اجتماعیبرترین های کسب و کار

اجاره خودرو جهت کار در اسنپ

چه مشکلاتی برای رانندگان اسنپ با اجاره دهندگان خودرو وجود دارد؟

یکی از خدمات کاربردی که با گسترش و ورود اینترنت به زندگی های ما اضافه شده اپلیکیشن های تاکسی های اینترنتی مانند اسنپ،تپ سی و… می باشند. چند وقتی است که اجاره ی ماشین برای کار در اسنپ بسیار رواج پیدا کرده است. با سرزدن به برخی وب سایت های آگهی خواهید دید که اجاره خودرو برای کار با اسنپ بسیار رایج است. قطعا هر شغلی دارای مشکلات کم و زیادی می باشد و رانندگان تاکسی های ایترنتی نیز از این قاعده مثتثنی نیستند و دارای شغلی با مشکلات مختص به خود هستند. یکی از مشکلاتی که رانندگان تاکسی های اینترنتی با اجاره دهندگان خودرو مواجه می شوند، مشکل در قراردادها و ودیعه های پرداختی است. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر درباره ی اجاره خودرو تهران برای کارکردن در تاکسی های اینترنتی همراه شوید.

اجاره خودرو برای اسنپ چه مزایایی دارد؟

همانطور که می دانید سهولت در استفاده و قیمت مناسب اسنپ موجب شده تا اکثر جابه جایی های روزانه ما با این اپلیکیشن کاربردی صورت گیرد. همین استقبال و درخواست بالای مردم باعث شد تا تعداد زیادی این شغل به نسبت پردرآمد را به مشاغل عادی ترجیح دهند و این شغل را به عنوان شغل اصلی خود اتخاب کرده اند.

با شرایط امروزه و تحریم ها و کاهش قدرت خرید مردم، خرید خودرو برای برخی از افراد میسر نمی باشد. نوسانات ارز در بازار، باعث افزایش چشم گیری در قیمت خودرو شده است. این افزایش موجب شده افرادی که می خواهند در اسنپ کار کنند چون توانایی خرید خودرو نداشته، از شرکت های اجاره ی خودرو،ماشین اجاره کنند.

در سال های اخیر مشاغل زیادی ایجاد شده که هر کدام از آنها زاییده شرایطی است. یکی از این مشاغل اجاره خودرو است. اجاره ماشین برای کار اسنپ به یکی از شیوه های مناسب برای درآمد زایی افراد تبدیل شده است. افرادی که به دلیل داشتن خودروهای متعدد توانسته درآمد قابل توجهی را برای خود کسب کنند. برخی از این آگهی دهندگان برای اجاره دادن خودروهای خود قرار داد و شرایط متفاوتی تایین می کنند. همین امر موجب به وجود آمدن مشکلات زیادی بین اجاره دهندگان و اجاره کنندگان خودرو پیش آمده است.

چه مشکلاتی میان رانندگان اسنپ با اجاره دهندگان خودرو وجود دارد؟

از بارز ترین مشکلات میان رانندگان اسنپ و شرکت های اجاره دهنده ی خودرو،دریافت وجه اضافه به جهت پیش آمدن خلافی احتمالی خودرو است. برخی دیگر از شرکت های اجاره ی خودرو برای تبلیغات در آگهی درج می شود که ودیعه و پیش پرداخت و حق بیمه بدنه دریافت نمی‌شود و تنها داشتن حدال 4 الی 6 برگ چک برای اجاره یکسال کافی است.

یکی دیگر از مشکلات دیگر اجاره خودرو برای اسنپ بر سر ودیعه و پرداخت خسارت در زمان تصادف خودرو می باشد. در واقع شرکت های اجاره خودرو با دریافت هزینه های بالا از رانندگان اسنپ تنها به سود خود فکر کرده. اجاره بهای پراید این شرکت ها دست کمی از اجاره خانه ندارد! برای اینکه متوجه شوید این یک ادعا نیست کافی است با یکی از این شرکت ها تماس برقرار کنید.

هزینه تعمیرات خودروی اجاره ای را چه کسی باید پرداخت کند؟

یکی دیگر از مشکلات کار با خودروی اجاره ای هزینه تعمیرات خودروی اجاره ای می باشد. در این رابطه اولین پرسشی که پیش می آید این است که هزینه تعمیرات خودروی اجاره ای به عهده مستأجر است یا شرکت اجاره دهنده ی خودرو؟ معمولا شرکت های اجاره خودرو در جواب به این سوال می گویند که ماشین هایی که اجاره داده می شوند جزو خودروهای صفر بوده و نیازی به تعمیر ندارند و اگر خودرویی به تعمیرات احتیاج پیدا کند هزینه های آن برعهده مستاجر است، علاوه بر این شرکت های اجاره ی خودرو پس از تحویل خودرو هزینه های گزافی جهت تعمیرات از رانندگان اسنپ طلب کرده و به همین بهانه نیز در بعضی مواقع تمام هزینه های تعمیرات و استهلاک خودرو را نیزدریافت می کنند.

به تازگی آگهی اجاره خودروهایی مانند پراید و تیبا به صورت هفتگی یا ماهیانه در سایت های آگهی پذیر مانند دیوار به چشم می خورد. خودروهای پرایدی که با اجاره بهایی حدود یک میلیون کرایه داده می‌شوند. البته خودرو پراید در بین رانندگان اسنپ بسیار پرکاربرد است. جالب است بدانید که در بین این خودروها پرایدهایی وجود دارند که به دلیل داشتن طرح ترافیک، با قیمتی تا 6‌میلیون تومان در ماه اجاره داده می‌شوند.

اجاره خودرو برای کار در اسنپ:

با توجه به مشکلاتی که در بالا به آن آشاره کردیم بی شک اجاره ی خودرو برای کار در شرکت هایی از قبیل اسنپ، تپ سی و… یکی از اقدامات پرریسک برای هر راننده ای محسوب می شود. اگر خودرویی از خود ندارید و قصد کار در شرکت های تاکسی اینترنتی را دارید بهترین کار این است که از شرکت های اجاره ی خودروی معتبر خودرویی اجاره کنید.

فرمول درآمد بالا در اسنپ چیست؟

دقیق‌تر شدن تاثیر فاکتور زمان در محسابه هزینه‌های سفر در اسنپ، منجر به خلق فرمول جدیدی شده است. هر کاربر راننده باید با این فرمول آشنا باشد تا بتواند درآمد خود را افزایش دهد. اگر شما هم مثل کاربران راننده موفق از این فرمول استفاده کنید، در مدت کوتاهی شاهد افزایش چشم‌گیر درآمدتان خواهید بود.

فرمول درآمد بالا

افزایش درآمد = قبول سفر بیشتر (دریافت درخواست بیشتر) + لغو سفر کمتر

کاربران راننده‌ای که با در نظر گرفتن فرمول درآمد بالا، سفرهایشان را بدون توجه به مقصد و ترافیک قبول می‌کنند، درآمد بیشتری خواهند داشت. استفاده‌ی کاربر راننده از این فرمول باعث می‌شود تا اسنپ درخواست‌های سفر بیشتری را به او اختصاص دهد. بنابراین کاربر راننده در پایان هر روز کاری، سفرهای متعددی انجام داده است و علاوه بر کسب درآمد بیشتر، شانس خود را برای به دست آوردن سفرهای بیشتر در روزهای آینده هم افزایش داده است.

اجاره ماشین شیراز – خودروهای اقتصادی، شرایط مناسب + لیست قیمت

اجاره ماشین شیراز با شرایط بسیار آسان و ارزان ترین قیمت به متقاضیان خدمات رسانی می کند. شرکت ما خدماتی از قبیل اجاره خودرو بدون راننده، اجاره خودرو با راننده، اجاره ون و اجاره ماشین عروس را در خصوص اجاره در خودرو شیراز ارائه می دهد. همشهریان شیرازی برای اجاره خودرو در شیراز می توانند با کارشناسان ما تماس بگیرند و خودروی مورد نظرشان را به صورت رایگان رزرو کنند. کارشناسان شرکت به صورت ۲۴ ساعته در دسترس هستند و آماده خدمات رسانی اجاره خودرو شیراز به متقاضیان می باشند.

لیست قیمت اجاره خودرو شیراز

اجاره ماشین شیراز به صورت روزانه، هفتگی و ماهیانه می باشد. قیمت اجاره خودرو بدون راننده بستگی به نوع خودرو و مدل ساخت خودرو دارد. علاوه بر هزینه اجاره خودرو، هزینه تحویل خودرو در محل درخواستی، بر عهده مشتری می باشد. کرایه اتومبیل در شیراز با قیمت مقرون به صرفه خدمات رسانی می شود. اجاره لندکروز یکی از پر طرفدارترین خودروهای اجاره ای شاسی بلند می باشد که انتخاب مناسبی برای کسانی می باشد که قصد سفر به شهر ها دارند.

اجاره خودرو در شیراز بدون راننده

اجاره ماشین در شیراز بدون راننده یکی از پر کاربردترین خدمات می باشد. حداقل مدت زمان کرایه ماشین در شیراز به صورت بدون راننده ۳ روز می باشد. قیمت کرایه خودرو بدون راننده از ۲۳۳,۰۰۰ شروع می شود. قیمت ها به صورت روزانه محاسبه می شود. تحویل خودرو های اجاره ای با توجه به درخواست مشتریان می تواند در هر نقطه از شهر شیراز (درب منزل، فرودگاه شیراز، محل کار) باشد. در صورت خرابی خودرو های بدون راننده در شیراز، در عرض ۴۵ دقیقه امداد جاده ای می رسد. برای سفر های جاده به شما اجاره پژو پارس را پیشنهاد می کنیم.

خدمات اجاره ماشین در شیراز:

 • اجاره خودرو بدون راننده در شیراز
 • اجاره ماشین با راننده در شیراز
 • کرایه ون در شیراز
 • کرایه ماشین عروس در شیراز

مرکز اجاره اتومبیل در شیراز

مجموعه ما به عنوان مرکز اجاره اتومبیل در شیراز با خودرو های ایرانی، خارجی، لوکس و تشریفاتی فعالیت می کند. تمامی ماشین های اجاره ای در شیراز دارای بیمه کامل CDW هستند. برای اطلاع از شرایط استفاده از انواع بیمه های خودروها می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. برای اجاره خودرو شیراز می توانید خودروی رزرو شده را در مکان درخواستی خودتان تحویل بگیرید. هزینه تحویل خودرو در محل درخواستی مشتری بر عهده اجاره کننده خودرو می باشد.

مدارک لازم برای اجاره خودرو در شیراز

شرایط اجاره ماشین در شیراز به صورت بدون راننده داشتن مدارک زیر است:

شرایط سنی مورد نیاز:

 • داشتن حداقل سن ۲۰ سال

گواهینامه رانندگی:

 • گواهینامه رانندگی معتبر با حداقل اعتبار زمانی ۶ ماه

اسناد شناسایی مورد نیاز:

 • نیاز به مدرکی معتبر برای احراز محل شغلی و یا محل سکونت شخص اجاره کننده
 • کارت شناسایی معتبر

شرایط پرداخت کرایه و ودیعه نقدی (دیپوزیت):

 • پرداخت کل مبلغ کرایه در زمان تحویل خودرو از طریق پرداخت نقدی و یا کارت های اعتباری.
 • یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو(چک و یا سفته دریافتی هنگام پایان قرارداد و برگشت خودرو به مشتری بازگردانده می شود).
 • پرداخت مبلغی به عنوان ودیعه نقدی (دیپوزیت) که با توجه به نوع خودرو های درخواستی متفاوت می باشد.
 • مبلغ ودیعه نقدی (دیپوزیت) در زمان عودت خودرو به مشتری بازگردانده می شود.

اجاره ون در شیراز

حداقل مدت زمان اجاره ون در شیراز ۵ ساعت در روز می باشد. کرایه ون در شیراز از ساعتی ۴۰,۰۰۰ تومان شروع می شود. اجاره ون دربستی  شیراز به صورت ساعتی درون شهری، کیلومتری برون شهری و ترانسفر فرودگاهی می باشد. اجاره ون در شهر شیراز فقط به صورت با راننده خدمات رسانی می شود. خدمات اجاره ون شیراز یا قیمتی مناسب به همشهریان عزیز شیرازی ارائه می شود.

خودرو های موجود در خدمات کرایه ون شیراز:

 • اجاره ون هیوندای H350 در شیراز
 • اجاره ون تویوتا هایس در شیراز

اجاره ماشین عروس در شیراز

خدمات کرایه ماشین عروس در شیراز به صورت : اجاره ماشین عروس با راننده و اجاره ماشین عروس بدون راننده می باشد. متقاضیان می توانند برای اجاره ماشین عروس شیراز از خدمات خودروهای اقتصادی، خودروهای لوکس و خارجی و حتی خودروهای کلاسیک نیز بهره مند شوند. نرخ اجاره ماشین عروس در شیراز به صورتی ساعتی (۹ صبح الی ۱۲ شب) محاسبه می شود. هر ساعت مازاد مشمول هزینه ای می شود که بر عهده اجاره کننده خودرو می باشد.

اجاره ماشین شیراز با راننده

اجاره خودرو شیراز به صورت با راننده به صورتی ساعتی می باشد. حداقل مدت زمان اجاره ماشین شیراز با راننده ۱۰ ساعت می باشد. کرایه خودرو همراه با رانندگان مجرب و مسلط به امور تشریفاتی و زبان های خارجی خدمات رسانی می شود. قیمت اجاره خودرو با راننده در شیراز به صورت ساعتی درون شهری و کیلومتری برون شهری محاسبه می شود و از ساعتی ۳۰,۰۰۰ تومان شروع می شود. اجاره ماشین در شیراز به صورت با راننده همراه با یک راننده خوش پوش و خوش چهره می باشد.

ماشین دربستی شیراز

خودرو دربستی در شیراز نیز همراه با یک راننده مسلط خدمات رسانی می کند. ماشین دربستی در شیراز به صورت کامل و به مدت ۱۰ ساعت در اختیار مشتری می باشد. کرایه ماشین در شیراز به صورت دربستی بسایر مقرون به صرفه و پر طرفدار می باشد.

اجاره ماشین در فرودگاه شیراز

اجاره ماشین در فرودگاه شیراز به صورت با راننده و بدون راننده به متقاضیان عزیز خدمات رسانی می شود. اجاره خودرو بدون راننده شامل خودروهای ایرانی و خارجی می باشد که به صورت روزانه در اختیار شما قرار می گیرد. اجاره خودرو با راننده جزو خدمات ترانسفر فرودگاهی می باشد؛ که جا به جایی مسافران از فرودگاه شیراز تا مقصد و بلعکس انجام می شود. اجاره خودرو در فرودگاه شیراز بسیار مقرون به صرفه می باشد. متقاضیان باید تصویر بلیط خودشان را از طریق واتساپ برای کارشناسان ارسال کنند. ماشین رزرو شده برای فرودگاه شیراز نیم ساعت قبل از پرواز شما توسط نماینده ما در شیراز، در فرودگاه آماده تحویل می باشد.

آنچه که مهم است در اجاره ماشین شیراز بدانید!

برای جمع بندی باید بدانید که برای اجاره خودرو در شیراز نیاز به حضور شما در شرکت نیس و می توانید به راحتی با تماس تلفنی به شعبه اصلی ما در شیراز خودرو مورد نیازتان را رزرو و در شیراز تحویل بگیرید. ارسال مدرک از طریق واتسپ و ایمیل خواهد بود که در صورت تایید کارشناسان رزرو خودرو تایید نهاییی می شود قیمت اجاره ماشین شیراز در بالا ذکر شده است که می توانید با بودجه ای که دارید هر یک را انتخاب کنید. قرارداد رسمی نیز برای تمامی خدمات مجموعه موجود است که در زمان تحویل مورد امضای شما و نماینده شرکت قرار خواهد گرفت.

دکمه بازگشت به بالا