برترین های کسب و کارعلمی و پزشکی

10 مدرسه کنکور پزشکی تضمینی در ایران کدامند ؟

آیا کلاس های کنکوری پزشکی نیاز است؟

انتخاب بهترین کلاس کنکور برای پزشکی یکی از تصمیم های بسیار بزرگ داوطلبان کنکوری می باشد چون دانش آموزی که اول سال در یکی از کلاس های کنکوری شرکت کند خیلی سخت است که وسط سال آن را لغو کند چون علاوه بر زمان هزینه زیادی را هم متحمل می شوند .داوطلبان کنکوری رشته تجربی که برای آزمون تیرماه 1402 می خواهند شرکت کنند چند دسته هستند که عبارت از موارد زیر:

 • دانش آموزان سال یازدهمی
 • پشت کنکوری ها که 1401 کنکور شرکت کردند
 • فارغ التحصیل های دانشگاهی و دور از کنکور

بهترین کلاس کنکور آنلاین |بهترین کلاس کنکور برای پزشکی

دانش آموزان سال یازدهمی

دانش آموزان سال یازدهمی همین اول کار باید واقع بین باشید که آیا واقعا نیازی است که در کلاس های کنکوری بیرون شرکت کنید؟ یا نه؟ و با تلاش و پشتکار خودتان و استفاده از منابع های آموزشی مخصوص کنکور می توانید ضعف هایی را که در درس هایتان دارید برطرف کنید یا نه؟ اگر خودتان تردید دارید می توانید با مشاوران تحصیلی همین سایت تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

شاید هم با کتاب های کمک درسی مشکل درسی شما برطرف شود. قبل از رفتن به کلاس های کنکور باید حسابی به آن فکر کنید که آیا با توجه به وقت و هزینه ای که می کنید می توانید از این کلاس ها بهره کافی ببرید یا نه؟ پیشنهاد ما مشاورها که تجربه سال ها کار کردن با دانش آموزها را داریم این هس اگر دانش آموز شرایط و حوصله ندارد که طبق کتاب هایی نظیر: گاج،مبتکران،مهرو ماه و … پیش برود حتما در کلاس های کنکوری یا حتی کلاس های آنلاین و یا فیلم های آموزشی که نقش کلاس را دارند شرکت کنند.

پشت کنکوری ها که 1401 کنکور شرکت کردند

این دسته از دانش آموزان مانند سال یازدهمی ها نیستند و تجربه کافی در انتخاب منابع های آموزشی برای کنکور دارند و تردید کمتری دارند که کلاس های کنکوری شرکت کنند یا نه. البته دانش آموزان پشت کنکوری باید از کنکور سال قبل تجربه کافی را گرفته باشند که دلیل اینکه نتوانستند به اون رتبه مورد نظر خود برسند چی بوده است همین امر باعث می شود بهترین روش را برای استارت کنکور بزنند

پیشنهاد ما برای پشت کنکوری ها این است اگر سال قبل طبق کتابی یا کلاسی پیش رفتند و نتوانستند نتیجه بگیرند حتما روش مطالعه را تغییر دهد و می توانند در یک یا چند درس کلاس شرکت کنند. بهترین کلاس کنکورپزشکی در تهران برای هر درس با هم متفاوت است و دانش آموزی که تصمیم گیری قطعی در انتخاب منابع آموزشی نکرده است می تواند با مشاوران همین سایت تماس بگیره.

فارغ التحصیل های دانشگاهی و دور از کنکور

داوطلبانی که چندین سال از کنکور فاصله گرفتند و سال های گذشته در کنکور نظام قدیم شرکت کردند هم به راحتی می توانند در کنکور سراسری بهترین رتبه را کسب کنند و دوباره وارد بهترین رشته ها شوند به شرطی که اصول و مسیر کنکور را به درستی طی کنند. فارغ التحصیل ها معمولا دارای زمان کمی هستند چون خیلی هاشون شاغل و متاهل هستند و در طول روز نهایت 6 ساعت می توانند مطالعه کنند

پیشنهاد تیم مشاوره سیمیا برای این دسته از افراد این است که به هیچ عنوان کلاس های کنکوری شرکت نکنند چون زمان زیادی را از دست می دهند کلاس های کنکوری برای این دسته از دانش آموزها مناسب نیست چون تایم کلاس ها با تایم زندگی روزمره و یا شغل شان تداخل دارد و فرد مجبور می شود که از بعضی از کلاس ها حتی به دلیل خستگی بزند و شرکت نکند و همچنین زمان زیادی را به دلیل رفت و آمد از دست می دهد. این دسته افراد اگر طبق منابع های آموزش مانند دی وی دی های حرف آخر یا کتاب های کمک آموزشی پیش بروند خیلی بهتر نتیجه می گیرند.

هزینه بهترین کلاس کنکورپزشکی درتهران چقدر است؟آیا ارزش دارد شرکت کنیم؟

به دلیل تورم های که طی سال های 99 و 98 و 1400 و 1401 داشتیم متاسفانه هزینه های روز به روز بالا می رود و دانش آموزانی که از نظر مالی مشکل دارند نمی توانند با اساتید تهران و شهرستان های دیگر در ارتباط باشند. شاید یکی از دلایل سراسری که خیلی ها دوست دارند همین اختلاف طبقاتی باشد و کسانی که از نظر مالی مشکل ندارند می توانند در بهترین کلاس های پزشکی شرکت کنند و نتیجه بگیرند

هزینه های کلاس های کنکور پزشکی از 200 هزار تومن الی 1 میلیون تومن در سال 1400 فقط برای یک جلسه فرق دارد و هر آموزشگاه و موسسه نرخ و هزینه هاش با هم فرق دارد. به نظر تیم مشاوره ای سیمیا کلاس رفتن برای 70 درصد افراد اصلا مناسب نیس و دانش آموزها خودشان می توانند بدون کلاس رفتند و استفاده از منابع های آموزشی بهترین نتیجه را بگیرند.

آیا کلاس تضمینی کنکوری برای پزشکی در ایران وجود دارد؟

در موسسه ها و آموزشگاه های کلاس کنکوری زیادی وجود دارد که تضمین می کنند که با شرکت در کلاس های این موسسه تضمینی پزشکی قبول خواهید شد ولی متاسفانه 99 درصد از افراد که با این دیدگاه وارد کلاس های کنکوری می شوند  نتیجه نمی گیرند. چون واقعیت در کنکور هیچ چیزی تضمینی نیس چون ما افرادی را می شناسیم 100 درصد مطالب را یاد گرفتند ولی سره جلسه کنکور به دلیل عدم تمرکز و یا عدم شیوه درست تست زنی کنکور سراسری را خراب کردند. خیلی از موسسات مجبورند برای جذب دانش آموز واژه کلاس کنکوری تضمینی را بیان کنند چون غیر این باشد دانش آموزی جذب نخواهد شد.

قبولی تضمینی در رشته پزشکی بدون کنکور

در ایران کسی که بخواهد ادامه تحصیل بدهند و در دانشگاه های روزانه،دانشگاه آزاد و … تحصیل کند حتما باید در کنکور سراسری شرکت کند و نمره مورد نیاز را کسب کند تا وارد دانشگاه ها شود. هزینه تحصیل پزشکی در دانشگاه های ایران زیاد نمی باشد و به راحتی تمام خونواده ها می توانند از پس آن بر بیاند. خانواده ها و کسانی که دوست دارند فرزند شون بدون شرکت در کنکور سراسری و فقط و فقط با کسب مدرک دیپلم وارد دانشگاه ها شوند در ایران امکان پذیر نمی باشد و حتما باید در کشورهای نظیر ترکیه،استرالیا و … ادامه تحصیل دهند. پزشکی بدون کنکور در کشورهای دیگر چه ویژگی هایی دارد:

 • قبولی در رشته های پزشکی و دندانپزشکی بدون کنکور
 • هزینه های زیاد ورودی دانشگاه های ترکیه و …
 • محل تحصیل خارج از ایران
 • دوری از خونواده تا گرفتن مدرک تحصیلی
 • مدرک قبولی پزشکی هم معتبر است در ایران

نکات مهم برای انتخاب بهترین موسسه کنکور پزشکی

در انتخاب بهترین موسسه کنکور پزشکی در ایران و بهترین موسسه کنکور در ایران،  نکته اولی که باید در نظر داشته باشید اهداف خود را از ثبت نام و شرکت در  بهترین کلاس کنکور برای پزشکی تبیین و مشخص نمایید، به عنوان مثال آیا شما تمایل به سرمایه گذاری روی فرزندان خود در دوران دبستان و متوسطه اول دارید و یا آنکه تصمیم دارید دانش آموزان را برای کنکور آماده نمایید و یا شاید هم هدف شما فقط ترمیم نقطه ضعف دانش آموزان در درس ریاضی یا فیزیک یا چیزی شبیه به آن باشد و شاید هم فقط به معدل خوبی فکر میکنید که برای مهاجرت اقدام نمایید

قطعاً هر کدام از این اهداف منجر به تصمیمات متفاوتی می شود و همینطور برنامه ریزی های آموزشی بلند مدت مستلزم هزینه های دائمی برای شما می باشد اما احتمال موفقیت نیز به همان نسبت بالاتر می رود. این قبیل سرمایه‌گذاری‌ها اصولاً توسط پدر مادر دوراندیش و عمدتاً تحصیل کرده صورت می پذیرد و  به شما توصیه می کنیم برای موفقیت به به نامه های بلند مدت برای فرزندانتان توجه ویژه‌ای نمایید

اما دومین موردی که شما باید برای انتخاب بهترین موسسه کنکوری برای قبولی پزشکی و بهترین موسسه کنکوری در تهران در نظر داشته باشید ، نام اساتید و تجربه ایشان و سوابق موفقیت ایشان در سنوات گذشته است، اکثر آموزشگاه های کنکور و اکثر موسسات کنکور فقط در یک یا دو درس ازدبیران برتر تبلیغات خود استفاده می کند و در سایر دروس از دبیران معمولی استفاده می کنند.

افراد پشت کنکوری ای که پزشکی قبول شده اند

در این مقاله از سیمیا از دو پشت کنکوری ای که توانسته اند بعد از چندبار در کنکور شرکت کردن موفق به قبول شدن در رشته پزشکی شوند درخواست کرده ایم تا با پاسخ به سوالات رایج شما در مورد سال کنکور به راهنمایی شما عزیزان بپردازند.

 • سید محمد حسینی رتبه ۴۷۹ که بعد از ۳ بار شرکت در کنکور سراسری توانست در رشته پزشکی شد و سعید یوسف زاده در این مقاله از سیمیا با ارائه برنامه های تحصیلی خود همراه ما هستند.
 • با کمک این عزیزان که بعد از ۳ سال توانستند عملکرد خوبی در کنکور سراسری داشته باشند قصد داریم تا مباحثی که پرسش هر کنکوری ای می باشد را مورد بررسی قرار دهیم.

پشت کنکوری هایی که معجزه کردند

قبولی در رشته پزشکی از جمله مواردی است که اغلب دانش پذیران رشته تجربی علاقه مند به آن هستند و همین مسئله هم موجب رقابت بسیار شدید برای ورود به این رشته شده است. قبولی پشت کنکوری ها را شاید نتوان یک معجزه نامید اما وقتی که به پای صحبت آن ها می نشینیم متوجه این امر می شویم که در صورت عدم توجه به برخی موارد قبولی در آزمون سراسری بعد از چندین باز هم ممکن نمی باشد. از نظر پشت کنکوری هایی که پزشکی قبول شدند اگر شما اراده ای بر قبولی در پزشکی داشته باشید و نکاتی که باید را رعایت کنید می توانید حتی در سال اول شرکت در کنکور موفق شوید، برای اینکه تمامی این تجارب به شما عزیزان هدیه شود در ادامه این مقاله با  با ما همراه باشید.

علت عدم قبولی در سال های اول کنکور

زمانی که به پای صحبت دانش آموزان پشت کنکوری می نشینیم قبل از هر چیز اقدام به بررسی یک سوال می کنیم و آن این است که چرا این افراد در سال اول نتوانستند عملکرد خوبی در آزمون سراسری داشته باشند.

 • محمد حسینی که در سال ۹۷ بعد از ۲ کنکور ناموفق توانست در پزشکی قبول شود معتقد است که اصلی ترین علت عدم پدیدار شدن نتیجه مثبت در سال اول برای اون انتخاب یک روش درسی نامناسب و مطالعه به شیوه ای با بازده پایین بود، او معتقد است که عدم استفاده از مشاور و عدم آشنایی کافی با فضای کنکور منجر به عدم نتیجه گیری او شده بود و در سال آخر به کمک یک مشاور خوب توانست تا عملکرد بهتری از خود نشان دهد.
 • سعید یوسف زاده هم به عنوان یک پشت کنکوری که در آخر به رشته دلخواه خود رسید نظر مشابهی دارد و ادعا می کند که عدم برنامه ریزی های مناسب مدرسه، عدم داشتن مشاور خوب و عدم داشتن دوستان کوشا اصلی ترین علت عدم نتیجه گیری او و کسب رتبه ۱۰ هزار در بار اول شرکت در آزمون سراسری بود.

برای قبولی در پزشکی روزانه چند ساعت مطالعه کردید؟

ساعت مطالعه از نظر دو پشت کنکوری موفقی که در این مقاله برای راهنمایی بیشتر شما از آن ها کمک گرفتیم مهم هست اما ساعت مطالعه بالا ضامن موفقیت شما نیست، در ادامه نگاهی به ساعات مطالعه این دو عزیز در سال آخر شرکت در کنکور تجربی که منجر به موفقیت آن ها شد خواهیم پرداخت:

 • محمد حسینی سال آخر را با برنامه های پشتیبان و مشاور خود جلو برد و برنامه سنگینی که مشاور او برایش تدوین کرده بود موجب شد تا گاهی مواقع مطالعه او تا ۱۱ ساعت هم بالا برود، نکته ای که آقای حسینی به آن توجه داشت این بود که بسیار حائز اهمیت می باشد که شما ساعات مطالعه خود را به طور بهینه جلو ببرید و هرگز به صورت کسالت بار و فرسایشی اقدام به مطالعه ساعت های بالایی درس خواندن نکنید.
 • سعید یوسف زاده هم این موضوع را ذکر کرد که بنا به رقابت شدید در کنکور سراسری تجربی مطالعه دقیق و نتیجه گرا دروس در روز غالبا طولانی می شد و گاها تا ۱۲ ساعت هم پیش رفته بود، چیزی که از نظر آقای یوسف زاده موجب از بین نرفتن امید او شده بود حمایت های خانواده بود که در برخی از مواقع از نا امیدی او جلوگیری می کرد.
دکمه بازگشت به بالا