اقتصادیبرترین های کسب و کار

وام با سند ماشین بدون ضامن

وام با خودرو چیست ؟

دریافت وام فوری با سند خودرو یکی از راحت ترین راه‌های حل مشکل مالی در کمترین زمان ممکن می‌باشد که نیاز به سند و ضامن ندارد. وام با خودرو راه حلی فوری و آسان برای دریافت وام است. شما می توانید با ضمانت گذاشتن سند خودرویی که مالک آن هستید، وام با خودرو دریافت کنید. یکی از دلایل پردرخواست بودن این وام این است که هیچ شرایط خاص و پیچیده ایی ندارد و خیلی سریع انجام می شود. کل پروسه دریافت این وام در یک روز انجام می گیرد و مبلغ وام همان لحظه برایتان واریز می شود. جهت دریافت وام با سند خودرو یا وام فوری با سند ملکی و مشاوره رایگان میتوانید با یکی از کارشناسان ما تماس بگیرید.

وام با سند خودرو بانک ملت |وام با سند خودرو بانک مهر ایران

مزایای دریافت وام با خودرو

اولین مزیت وام با خودرو این است که کل مراحل گرفتن این وام ، در یک روز انجام می شود. بعد از بستن قرار دادن ، مبلغ وام به صورت آنی پرداخت می شود. بنابراین وام با خودرو نوعی وام فوری است که در کمترین زمان ممکن وجه وام را برایتان تامیین می کند.

مزیت دوم وام با خودرو این است که شرایط خیلی آسان و ساده ایی دارد. شما حتی به یک ضامن هم نیاز ندارد. اگر مدارک و اسناد خودرویتان کامل است ، به راحتی می توانید با سند آن وام دریافت کنید.

سومین مزیت را شرکت توانگر برایتان ایجاد کرده است. مشخص کردن زمان بازپرداخت و اقساط کاملا با تصمیم شما صورت می گیرد. این فرصت خوبی است که خودتان می توانید زمان و میزان اقساط را بین 4 الی 24 ماه مشخص کنید.

از دیگر مزایای وام با خودرو می توان به این اشاره کرد که بعد از دریافت وام ، نیازی نیست که خودرویتان را در پارکینگ بخوابانید .شما همچنان می توانید از خودروی خود استفاده کنید. ضمانت گذاشتن سند خودرو تنها شرط این وام است .

به طور خلاصه :

  • حفظ سرمایه و جلوگیری از ضرر فروش اتومبیل در این بازار که قیمت خودرو لحظه ای رو به افزایش می‌باشد.
  • از پرداخت هزینه های مازاد برای خلافی و نقل و انتقال سند به عنوان فروشنده جلوگیری خواهد شد.
  • با پیشگیری از فروش خودرو و دریافت وام بر روی سند خودرو، شما همچنان می‌توانید از ماشین خود استفاده نمایید و با بالا رفتن ارزش خودرو از ضرر مالی جلوگیری کنید.
  • شما به راحتی قادر خواهید بود مبلغ مورد نیاز خود را رو در تنها یک ساعت بدون نیاز به انتقال سند در دفترخانه اسناد رسمی با عقد شرعی و قانونی دریافت نمایید.

چرا وام با خودرو ؟

چرا گرفتن وام با خودرو بهتر از فروش آن است ؟ چرا وقتی با وام با خودرو میتوانید خیلی سریع و آسان وام دریافت کنید ، اقدام به فروش کنید ؟ اگر قیمت خودرو های داخلی و خارجی را با قیمت های سال گذشته شان مقایسه کنید ، جواب این سوال ها رو می گیرید.

با مقایسه قیمت اتومبیل‌های داخلی و خارجی در سال‌های گذشته، متوجه می‌شوید که دریافت وام با سند خودرو یک گزینه عالی است. در سال‌های اخیر، قیمت خودروهای داخلی و خارجی افزایش یافته و همین امر باعث شده تا بسیاری از اشخاص برای مقابله با تورم به خرید خودرو روی بیاورند.

حتی عده‌ای دیگر از افراد در پیش فروش خودرو ثبت نام می‌کنند تا نقدینگی خود را به سرمایه تبدیل کنند و ارزشش حفظ شود. بنابراین خرید خودرو یک سرمایه گذاری مطمئن محسوب می‌شود و فروش آن کار درستی نیست. در عوض با گرفتن وام بر روی خودرو می‌توانید تا چند درصد از مبلغ کل  اتومبیل را به صورت وام دریافت کنید و ماشین مورد نظرتان را خریداری کرده و از این سرمایه گذاری بهره ببرید.

وام با خودرو فرصتی فوق العاده است که به شما کمک می کند که حفظ سرمایه کنید. شرایط دریافت این وام بسیار آسان و ساده است. فقط با ضمانت گذاشتن سند خودروی خود ، می توانید معادل 50 الی 60 درصد آن را وام فوری دریافت کنید. اگر آگاهانه شرایط را بررسی کنید متوجه می شوید که این وام چقدر می تواند برایتان کارآمد و مفید باشد.

شرایط دریافت وام با سند خودرو

  • مدارک شناسایی صاحب خودرو
  • سند مالکیت یا وکالت فروش
  • کارت و بیمه نامه خودرو
  • ‌فاکتور خرید خودرو از یکی از نمایندگی‌های مجاز داخل کشور

وام با خودرو به چه نوع خودرو هایی تعلق میگیرد؟

ما در توانگر روی سند تمام خودرو های ایرانی و خارجی به شما وام خواهیم داد. بنابراین شما می‌توانید برای دریافت وام از سند پراید گرفته تا تمام خودرو های خارجی استفاده نمایید و بین ۵۰ تا ۶۰ درصد ارزش خودرو رو وام فوری دریافت کنید. برای تخمین میزان وامی که به شما تعلق می‌گیرد می توانید با موسسه توانگر تماس بگیرید تا پس از بررسی کارشناسان ما مبلغ قابل دریافت به شما اعلام شود و پس از آن تصمیم خود را نهایی کنید. نمایندگی ایران رادیاتور در صفادشت

شرایط پرداخت وام با سند خودرو​

قبل از تماس از داشتن شرایط زیر اطمینان حاصل کنید.

پلاک تهران و کرج​

وام با سند خودرو فقط روی خودرو های پلاک تهران و کرج پرداخت میشود.

پرداخت روی پلاک های شهرستان به هیچ عنوان انجام نمیشود.

ارزش و مدل خودرو​

وام فقط به خودرو هایی که ارزش روز اون ها بالای صد میلیون تومان و مدل بالای ۱۳۹۰ دارند پرداخت میشود.

وام با سند خودرو به تمام خودرو های سواری ایرانی، چینی و خارجی پرداخت میشود.

شرایط ویژه باز پرداخت

در موسسه ما زمان بازپرداخت وام رو خودتون مشخص میکنید. اگه وامی شش ماهه دریافت کنید شما میتونید به صورت جزئی هرماه بخشی از مبلغ رو پرداخت کنید و از سود پرداختی شما کم میشه و حتی میتونید یکماهه با سود یک ماه هم مبلغ رو پرداخت کنید.

 اطلاعات کامل در رابطه وام با سند خودرو

 در این ویدیو به صورت کامل تمام شرایط لازم برای دریافت وام با سند ماشین و همچنین شرایط کامل بازپرداخت وام رو برای شما توضیح دادیم.همچنین سوالات متداولی که ممکنه برای شما پیش بیاد رو هم میتونید در انتهای ویدیو مشاهده کنید.

  بازپرداخت وام با سند خودرو

 در وام با سند ماشین نحوه بازپرداخت کاملا بستگی به شما و شرایط شما دارد. شما میتونید مشخص کنید که به چه صورت قصد بازپرداخت این وام رو دارید و بسته به شرایط خودتون نوع بازپرداخت رو انتخاب کنید.
بازپرداخت وام با سند خودرو میتواند از یک ماه الی ۱۲ ماه باشد که در صورت خوش حسابی شما میتونید تا ۲۴ ماه هم این وام رو تمدید کنید.
بازپرداخت ها میتواند به صورت ماهیانه، دو ماه یکبار و … باشد.
همچنین شما میتونید به صورت مرحله ای هم وام خودتون رو پرداخت کنید. برای مثال میتونید بخشی از وام خودتون رو ماه اول پرداخت کنید بخش دیگ ای رو ماه سوم.
شرایط بازپرداخت متنوع از امکانات ویژه ای است که موسسه حقوقی توانگر برای مشتریان خود در نظر گرفته است تا همه بتوانند از این وام استفاده کنند. همچنین این شرایط بازپرداخت علاوه بر وام با سند ماشین روی هم به همین شکل است.

دریافت وام با سند خودرو یکی از سریع ترین راه های دریافت میباشد. در واقع شما میتونید با ضمانت گذاشتن سند خودرو که در اختیار دارید، و مالک ۶ دانگ سند هستید، میتونید در مدت زمان یک ساعت وام با سند خودرو دریافت کنید. دریافت وام با خودرو یکی از راحت ترین راه های دریافت وام هست. دریافت وام با سند ماشین بدون ضامن هست و در اصل سند خودروی شما ضامن شما می باشد.

دکمه بازگشت به بالا