین تولیدکننده‌گان ترک وارد می‌کنیم.

خرید پرده زبرا ارزان

برای خرید پرده زبرای ارزان قیمت همیشه می توانید به صورت آنلاین و از طریق ثبت سفارش خرید اینترنتی در سایت انجام داده و پرده‌های خریداری شده را در محل خود تحویل بگیرید. تنها کافی است پس از مشاهده و انتخاب رنگ و اندازه‌ی پرده زبرای ساده، آن را انتخاب و سفارش خرید ثبت کنید.

امکان خرید پرده زبرا در تهران به صورت حضوری و تلفنی نیز وجود دارد. ضمناً در صورت نیاز به هرگونه مشاوره در مورد اندازه پرده یا خرید انواع پرده زبرا و نیز تناسب آن با انواع دکوراسیون با همکاران ما از طریق تلفن یا واتس اپ تماس بگیرید. توصیه‌ی ما خرید اینترنتی پرده است. این کار علاوه بر صرفه‌جویی در وقت و انرژی شما از نظر رعایت اصول بهداشتی در شرایط پاندمی کرونا نیز معقول تر است.

نحوه سفارش و خرید پرده زبرا ارزان: برای خرید پرده‌های زبرا می توانید به سه روش اقدام فرمائید؛ مراجعه‌ی حضوری، سفارش خرید تلفنی و خرید آنلاین از سایت. علاوه بر اینها همیشه می توانید از طریق واتس اپ سفارشات و سوالات خود را برای همکاران ما ارسال کرده و مشاوره رایگان خرید پرده بگیرید.

کاغذ چاپ پوستر

کاغذ چاپ پوستر دیواری موضوعی است که می خواهیم در این مطلب درباره ی موضوعاتی از جمله چاپ پوستر کاغذ دیواری، دستگاه چاپ پوستر کاغذ دیواری و قیمت چاپ پوستر کاغذ دیواری صحبت خواهیم کرد، اگر می خواهید درباره این موضوعات اطلاعات کاملی به دست آورید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را به صورت کامل مطالعه کنید.

رشد تکنولوژی در سال های اخیر موجب تحول اساسی در تجهیزات دکوراسیون داخلی شده است. امروزه انواع پوستر دیواری آماده، سفارشی و پوستر دیواری سه بعدی به جای دیوارپوش های قدیمی در ساختمان های لوکس دیده می شود. این پوستر ها چنان جلوه ای به دیوار ها می دهند که با هیچ کدام از دیوارپوش های قدیمی قابل مقایسه نیست. با توجه به اینکه دکوراسیون داخلی شرکت ها در جلب رضایت مشتری و کسب سود بیشتر تاثیر گذار است، استفاده از این متریال در دکوراسیون اداری هم مانند دکوراسیون خانه ها رواج پیدا کرده است.

دستگاه چاپ پوستر کاغذ دیواری

برای چاپ پوستر کاغذ دیواری از دستگاه هایی پر قدرت و پیشرفته استفاده می شود و هر چه کیفیت دستگاه ها بیشتر باشد پوستر دیواری زیبا تر خواهد بود. چاپ تصاویر بر روی کاغذ چاپ پوستر دیواری انجام می شود که کیفیت آن در کیفیت نهایی بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

عکس هایی که بر روی کاغذ دیواری چاپ می شوند باید دارای کیفیت بالایی باشند و ابعاد آن ها متناسب با اندازه پوستر دیواری باشد تا تصویر به خوبی بر روی کاغذ چاپ شود. هر چه کیفیت دستگاه چاپ پوستر کاغذ دیواری، رنگ و کیفیت تصویر بالا تر باشد پوستر زیبایی بیشتری خواهد داشت.

چاپ پوستر کاغذ دیواری

به مدد دستگاه چاپ پوستر کاغذ دیواری و چاپگر های پیشرفته، امکان چاپ تصاویر روی انواع سطوح وجود دارد. از قدیم الایام چاپ تصاویر بر روی کاغذ برای تولید کاغذ دیواری مرسوم بوده است اما امروزه علاوه بر این محصول از کاغذ چاپ پوستر دیواری نیز برای تولید پوستر های دیواری استفاده می شود که دیوار های منازل و ادارات با طرح های متنوعی از پوستر دیواری تزیین شده اند. پوستر دیواری نوعی دیوارپوش است که شباهت زیادی با کاغذ دیواری دارد. این متریال از محبوب ترین المان ها در طراحی فضای داخلی است. پوستر دیواری را می توان نوعی کاغذ دیواری با قابلیت چاپ انواع تصویر دانست.

تفاوت کاغذ دیواری با پوستر دیواری

سوالی که اغلب مطرح می شود این است که آیا کاغذ خام پوستر دیواری با کاغذ دیواری یکی است؟ تنوع طرح و رنگ در هر دو متریال بسیار زیاد است ولی در واقع اختلاف بسیار زیادی بین کاغذ چاپ پوستر دیواری و کاغذ دیواری وجود دارد. به لحاظ ظاهری این تفاوت ها قابل تشخیص است و عبارتند از:

·         تفاوت از نظر ابعاد

انواع کاغذ دیواری در ابعاد مشخص و استاندارد و به صورت رول عرضه می شود. اما پوستر به صورت قطعات چند تکه و شبیه به پازل تولید می شود. به طور معمول آن ها در قطعات ۱تکه، ۲تکه، ۴تکه، ۸ تکه و ۶۴ تکه تولید می شود و هر قطعه دارای طرح متفاوتی از بقیه مجموعه است.

·         تفاوت طرح

طرح های کاغذ دیواری به صورت تکرار شونده در همه رول ها یکسان است این در حالی است که هر رول از پوستر دیواری به صورت کاملا متمایز از رول دیگر طراحی و چاپ شده است. به این مفهوم که نصب رول ها در کنار یکدیگر یک تصویر واحد را به وجود می آورد ولی رول های کاغذ دیواری تکرار یک الگو روی دیوار هستند.

·         جنس و کیفیت

از لحاظ جنس، ضخامت و کیفیت نیز پوستر های دیواری با کاغذ های دیواری متفاوت هستند. این متریال در عین نازک تر بودن دارای مقاومت بسیار بالاتری از کاغذ دیواری است. جنس کاغذ چاپ پوستر دیواری از پاستل، فیبرو، چرم ، کتان و طیف وسیعی از متریال می باشد.

انواع جنس کاغذ چاپ پوستر دیواری

پوستر های دیواری با جنس های مختلف در بازار موجود می باشد که متناسب با پروژه مورد نظر انتخاب می گردند انواع جنس کاغذ چاپ پوستر دیواری عبارتند از:

 • پاستل : (چینی) ، جنسی لاستیکی مانند، جلوه ای براق و بافت چرمی دارد و قابل شستشو می باشد. (وزن 180 گرم)
 • سندی : (چینی) ،بافت دانه دانه های ریز و شنی مانند ، جلوه ای نیمه براق ، با بافت حصیری ،مناسب برای تصاویر تیره است و قابل شستشو می باشد. (وزن 180 گرم)
 • هلندی: بافت اکلیلی، جلوه ای براق، مناسب برای تصاویر تیره و روشن است و قابل شستشو می باشد. (وزن 180 گرم)
 • فیبرو: (ترک)، بافت پوشالی، جلوه نیمه مات، مناسب برای تصاویر روشن است و قابل شستشو می باشد. (وزن 240 گرم)

ویژگی های پوستر دیواری

اگر چه زمان زیادی از تولید پوستر دیواری به واسطه کاغذ چاپ پوستر دیواری نمی گذرد ولی این متریال بسیار مورد توجه دکوراتیو ها و خریداران قرار گرفته است و این موضوع به دلیل ویژگی های بارز این محصول است. برخی از ویژگی های پوستر دیواری عبارتند از:

 • تنوع در طرح، رنگ و جنس
 • رنگ ثابت
 • سازگار با محیط زیست
 • هماهنگی با سایر عناصر دکوراتیو
 • مقاومت کاغذ چاپ پوستر دیواری در برابر اشعه UV نور خورشید
 • وضوح چاپ بسیار بالا
 • ضد حساسیت و آلرژی
 • قابل نظافت و گردگیری
 • ضد الکتریسیته ساکن
 • نصب آسان و سریع
 • قابل شستشو با پارچه مرطوب
 • داشتن سبک هایی متنوع

قیمت چاپ پوستر کاغذ دیواری

در حال حاضر دستگاه چاپ پوستر کاغذ دیواری در داخل کشور هم وجود دارد و بسیاری از شرکت های داخلی در این زمینه مشغول هستند. بدون تردید هزینه تولید آن در داخل کشور بسیار کمتر از انواع طرح های وارداتی است. قیمت گذاری پوستر دیواری بسته به نوع و جنس کاغذ چاپ پوستر دیواری و نحوه چاپ آن بستگی دارد. در کل عوامل زیادی در تعیین قیمت چاپ پوستر کاغذ دیواری نقش دارند که عبارتند از:

·         کیفیت

هزینه ای که برای پوستر دیواری با کیفیت بالا صرف می شود روی ماندگاری و دوام آن تاثیر می گذارد. پوستر های دیواری بی کیفیت گاهی در موقع نصب هم دچار پارگی و آسیب می شوند و قابل استفاده نیستند. میزان ضخامت آن، ضد آب بودن، نوع چاپ و برند بر روی کیفیت و البته قیمت پوستر دیواری تاثیر می گذارد.

·         عرض چاپ رول ها

یکی از مهم ترین عواملی که بر روی قیمت چاپ پوستر کاغذ دیواری اثر گذار است، بزرگی تایل ها و ابعاد طرح است. برای مثال طول و عرض دیوار پذیرایی اغلب بیشتر از طول و عرض اتاق خواب می باشد، بنابراین برای دیوار های بزرگ تر لازم است تا از قطعات و یا همان تکه های بیشتری استفاده شود.

سفارش پوستر یک یا دو تکه برای دیوار های بسیار کوچک هزینه کمتری دارد ولی یک دیوار بزرگ شاید نیاز به 64 قطعه پازل مانند دارد که این موضوع قیمت نهایی را افزایش می دهد.

·         طرح و کیفیت رنگ

ثبات رنگی یکی از ویژگی های مثبت انواع پوستر دیواری است. طرح هایی که دارای طیف رنگی تیره تر هستند هزینه و قیمت چاپ پوستر کاغذ دیواری بیشتری از طرح هایی با رنگ روشن را صرف می کنند، اما طرح های رنگ روشن قیمت چاپ کمتری دارند و با کیفیت تر هم هستند.

دکمه بازگشت به بالا