ورزشی

وزارت ورزش نایب قهرمانی تیم ملی جوانان وزنه‌برداری در آسیا را تبریک گفت

وزارت ورزش نایب قهرمانی تیم ملی جوانان وزنه‌برداری در آسیا را تبریک گفت

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان در پیامی نایب قهرمانی تیم ملی جوانان وزنه‌برداری در مسابقات قهرمانی آسیا در کشور هند را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری دیباروز، در این پیام با اشاره به موفقیت‌های اخیر نوستاره‌های وزنه‌برداری در آوردگاه قاره‌ای آمده است:

پس از قهرمانی تیم ملی نوجوانان وزنه‌برداری کشورمان، این بار نوبت به ملی پوشان جوان رسید تا با کسب ۳ طلا، ۱۱ نقره و ۷ برنز و در فاصله‌ای اندک نسبت به تیم ازبکستان، به مقام نایب قهرمانی قاره کهن دست یابد. بی تردید نتایج بدست آمده نویدبخش فرا رسیدن روزهای درخشان برای این رشته المپیکی شدند، ضمن آنکه دختران وزنه برداری ایران اسلامی نیز با کسب مدالهای رنگارنگ از رقابتهای آسیایی هند نشان دادند در مسیر پیشرفت و تعالی حرکت می‌کنند.

وزارت ورزش و جوانان موفقیت‌های اخیر تیم‌های ملی پایه وزنه‌برداری را به تک تک اعضای، کادر فنی تیم‌های یادشده و مسئولین فدراسیون وزنه‌برداری تبریک گفته، امید است شاهد درخشش هر بیشتر این ورزشکاران در رویدادهای جهانی این رشته باشیم.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

کارگروه خبری ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های توانبخشی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تمرینات ورزشی برای بهبود و بازسازی بدن پس از آسیب‌ها و صدمات می‌پردازم. هدفمندی خود را در بازگشت به وضعیت قبلی و تقویت بدن در فرآیند توانبخشی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای امید و قدرت در توانبخشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا