برترین های کسب و کارعلمی و پزشکی

عوارض سایه ابرو و راه حل درمانی آن

سایه ابرو چیست و نحوه کشیدن سایه ابرو

نحوه زدن سایه ابرو با دو تکنیک آرایشی متفاوت قابل انجام است. روش اول استفاده از لوازم آرایش ابرو به نام سایه ابرو است و روش دوم بسیار شبیه به تاتو ابرو بوده، اما رنگ آن از تاتو معمولی روشن تر و ماندگاری آن موقت است. در واقع سایه ابرو از روش های آرایشی موقت ابرو به شمار می رود که طرفداران بسیاری دارد؛ به همین منظور در این مقاله به معرفی انواع مدل ابرو، عوارض و جنبه های مثبت زیبایی آن و توصیه های بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران اشاره کرده ایم. علاوه بر این تصاویری از جدیدترین مدل های سایه ابرو را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

آموزش کاشت ابرو در تهران |بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران

سایه ابرو چیست ؟

کشیدن سایه ابرو موقت به صورت روزانه و با استفاده از لوازم آرایشی مخصوص ابرو بسیار ساده تر از کاشت ابرو است. در مقابل سایه ابرو دائم با عملکردی مشابه تاتو ابرو ایجاد می‌شود که ماندگاری نسبتا خوبی دارد، اما انجام آن موجب زخم و خراش پوست می شود. اگر علاقمند به داشتن ابروهایی با ماندگاری خوب و رنگ روشن هستید، سایه ابرو انتخاب مناسبی به نظر می رسد. امروزه انواع مدل های سایه ابرو ، در مقایسه با تاتو ابرو طرفدار بیشتری دارد؛ زیرا بانوان بر این باورند که داشتن ابروهایی طبیعی، زیبایی بیشتری خواهد داشت. همچنین داشتن یک مدل ابرو به مدت طولانی می‌تواند بسیار خسته کننده و قدیمی باشد.

به نقل از سایت دکتر گویا از دیگر ویژگی های خوب سایه ابرو این است که اگر بعد از چند ماه علاقمند به استفاده از مدل سایه ابرو جدید باشید، می‌توانید سایه دیگری را انتخاب کنید. همچنین از طریق سایه ابرو با لوازم آرایش می‌توان قسمت هایی از ابروها را که تراکم موی کم دارند را پر کرد، مزیت این روش این است که مانند تاتو قاب به وجود نمی آورد و ظاهری نزدیک به ابروی طبیعی ایجاد می‌کند. در نهایت با توجه به اینکه سایه ابرو با روش ایجاد خراش روی پوست با احتمال بروز عوارضی همراه است، بنابراین اغلب خانم ها از لوازم آرایشی برای داشتن ابروهایی زیبا استفاده می کنند.

جدیدترین مدل سایه ابرو

انتخاب مدل ابرو تاثیر بسیار زیادی در جذابیت چهره و زیبایی آرایش دارد، به ویژه اگر از جدیدترین مدل سایه ابرو استفاده شود. سایه ابرو ایده خوبی برای پرپشت نشان دادن ابروهای نازک و کم پشت بوده و شما می‌توانید زیباترین مدل ابرو مناسب فرم صورت خود را انتخاب کنید. در این مقاله چندین تصویر از طرح های سایه ابرو را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. می‌توانید با توجه به این تصاویر به ایده انتخاب بهترین مدل ابرو برسید تا ابروهایی برجسته و جذاب داشته باشید. پیشنهاد می دهیم حتما از مدل های سایه ابرو با لوازم آرایشی برای کشیدن ابروی زیبا استفاده کنید.

نحوه کشیدن مدل سایه ابرو جدید

برای سایه زدن ابروها با لوازم آرایشی مخصوص ابرو ، لازم است ابتدا ابروهایتان را شانه بزنید و با استفاده از سایه ابرو، قسمت های کم پشت ابروهای خود را پر کنید. با این روش ساده می‌توانید ابروهایی زیبا داشته باشید. تنوع این لوازم در بازار بسیار زیاد است و با انتخاب طرح سایه ابرو جدید می‌توانید راحت و سریع جدیدترین مدل دلخواه خود را بکشید. ابرو تاثیر بسیاری در افزایش جذابیت چهره دارد در ادامه نحوه سایه ابرو زدن جدید را شرح داده ایم:

  • برای سایه ابرو زدن، ابتدا رنگ روشن تر از سایه اصلی را انتخاب کنید و کادر داخل ابرو با به خوبی بکشید.
  • سپس با کمک رنگ اصلی به صورت چرخشی، داخل ابرو را پر کنید، این حرکت لازم است به صورت زیگزاگ انجام شود زیرا با این شیوه تمام فضای ابرو به صورت کامل پر می‌شود.
  • اگر تاج ابرو یا بالای ابروهای شما موهای کمتری دارد، بهتر است از هاشور ابرو استفاده کنید تا زیبایی طبیعی ابروها حفظ شود.
  • اگر می خواهید کل ابرو یکدست سایه زده شود، تمرکز خود را بر قسمت های کم مو تر بگذارید. لازم است در تاج ابرو از سایه کمرنگ استفاده کنید و دم ابرو را با سایه پر رنگ تر بکشید، با این حرکت می‌توانید ۳ مدل سایه ابرو جدید شامل شیدینگ ، سایه زدن با قاب و بدون قاب را بکشید.

سایه ساده ابرو با قاب

استفاده از این شیوه، بسیار ساده است تمام سطح ابرو را در کادر مشخص پر می کنید به این ترتیب که تاج ابرو، تراکم و رنگ کمتری داشته و قسمت دم ابرو تراکم و رنگ بیشتری داشته باشد. این یک روش ایده آل برای خانم هایی است که مایل هستند ابروهایی مرتب با قاب داشته باشند.

سایه ساده ابرو بدون قاب

اگر علاقمند به کشیدن سایه ابرو بدون قاب هستید، بدون در نظر گرفتن کادر مشخص، ابروها را در جهت جهش رویش طبیعی موها، سایه بزنید. در قسمت تاج از سایه ابرو رنگ روشن استفاده کنید و در قسمت دم ابرو، از سایه تیره رنگ استفاده کنید.

سایه ابرو شیدینگ یا مخمل

سایه ابرو شیدینگ یا مخمل یکی از مدل های فانتزی سایه ابرو است که ظاهری مخملی به ابروها می‌دهد. این مدل از نقاط کوچک و نزدیکی به هم تشکیل شده و کل سطح ابرو را تحت پوشش قرار می‌دهد. ترتیب انتخاب رنگ در این مدل سایه ابرو نیز مانند دو مدل قبل است و تاج ابرو کمرنگ و دم آن پررنگ تر است.

عوارض سایه ابرو

سوالی که برای برخی افراد در مورد عوارض سایه ابرو ایجاد می‌شود این است که آیا احتمال آسیب و عوارض نیز وجود دارد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم، استفاده از تکنیک های سایه ابرو از طریق ایجاد خراش روی پوست، در صورتی که در محیط های بهداشتی انجام نشود، با عوارض خطرناکی نظیر عفونت، ریزش ابرو، ابتلا به انواع بیماری های پرخطر ویروسی، قارچی و باکتریایی همراه خواهد بود.

اما استفاده از سایه ابرو به شکل لوازم آرایشی برای صورت ، در صورتی که از برندهای معتبر استفاده کنید، خطر قابل بررسی نداشته و کاملا ایمن و بی خطر خواهد بود. می‌توانید از طریق انواع لوازم آرایشی موجود در بازار با خیال راحت ابروهایی زیبا با مدل جدید بکشید.

سوالات متداول در مورد سایه ابرو

اگر با انواع سایه ابرو و نحوه استفاده از آنها آشنایی کافی ندارید، می‌توانید سوالات خود را در قسمت دیدگاه ها درج نمایید و منتظر پاسخ فوری کارشناسان الانزا باشید. در این قسمت پاسخ برخی از سوالات متداول را می‌خوانید:

فرق سایه ابرو با شیدینگ چیست؟

شیدینگ یک مدل سایه ابرو است، این مدل از نقاط کوچک و نزدیکی به هم تشکیل شده و کل سطح ابرو را تحت پوشش قرار می‌دهد.

سایه ابرو بهتر است یا تاتو ابرو؟

اغلب خانم ها بر این باورند که تاتو ابرو ظاهری غیر طبیعی داشته و عوارض احتمالی آن قابل قبول نیست؛ به همین دلیل سایه ابرو را به تاتو ترجیح می دهند.

انواع مدل سایه ابرو جدید چیست؟

سایه ابرو بدون قاب، سایه ابرو قاب دار و سایه شیدینگ که در این مقاله نحوه کشیدن این انواع سایه ابرو جدید شرح داده شده است.

سایه ابرو موقت چیست؟

سایه ابرو موقت بر خلاف تاتو از ماندگاری کوتاه تر و ظاهر طبیعی تر برخوردار است و به دو شیوه شامل استفاده از لوازم آرایشی سایه ابرو و روش ایجاد خراش روی پوست با تکنیکی شبیه به تاتو انجام می‌شود.

به نقل از: پزشک 24

دکمه بازگشت به بالا