استان هابرترین های کسب و کار

لوستر مدرن برای ویلا با دکوراسیون داخلی

لوسترهای آویز کریستالی

به نقل از کارشناسان لوستر روژانو تابش نور از میان قطعات شفاف و زیبای کریستال، تلالو خیره کننده ای را در سطح ویلا ایجاد می کند. یکی از جذاب ترین لوسترهای لوکس برای ویلا،  لوستر ویلایی آویز کریستالی می باشد. در این لوسترها قطعات کرستال در قالب تکه های درخشان و زینتی از لوستر آویزان شده اند. این لوسترها اغلب وزن سنگینی دارند و پر از قطعات کریستال می باشند. لوسترهای آویز کریستال برای ایجاد جلوه ای فاخر و شکوهمند در ویلای شما یک انتخاب هوشمندانه محسوب می شوند.

آباژور |آباژور ایستاده

لوستر سقفی سوزنی

لوسترهای سقفی سوزنی همان لوسترهایی هستند که تکه های تیز و سوزنی شکل کریستال همچون بارشی از ذرات نور به سمت پایین فرو ریخته اند و در هوا معلق مانده اند. از این لوسترهای تزئینی در قسمت کانتر آشپزخانه، میز غذاخوری، بالای شومینه و راه پله های ویلا استفاده می شود. این لوسترها نور لطیف و شاعرانه ای را در فضا پراکنده می کنند و چندان جنبه ی روشنایی بخشی ندارند با این حال می توان چشم اندازی آرامش بخش را به واسطه ی این لوسترهای تزئینی زیبا در فضای داخلی ویلا ایجاد کرد.

برای با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

لوسترهای فلزی

لوسترهای فلزی دارای ظاهری براق و درخشان هستند و برای ویلاهای کلاسیک و ایرانی انتخابی عالی به شمار می روند. این لوسترها را می توان در انواع طرح های مختلف انتخاب کرد. به عنوان مثال لوسترهای فلزی با پایه های خمیده و حباب هایی به شکل لاله یکی از زیباترین انواع لوسترهای فلزی می باشد که دارای ظاهری سنتی و کلاسیک است. لوسترهای فلزی هم در ویلاهای مدرن و هم در ویلاهای کلاسیک با توجه به نوع چیدمان ویلا قابل استفاده هستند چرا که تنوع و خلاقیت در این لوسترها به میزان زیادی وارد شده.

لوسترهای چوبی

اگر ویلایی مدرن دارید می توانید از لوسترهای چوبی برای دکوراسیون داخلی ویلا استفاده کنید. لوسترهای چوبی دارای ظاهری زیبا و سبک هستند و اغلب در ویلاهای مدرن و لوکس استفاده می شوند. طراحان خلاق و نوآور سعی در تولید لوسترهای چوبی با اشکال هندسی مختلف نموده اند بنابراین شما می توانید لوسترهای چوبی را با ظاهری خلاقانه در ویلای خود تعبیه کنید. منبت کاری و ایجاد نقوش برجسته روی لوسترهای چوبی آن ها را برای تعبیه در ویلاهایی به سبک سنتی و کلاسیک نیز مناسب ساخته.

برای در شمال با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

لوسترهای چند طبقه ای

اگر ویلای شما دارای سقف هایی بسیار مرتفع می باشد می توانید از لوسترهای چند طبقه استفاده کنید. دقت داشته باشید که قبل از تعبیه این لوسترها در ویلا به ارتفاع سقف دقت کنید. تعبیه این لوسترها در ویلاهایی با سقف کوتاه به هیچ عنوان اصولی نیست. لوسترهای چند طبقه بهترین انتخاب برای راه پله های حلقه ای در ویلاهای دوبلکس می باشند.

لوسترهای اسپوتنیک

این لوسترهای زیبا و خلاقانه انتخابی عالی برای ویلاهای مدرن به شمار می روند چرا که دارای ظاهری نورآورانه هستند. لوسترهای اسپوتنیک در واقع به آن دسته از لوسترهایی گفته می شود که شاخه های لوستر از نقطه ای مرکزی در میانه منشعب شده اند. این انشعاب می تواند متقارن و یا غیر متقارن باشد. بنابراین طراحان از همین ایده الهام می گیرند و لوسترهایی با ظاهر شیک و مدرن تولید می کنند.

لوسترهای مینیمال

ویلاهایی که دارای سبک چیدمان مدرن و لاکچری هستند بهترین انتخاب برای تعبیه لوسترهای مینیمال می باشند. لوسترهای مینیمال را می توان در انواع و اقسام متریال هایی همچون فلز، چوب و شیشه مشاهده کرد. آنچه که در مورد لوسترهای مینیمال به اتفاق مشترک است سادگی و نوآوری در طراحی این لوسترها می باشد. بنابراین اگر به دنبال لوسترهایی شیک و مفهومی می گردید می توانید آن ها را در انواع لوسترهای مینیمال جستجو کنید.

برای با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

لوسترهای چند شعله ی مجلل و کلاسیک

لوسترهای کلاسیک همان لوسترهایی هستند که دارای چند شعله می باشند. تعداد این شعله ها از سه شعله آغاز و تا صد شعله ادامه دارد. بنابراین می توانید از این لوسترها برای دیزاین ویلاهای شاهانه و مجلل نیز استفاده کنید. در اغلب خانه های ایرانی شاهد این نوع لوستر می باشیم بنابراین ظاهر آن چندان دور از تصور شما نخواهد بود. این لوسترها ترکیبی از متریال های فلز و شیشه هستند و می توانند در انواع چند طبقه نیز عرضه شوند. اگر به روشنایی زیادی در ویلا احتیاج دارید و می خواهید سنگ تمام بگذارید، خرید لوسترهای مجلل و کلاسیک را به شما توصیه می کنیم.

لوستر مدل آبشار

به عنوان یکی از انواع لوسترهایی که می تواند چشم اندازی خیره کننده در ویلای شما ایجاد کند می توان به لوستر آبشاری اشاره کرد. این لوسترها می توانند ظاهری متنوع همچون ساختار مارپیچ داشته باشند و در بخش هایی مانند راهرو، اتاق خواب و با آشپزخانه نصب شوند. درخشش آویز های استیل و شیشه ای در این لوسترها به خودی خود موجب نورانی تر شدن هر چه بیشتر فضا خواهد شد. بنابراین با نصب لوستر آبشاری در فضای ویلا باعث جلب توجه هرچه بیشتر افراد و ایجاد جلوه ای لوکس و چشم نواز خواهید شد

منبع : lampsplus.com

دکمه بازگشت به بالا