اجتماعیبرترین های کسب و کار

عوامل موثر بر قیمت نماشویی ساختمان

نماشویی را به متخصص این کار بسپارید

امروزه نماشویی و سنگسابی جزو کارهای لوکس و اضافه به حساب نمی آید. انجام نماشویی ساختمان با طناب و واترجت علاوه بر اینکه موجب درخشانی و زیبایی ظاهر ساختمان می شود، بلکه بر روی افرادی حاضر در ساختمان نیز تاثیر زیادی خواهد گذاشت. اگر از زمانی که نماشویی شیشه یا ساختمان را انجام داده اید سال های زیادی می گذرد، بهتر است برای زیباسازی ساختمان خود دست به کار شوید.

شستن نمای ساختمان

شستشو و تمیز کردن نمای ساختمان هر چند سال یک بار ضروری می باشد. اگر انجام شستشو ساختمان را به افراد متخصص و شرکت های حاضر در این حوزه بسپارید قطعا نتیجه کار بهتر خواهد بود. اما آیا شرکت های معتبر در تهران وجود دارند؟ قیمت نماشویی ساختمان در تهران و سایر شهرها و شهرستان ها چقدر می باشد؟

قطعا این سوالات برای شما نیز پیش آمده است. در ادامه می خواهیم قیمت نماشویی ساختمان را در تهران، خدمات مختلف شستشو شیشه و ساختمان و همچنین نحوه ثبت سفارش نماشویی در مجموعه ما یعنی خدمات ساختمانی بهاری را مورد بررسی قرار دهیم. پس با ما همراه باشید.

قیمت نماشویی شیشه و ساختمان در تهران و سایر شهرها چقدر می باشد؟

سریع ترین و آسان ترین راه برای آگاهی از قیمت کفسابی ساختمان در تهران و سایر شهرهای ایران، ثبت درخواست در وب سایت و مجموعه ما می باشد. به این ترتیب پس از ثبت درخواست شما خیلی سریع چندین متخصص نماشویی به شما پیشنهاد قیمت خواهند داد.

به همین آسانی شما می توانید از قیمت نماشویی در تهران و سایر شهرها بدون اینکه هزینه ای پرداخت کنید و پیش از نهایی کردن سفارش خود، باخبر شوید. همچنین شما می توانید برای نظافت منزل، کفسابی و همچنین نظافت شرکت نیز به آسانی قیمت بگیرید و نیروی مدنظر خود را انتخاب نمایید.

چه عواملی بر قیمت نماشویی ساختمان تاثیر گذار است؟

ساختمان در تهران با سایر شهرها متفاوت می باشد. در ادامه فاکتورها و عوامل مهم موثر بر قیمت نماشویی و خدمات آن را بررسی خواهیم کرد:

شستشوی نما را به طور کلی با دو روش نماشویی با کلایمر و داربست یا با طناب انجام می دهند. با توجه به اینکه شستشو با طناب خطرات زیادی دارد، قیمت این روش در مقایسه با روش دیگر بیشتر خواهد بود.

علاوه بر این موضوع نوع واترجتی که در شیراز، کرج، تهران و غیره استفاده می شود (واترجت آب سرد، آب گرم، بنزینی و …) بر قیمت نماشویی تاثیرگذار خواهد بود.

مواد و لوازم نماشویی

در نماشویی ساختمان یا شیشه، نوع مواردی که استفاده می شود نیز بر قیمت آن تاثیرگذار خواهد بود. البته در حالتی که شرکت مد نظر شما سرویس های گوناگون را با کیفیت های مختلف ارائه دهد. میزان کثیف بودن ساختمان نیز یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر قیمت نماشویی می باشد.

در روش شستشو با راپل یا همان طناب، هزینه لوازم استفاده شده که شامل روپلاک، پیچ و غیره می شود، به فاکتور اضافه خواهد شد.

ابعاد، طبقات و نوع نمای ساختمان

در حالت کلی باید گفت هر چقدر تعداد طبقات و ابعاد ساختمان بیشتر باشد، قیمت نماشویی بیشتر خواهد شد. با توجه به حجم کار بالاتر در این حالت میزان مواد استفاده شده در این حالت نیز بیشتر خواهد شد. جنس نما نیز در قیمت نماشویی تاثیرگذار خواهد.

خدمات نماشویی ساختمان و شیشه

  • از جمله محبوب ترین و پرطرفدارترین خدمات نماشویی در تهران و دیگر شهرها می توان به موارد زیر اشاره نمود:
  • شستشو با راپل یا همان طناب
  • شستشو نماشویی شیشه و سندبلاست
  • شستشو با واترجت
  • شستشوی نمای رستوران ها، هتل ها، تالار ها، مجتمع های تجاری و غیره.

خدمات و قیمت نماشویی ساختمان

مزایای نماشویی شیشه و ساختمان

رفع لکه، دوده، زنگ آب و جرم از سطح نمای ساختمان با کمک نماشویی راپل و یا کلایمر.
کسب رضایت از کلیه خدمات نماشویی شیشه و ساختمان با استفاده از کاربلدترین شرکت های حال حاضر بازار.
افزایش درخشندگی و زیبایی سطح نمای ساختمان.
چرا «خدمات ساختمانی بهاری» را برای نماشویی شیشه و ساختمان انتخاب کنیم؟

نماشویی یک کار بسیار ظریف و چالش برانگیز می باشد و باید توسط افراد متخصص و حرفه ای انجام شود. طبق نظرسنجی که از مشتریان خود انجام داده ایم مهمترین دلیل برای انجام شستشو و همچنین انتخاب شرکت نماشویی، آگاهی از قیمت و تخمین هزینه های شستن نما با طناب و دیگر روش ها می باشد.

در شرکت تابناک استعلام گرفتن از قیمت و همچنین ثبت سفارش کاملا رایگان می باشد. پس با خیالی آسوده قیمت خدمات مانند کفسابی و سنگسابی را از کارشناسان ما استعلام بگیرید.شرکت تابناک ارائه دهنده خدمات ساختمان با بهترین کیفیت می باشد. شما می توانید در استان کرج و تهران خدماتی همچون کفسابی در کرج و … را به ما سفارش دهید.

کدام یک از روش های نماشویی مناسب‌تر است؟

در بین روش های مختلف نماشویی در تهران و دیگر شهرها، شما می توانید روش مد نظر خود را انتخاب نمایید. اما کدام یک از این روش ها برای ساختمان شما مناسب می باشد؟

ساختمان ها نماهای متفاوتی دارند. نمای آجری، سنگی، کامپوزیت، شیشه ای و غیره جزو متریال هایی هستند که معمولا در طراحی نما استفاده می شوند. روش شستشوی هر یک از این نما ها با یکدیگر متفاوت می باشد.

روش‌های متفاوت شستشو

همانطور که گفتیم نماشویی ساختمان با توجه به نوع نما متفاوت خواهد بود. شستن نما بدون داربست و با استفاده از طناب و شستن نما با استفاده از داربست. شستشو نمای ساختمان با داربست از امنیت بالاتری برخوردار خواهد بود. البته در نظر داشته باشید این روش برای ساختمان هایی مناسب است که ارتفاع زیادی ندارند.

نماشویی با راپل یا طناب (بدون داربست)

در ساختمان هایی که ارتفاع زیادی دارند، نماشویی با استفاده از طناب یا راپل بهترین گزینه ممکن می باشد. همچنین برای شستن نمای برخی از ساختمان هایی که امکان زدن داربست وجود نخواهد داشت، این روش کاربردی خواهد بود. به فردی که شستن نما را با استفاده از راپل انجام می دهد راپل کار می گویند.

این روش ریسک ها و چالش های زیادی دارد. به همین علت فردی که راپل کار است در زمان شستشو باید کلیه نکات ایمنی نظیر کمربند محافظ، طناب ایمنی و کمربند ابزار را رعایت نماید. اگر این نکات را رعایت نکند ممکن است خسارت های جانی به بار آورد. شرکت های حرفه ای کلیه این موارد را هنگام ارائه خدمات رعایت خواهند کرد.

نماشویی با استفاده داربست

به این روش نماشویی سنتی نیز گفته می شود. در این روش از ابزار آلات پیشرفته ای استفاده نمی کنند. ولی دقت و کیفیت آن بیشتر می باشد.

پس از اینکه مشخص کردید که کدام روش شستن برای ساختمان شما مناسب می باشد، شرکت مواد شستشو و دستگاه را متناسب با جنس و نوع نمای ساختمان شما انتخاب می کند و کار را آغاز می کند.

شستن نما با استفاده از واترجت

در حال حاضر از دستگاه واترجت استفاده می کنند. دستگاه واتر بلاست نیز یکی دیگر از دستگاه های تامین کننده فشار برای شستشو می باشد. این دستگاه توانایی این را دارد که آب و یا مواد شوینده را با فشار و قدرت بالا بر روی سطح نما پخش کند.

برای شستشوی گرد و غبار و لکه از واترجت استفاده می کنند. این روش برای نماهای سنگی، آجری و سیمانی بسیار رایج می باشد. البته ممکن است با توجه به نوع نما از وسایل دیگری نیز استفاده کنند. مانند نمای کامپوزیتی که برای شستشوی این نوع از نمای ساختمان از تی لاستیکی و اسفنج نیز استفاده می کنند.

انواع دستگاه واترجت که در شستن نما با استفاده از طناب استفاده می شود عبارتند از واترجت آب گرم، واترجت برقی، واترجت آب سرد، واترجت مرکزی و واترجت موتور بنزینی.

دسته بندی انواع شستشو با توجه به نوع نما

شستن نمای سنگی

نمای سنگی جزو نماهای پرطرفدار در ایران به شمار می رود زیرا دوام و کیفیت بالایی دارد. نمای سنگی نیز بعد از گذشت زمانی نیاز به شستشو خواهد داشت تا بتوان زیبایی اینو نما را حفظ نمود و همچنین از ریزش و فرسودگی آن جلوگیری نمود.

شستشوی نماهای چوبی

این نما نسبت به آب بسیار آسیب پذیر و حساس می باشد. به همین علت شستشوی این نما با استفاده از روش های مخصوص انجام می شود.

نماشویی ساختمان های سیمانی

نماهای حفره دار و زبر سیمانی بیشتر نیاز را به شستشو دارند. این نماها بعد از تمام شدن سیمان کاری، با یک لایه آستر پوشیده می شوند. با این وجود ممکن است با بارش باران زنگ بزند و نیاز به شستشو داشته باشد.

شستن نمای آجری

نمای آجری جزو قدیمی ترین نماهای ایران به حساب می آید که تا امروز از محبوبیت بالایی برخوردار بوده است. شستشوی این نما با مواد شوینده مخصوص آجر انجام خواهد شد. استفاده از سیلیس و سند بلاست برای شستشوی نماهای آجری بسیار مرسوم هستند.

نماشویی ارزان

ارزان بودن نماشویی یکی از مهمترین معیار های افراد برای انتخاب شرکت شستشوی نما به حساب می آید. اما کیفیت خدمات تاثیر بسیار زیادی در رضایت مشتریان عزیز خواهد گذاشت.

در «خدمات ساختمانی بهاری» این امکان به وجود آمده است که علاوه بر استعلام قیمت کلیه خدمات، می توانید بهترین فرد را برای شستن نمای ساختمان خود انتخاب نمایید. شما میتوانید با خواندن نظرات دیگر مشتریان از کیفیت و همچنین قیمت نیروهای مختلف با خبر شوید و در نهایت بهتر تصمیم را بگیرید.

اقدامات لازم در شستن نما

در زمان شستشوی نما می توانید دیگر خدمات نمای ساختمان را سفارش دهید. نوسازی و ترمیم نمای ساختمان، اجرای نانو نما، رنگ کاری نما و غیره جزو اقداماتی هستند که می توانید بعد از شستن نمای ساختمان انجام دهید.

رنگ نمای ساختمان

اگر رنگ نمای ساختمان شما طوری کثیف شده است و جرم گرفته است که زیبایی خود را از دست داده است، می توانید بعد از اتمام کار درخواست دهید تا نمای ساختمان شما را رنگ کنند.

پیچ رولپلاک در شستشوی نما

نماهای سنگی بعد از گذشت ده سال فرسوده می شوند. اگر نیاز به تعمیر دارید می توانید قبل از شستشوی نما عملیات تعمیر نما با پیچ و رولپلاک نما را انجام دهید.

بهترین شرکت شستشوی نمای ساختمان در تهران و دیگر شهرها

شرکت ما یعنی خدمات ساختمانی بهاری یکی از بهترین شرکت ها در حوزه شستشو نمای ساختمان می باشد. شما می توانید برای گرفتن راهنمایی و مشاوره با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید. همچنین برای ثبت سفارش نماشویی خود می توانید از طریق همین سایت اقدام نمایید.

روشهای مختلف نماشویی

همان‌طور که بالاتر اشاره کردیم، نماشویی ساختمان به روش‌های مختلفی انجام می‌شود؛ از جمله نماشویی بدون داربست با طناب/راپل و نماشویی با داربست. شستشوی نما با داربست در مقایسه با نماشویی با طناب امنیت بالاتر و خطر کمتری دارد. البته این روش برای ساختمان‌هایی قابل اجراست که ارتفاع‌شان خیلی بلند نیست.

نماشویی با طناب یا راپل (بدون داربست)

در ساختمان‌های مرتفع برای سهولت کار، نماشویی با طناب یا نماشویی با راپل می‌تواند گزینه مناسبی باشد. هم چنین برای نماشویی ساختمان‌هایی که امکان زدن داربست وجود ندارد، شستشوی نمای ساختمان با طناب هم انجام می‌شود. به شخصی که نماشویی با راپل را انجام می‌دهد، راپل کار می‌گویند.

این روش چالش‌ها و مهم‌تر از آن ریسک‌های خود را دارد. به همین دلیل، شخص راپل کار هنگام نماشویی شیشه حتما باید از طناب ایمنی، کمربند محافظ و کمربند ابزار استفاده کند. هرگونه سهل‌انگاری در حین نماشویی به این روش خسارات جانی در پی دارد. البته شرکت‌ها حرفه‌ای تمام این موارد را هنگام ارائه خدمات رعایت می‌کنند.

نماشویی با داربست

نماشویی سنتی یا همان نماشویی با داربست به روشی گفته می‌شود که برای نماشویی ساختمان از ابزار آلات پیشرفته استفاده نمی‌شود. اما کیفیت و دقت نماشویی در تهران و هر شهر دیگری با داربست بیشتر است.

بعد از اینکه مشخص شد نماشویی با داربست برای شما مناسب‌تر است با بدون داربست، شرکت دستگاه و مواد نماشویی متناسب با نوع و جنس نما را مشخص کرده، و کار را شروع می‌کند.

شستشوی نمای ساختمان با واترجت

شرکت‌های فعال در زمینه شستشوی نما، بیش از هر چیز از دستگاه‌های واتر جت استفاده می‌کنند. دستگاه واتر بلاست یکی از دستگاه‌های تامین‌کننده فشار و بار برای شستشوی نماست. این دستگاه که مدل‌های مختلفی دارد، می‌تواند آب و سایر مواد نماشویی ساینده و شوینده را با قدرت و فشار بالا روی سطح پخش کند و آن را پاکسازی کند.

برای نماشویی با راپل از واترجت برای شستشوی گردوغبار استفاده می‌شود، که برای نماهای آجری و سنگی و سیمانی بسیار رایج است. البته بسته به نوع نما، ممکن است از وسایل دیگری نیز استفاده شود. مثل نمای کامپوزیتی که برای شستشوی آن از اسفنج و تی لاستیکی هم استفاده می‌شود.

انواع ابزار نماشویی واترجت

انواع دستگاه واترجت که در نماشویی با راپل استفاده‌ می‌شود: واترجت آب گرم، واترجت آب سرد، واترجت برقی، واترجت موتور بنزینی و واترجت مرکزی.

نماشویی ساختمان با توجه به نما

خدمات نماشویی در تهران و سایر شهرها را با توجه به نوع نما نیز می‌توانیم دسته‌بندی کنیم:

شستشوی نمای سنگ ساختمان

نمای ساختمان سنگی از نماهای پرطرفدار در ایران است، به دلیل کیفیت و دوام این نماها. نمای ساختمان سنگی پس از گذشت مدت زمانی نیاز به شستشو دارند تا بتوان زیبایی آنها را تثبیت، و همچنین از فرسودگی و ریزش آن جلوگیری کرد.

نماشویی ترموود و نماهای چوبی

این نماها نسبت به آب حساس و آسیب‌پذیر هستند. به همین دلیل، شستشوی نمای ترموود (نماشویی نمای چوبی) با استفاده از روش‌های مخصوص تمیز کردن چوب انجام می‌شود.

نماشویی ساختمان سیمانی

نماهای زبر و حفره‌دار سیمانی شاید بیشترین نیاز را به خدمات شستشوی نما داشته باشند. این نماها پس از اتمام سیمانکاری، با یک لایه آستر پوشانده می‌شوند. با این وجود، نمای سیمانی (نمای شسته) با بارش باران زنگ زده و باید آن را با مواد نماشویی شست.

نماشویی نمای آجری

نمای آجری از قدیمی‌ترین نماها در ایران است که تا همین امروز محبوبیت خود را بین مردم و معماران حفظ کرده است. شستشوی نمای آجری با مواد شوینده مخصوص آجر، آب و سیلیس (در صورت نیاز) انجام می‌شود. سند بلاست و سیلیس برای شستشوی نماهای آجری بسیار رایج هستند.

نماشویی ارزان معمولا معیاری است که بسیاری هنگام انتخاب شرکت نماشویی در تهران و شهرهای دیگر به /ان توجه می‌کنند. اما موردی که بیشتری تاثیر را در رضایت از خدمات دارد، کیفیت خدمات است و نه قیمت نماشویی ساختمان.

در «کفسابی ایران» این امکان فراهم شده است که علاوه بر استعلام قیمت نماشویی ساختمان، بهترین فرد یا شرکت شستشوی نما را انتخاب کنید. شما با خواندن نظرات مشتریان قبلی می‌توانید از دستمزد و عملکرد نیروهای نماشویی مطئمن شوید و بهتر تصمیم بگیرید. پس نیازی نیست به دنبال نماشویی ارزان باشید.

اقدامات جانبی در شستشوی نمای ساختمان

هنگام شستشوی نمای ساختمان می‌توانید دیگر خدمات مربوط به نمای ساختمان را نیز سفارش دهید. ترمیم و نوسازی نمای ساختمان، رنگ کاری نمای ساختمان، اجرای نانو نما و … از جمله اقدامات مربوط به نمای ساختمان است که بعد از شستشوی نمای ساختمان با مشورت متخصصان می‌توانید انجام دهید.

رنگ نمای ساختمان در نماشویی

اگر رنگ نمای ساختمان طوری جرم گرفته باشد که عملا تمام زیبایی خود را از دست داده باشد، می‌توانید بعد از نماشویی درخواست دهید تا آن را رنگ کنند.

پیچ رولپلاک در نماشویی

نماهای سنگی معمولا پس از گذشت ۱۰ سال دچار فرسودگی و خرابی می‌شوند. در صورتی که به این کار نیاز باشد، می‌توانید با شرکت نماشویی مدنظر در این مورد مشورت کنید تا قبل از نماشویی، با پیچ و رولپلاک عملیات تعمیر نمای ساختمان انجام شود.

در بازار آنلاین «کفسابی ایران» در راستای اجرای هرچه بهتر نماشویی شیشه و سنگ، می‌توانید درخواست خود را برای شرکت‌های نماشویی در شهر خودتان ثبت کنید. پس از اینکه سفارش خود را ثبت کردید، از چند شرکت نماشویی ساختمان به رایگان قیمت نماشویی ساختمان را دریافت کنید.

با ثبت درخواست نماشویی در «کفسابی ایران»، به شما لیست قیمت شستشوی نمای ساختمان را ارائه خواهیم داد. شما می‌توانید از بین بهترین متخصصان شهرتان بهترین را انتخاب کنید. برای انتخابی آگاهانه‌تر می‌توانید پروفایل شرکت‌ها و نظرات مشتریان قیلی آنها را نیز بررسی کنید.

دکمه بازگشت به بالا