ورزشی

پشیمانی از جذب مورینیو و کونته

رئیس باشگاه تاتنهام به خدمت گرفتن ژوزه مورینیو و آنتونیو کونته از سوی باشگاهش را اشتباه و نادرست دانست.

به گزارش دیباروز و به نقل از ساکرنت، رئیس باشگاه لندنی تاتنهام عنوان کرد استخدام ژوزه مورینیو و آنتونیو کونته اشتباه بوده و این تیم با حضور آنژه پوستج‌اوغلو باید به ریشه‌هایش بازگردد.

دانیل لوی بارها مورد انتقاد قرار گرفته و برخی از هواداران تاتنهام رئیس ۶۱ ساله‌شان را به خاطر ناکامی در راه قهرمانی از سال ۲۰۰۸ سرزنش می‌کنند. لوی گفت: می‌خواهم تیمم به اندازه بقیه تیم‌ها قهرمان شود. ناامیدی از قهرمان‌نشدن روی من تاثیر داشت و به همین خاطر تصمیم گرفتیم نام‌های بزرگی را برای هدایت تاتنهام انتخاب کنیم. نام‌هایی مثل مورینیو و کونته که جذبشان اشتباه بود.

مائوریتسیو پوچتینو سال ۲۰۱۹، تنها پنج ماه پس از اینکه تاتنهام را به فینال لیگ قهرمانان رساند، از سمتش اخراج شد. این مربی آرژانتینی پیش از اینکه تابستان امسال هدایت چلسی را بر عهده بگیرد، در دوره‌ای هدایت پاری‌سن‌ژرمن را بر عهده داشت.

لوی با یادی از روزهای درخشان تیمش با پوچتینو گفت: با مائوریتسیو روزهای بسیار بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم و به فینال لیگ قهرمانان رسیدیم. بعد از آن استراتژی‌مان را تغییر دادیم.

تاتنهام در فصل جاری لیگ برتر با ۱۳ امتیاز از پنج بازی در رده دوم جدول قرار دارد و تنها دو امتیاز با منچسترسیتی فاصله دارد و این نشان می‌دهد فصل برای تیم لندنی خوب شروع شده است.

انتهای پیام

کارگروه خبری ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های توانبخشی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تمرینات ورزشی برای بهبود و بازسازی بدن پس از آسیب‌ها و صدمات می‌پردازم. هدفمندی خود را در بازگشت به وضعیت قبلی و تقویت بدن در فرآیند توانبخشی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای امید و قدرت در توانبخشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا