برترین های کسب و کارعمومی

5 راهکار برای دور زدن تحریم سایت های خارجی

کاربران ایرانی ما به دلایل مختلف چه از داخل و چه از خارج دچار تحریم شده اند. اما راهکارهای متفاوتی برای دور زدن این موارد وجود دارد تا کاربران داخل ایران و کاربران ایرانی خارج از ایران بتوانند به سایتهای داخلی و خارجی دسترسی پیدا کنند. که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

آموزش v2ray ویندوز |اموزش نصب v2ray در ویندوز

در اینجا 5 راهکار برای دور زدن تحریم سایت های خارجی آورده شده است:

1- استفاده از VPN

VPN مخفف Virtual Private Network است و یک شبکه خصوصی مجازی است که از طریق اینترنت ایجاد می شود. VPN ها می توانند برای محافظت از حریم خصوصی شما و همچنین دور زدن تحریم ها استفاده شوند. برای استفاده از فیلترشکن، باید یک سرویس فیلترشکن معتبر را انتخاب کرده و یک حساب کاربری ایجاد کنید. سپس، می توانید با اتصال به سرور فیلترشکن در کشور دیگری، آدرس IP خود را تغییر دهید. این به شما امکان می دهد تا به سایت هایی که در کشور خود مسدود شده اند دسترسی پیدا کنید.

5 فیلترشکن مناسب برای دور زدن تحریم ها

یکی از بهترین فیلترشکن ها برای دور زدن تحریم ها موارد زیر هست که بهتر است از سایت خودشان برای خرید اقدام کنید. اما سایت های دیگری نیز هستند که بر پلتفرم اهی دیگری مانند V2RAY در حال استفاده هستند. آموزش روش نصب برنامه V2RAY در ویندوز و حتی در موبایل در سایتهایی مانند V2HAMRAH.TOP وجود دارد.

    NordVPN

NordVPN یکی از محبوب ترین و مطمئن ترین سرویس های فیلترشکن در جهان است. این سرویس دارای سرورهایی در بیش از 60 کشور جهان است و از پروتکل های امنیتی قوی پشتیبانی می کند. NordVPN همچنین دارای ویژگی های امنیتی اضافی مانند Kill Switch و Double VPN است.

    ExpressVPN

ExpressVPN یکی دیگر از سایتهای خرید فیلترشکن پولی محبوب و مطمئن است. این سرویس دارای سرورهایی در بیش از 90 کشور جهان است و از پروتکل های امنیتی قوی پشتیبانی می کند. ExpressVPN همچنین دارای ویژگی های امنیتی اضافی مانند Kill Switch و Split Tunneling است.

    Surfshark

Surfshark یک سرویس فیلترشکن مقرون به صرفه با ویژگی های امنیتی قوی است. این سرویس دارای سرورهایی در بیش از 65 کشور جهان است و از پروتکل های امنیتی قوی پشتیبانی می کند. Surfshark همچنین دارای ویژگی های امنیتی اضافی مانند Kill Switch و MultiHop است.

    CyberGhost

CyberGhost یک سرویس فیلترشکن با سرعت بالا و ویژگی های امنیتی قوی است. این سرویس دارای سرورهایی در بیش از 91 کشور جهان است و از پروتکل های امنیتی قوی پشتیبانی می کند. CyberGhost همچنین دارای ویژگی های امنیتی اضافی مانند Kill Switch و NoSpy Servers است.

    Private Internet Access (PIA)

PIA یک سرویس فیلترشکن با قیمت مناسب و ویژگی های امنیتی قوی است. این سرویس دارای سرورهایی در بیش از 80 کشور جهان است و از پروتکل های امنیتی قوی پشتیبانی می کند. PIA همچنین دارای ویژگی های امنیتی اضافی مانند Kill Switch و AdBlocker است.

2- استفاده از پروکسی

پروکسی نیز مانند VPN یک شبکه خصوصی مجازی است، اما تفاوت اصلی آنها در این است که پروکسی ها برای یک سایت خاص طراحی شده اند. برای استفاده از پروکسی، باید آدرس IP پروکسی را در تنظیمات مرورگر خود وارد کنید. سپس، می توانید به سایت مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید.

3- استفاده از DNS خصوصی

DNS مخفف Domain Name System است و یک سیستم نامگذاری برای منابع اینترنت است. DNS نام دامنه ها را به آدرس IP های آنها تبدیل می کند. برای استفاده از DNS خصوصی، باید یک سرویس DNS خصوصی را انتخاب کرده و تنظیمات DNS مرورگر خود را به آن سرویس تغییر دهید. سپس، می توانید به سایت هایی که در کشور خود مسدود شده اند دسترسی پیدا کنید.

4- استفاده از Tor

Tor یک شبکه ناشناس است که از طریق اینترنت ایجاد می شود. Tor می تواند برای محافظت از حریم خصوصی شما و همچنین دور زدن تحریم ها استفاده شود. برای استفاده از Tor، باید مرورگر Tor را دانلود و نصب کنید. سپس، می توانید از مرورگر Tor برای دسترسی به سایت هایی که در کشور خود مسدود شده اند استفاده کنید.

5- استفاده از سرویس های تغییر آدرس IP

سرویس های تغییر آدرس IP سرویس هایی هستند که به شما امکان می دهند آدرس IP خود را تغییر دهید. این سرویس ها می توانند برای دور زدن تحریم ها استفاده شوند. برای استفاده از سرویس های تغییر آدرس IP، باید یک حساب کاربری در این سرویس ها ایجاد کنید. سپس، می توانید با اتصال به سرور این سرویس ها، آدرس IP خود را تغییر دهید.

در اینجا چند نکته اضافی برای دور زدن تحریم سایت های خارجی آورده شده است:

    از یک مرورگر خصوصی استفاده کنید. مرورگرهای خصوصی مانند Brave و Tor می توانند برای محافظت از حریم خصوصی شما و همچنین دور زدن تحریم ها استفاده شوند.

    از یک مرورگر با قابلیت مسدود کردن تبلیغات استفاده کنید. مرورگرهای با قابلیت مسدود کردن تبلیغات می توانند برای مسدود کردن تبلیغاتی که ممکن است حاوی کدهای مسدود کننده دسترسی به سایت های خارجی باشند استفاده شوند.

    از یک افزونه تغییر آدرس IP استفاده کنید. افزونه های تغییر آدرس IP می توانند به شما کمک کنند تا به سایت هایی که در کشور خود مسدود شده اند دسترسی پیدا کنید.

امیدوارم این راهکارها به شما کمک کند تا به سایت های خارجی که در کشور شما مسدود شده اند دسترسی پیدا کنید.

دکمه بازگشت به بالا