برترین های کسب و کارعمومی

5 گیاه گلدار با کاشت آسان در خانه

گیاهان گلدار با رنگهای روشن خود در خانه حال و هوایی خاص ایجاد می‌کنند، اما گاهی اوقات به سختی می‌توان آنها را در خانه شکوفا کرد. اما چند گیاه وجود دارد که نیازی به مراقبت ویژه ندارند و همچنان رنگ‌های شگفت انگیز خود را به شما می‌دهند.

انواع گیاهان گلدار

1) گیاه سپر ایرانی (strobilantes)

سپر فارسی گیاهی آسان برای رشد می باشد که برگهای آن بنفش عمیق با کمی سبز است و با سایه جزئی نیاز به آفتاب دارد. آبیاری را زمانی انجام دهید که لایه‌های سطح خاک خشک شود. هنگامی که گیاه به آب نیاز دارد، کمی شروع به نوسان می‌کند.

2) گیاه کالانکوئه

این گیاه دارای برگهای گوشتی و گلهای کوچک است که می‌تواند سفید، زرد، صورتی، قرمز و نارنجی باشد. کالانکوئه همچنین به آب کم و نور زیاد نیاز دارد و می‌تواند هم در سایه جزئی در خانه شما و هم در بالکن در نور بیشتر شکوفا شود.

3) گیاه اسپاتیفیلوم

این گیاه دارای گلهای سفید و زیبا است. اسپاتیفیلوم نور مستقیم خورشید را دوست ندارد، اما دوست دارد در مکانی روشن و نزدیک پنجره باشد. اما در آبیاری باید مراقب باشید، زیرا خاک خیلی مرطوب را دوست ندارد اما عاشق پاشیدن آب روی برگهای آن است.

4) گیاه ارکیده

این گیاه برای پنجره‌های شمالی بدون نور مستقیم خورشید مناسب است. ماهی یکبار به آن آب دهید و صبور باشید. وقتی شکوفا می‌شود، گلهای آن حدود یک ماه خانه شما را تزئین می‌کند.

5) گیاه تاج گل عیسی

این گیاه خاردار نیازی به مراقبت ندارد و همچنان با گلهای ظریف به رنگ قرمز یا سفید شکوفا می‌شود. هفته‌ای یکبار نیاز به آبیاری دارد و عاشق گرما و نور مستقیم خورشید است.

حال میتوانید برای سفارش آنلاین این گل های زیبا به سایت irna.ir مراجعه کنید تا در سریع ترین زمان ممکن این گل های زیبا را با بهترین کیفیت درب منزل تحویل بگیرید و از پرورش و نگهداری آن ها لذت ببرید.

دکمه بازگشت به بالا