برترین های کسب و کارعلمی و پزشکی

مشخصات جارو رباتیک دریم Dreame D10s

نقد و بررسی جارو رباتیک شیائومی مدل Dreame 10S

شرکت که دریم که در زمینه تولید جاروهای رباتیک از بهترین‌ها و پرفروش‌ترین‌ها  محسوب می‌شود، به تازگی با همکاری هولدینگ شیائومی از ربات جدید خود یعنی جارو رباتیک شیائومی Dreame 10S رونمایی کرده است. این ربات هوشمند، نه تنها عملیات جارو کردن را در حد عالی انجام می‌دهد، بلکه با قابلیت تی زدن، سطحی تمیز و بدون لکه را به شما تحویل می دهد.

این دستگاه از قدرت مکش 5000 Pa بهره‌مند است که به لطف آن گرد و خاک را از سطوح مختلف به طور کامل پاک می کند. نقشه برداری LDS وظیفه اسکن دقیق اتاق ها را بر عهده دارد و باتری بادوام (5200 میلی آمپر ساعت) با یک بار شارژ تا 280 دقیقه کار می کند. علاوه بر این، دستگاه میزان آب توزیع شده را کنترل می‌کند و عملیات توسط برنامه کاربردی و کنترل صوتی به راحتی هرچه تمام‌تر انجام می‌شود.

جارو d10s pro |جارو برقی رباتیک شیائومی

معرفی جاروبرقی رباتیک شیائومی دریم مدل D10S

جارو رباتیک مدل Dreame D10S نه تنها به عنوان جاروبرقی عمل می‌کند، بلکه عمل کف‌شویی با آب را نیز انجام می‌دهد که باعث می‌شود کار نظافت خانه در بهترین حالت ممکن انجام شود. این دستگاه از قدرت مکش 5000 پاسکال بهره می‎برد، از طریق نقشه برداری LDS اسکن دقیق اتاق‌ها را انجام می‌دهد و به لطف باتری بادوام 5200 میلی آمپر ساعتی، با یک بار شارژ تا 280 دقیقه کار می‌کند. علاوه بر این، دستگاه میزان آب توزیع شده را کنترل می‌کند و استفاده از آن از طریق یک برنامه و کنترل صوتی به سادگی صورت می‌گیرد.

 Dreame جارو رباتیک مدل Dreame D10S از قدرت مکش 5000 پاسکالی بهره می‌برد، بنابراین می‌توانید از تمیزبودن کف خانه خود مطمئن باشید. علاوه بر این، دستگاه مجهز به یک برس لاستیکی است که گرد و غبار باقی مانده در فرش را تکان می‌دهد و به طور دقیق خاک روی سطوح سخت را جمع می‌کند، همچنین اجازه نمی‌دهد مو در آن گیر کند. جارو رباتیک مدل Dreame D10S از سیستم ناوبری پیشرفته LDS استفاده می‌کند که وظیفه اسکن دقیق، نقشه برداری و برنامه ریزی مسیر را بر عهده دارد.

به لطف این سیستم موانع هم شناسایی می‎شوند و دیگر جارورباتیک به آن‌ها برخورد نمی‌کند. Dreame D10s دارای باتری 5200 میلی آمپر ساعتی است که به لطف آن 280 دقیقه کار مداوم انجام می‌دهد. جارورباتیک همچنین به طور خودکار زمانی که سطح باتری کم شود، به ایستگاه شارژ باز می‌گردد و پس از شارژ مجدد(حدود 6 ساعت) از همان جایی که متوقف شد، ادامه خواهد داد. جارو رباتیک مدل Dreame D10S از اپلیکیشن Dreamehome پشتیبانی می‌کند که به کمک آن می‌توانید عملکرد ربات را در جزییات شخصی سازی کنید.

این اپلیکیشن امکانات متعددی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد، از جمله می‌توانید نقشه‌ای از چندین طبقه ایجاد کنید، حالت‌های عملیاتی را انتخاب کنید، مناطق ممنوعه تنظیم کنید، برنامه‌های تمیزکاری ایجاد کنید و حتی شدت مکش جارورباتیک را هم مشخص کنید. برای راحتی بیشتر در دسترسی، Dreame D10s با دستیارهای صوتی سیری و الکسا نیز کار می‌کند. دیگر لازم نیست برای شروع تمیز کردن جارو از جای خود بلند شوید؛ تنها چیزی که نیاز دارید، یک فرمان صوتی ساده است.

هیچ کثیفی از چشمان او دور نمی ماند

Dreame 10S یار واقعی شما در مبارزه با کثیفی ها خواهد بود. قدرت مکش آن 5000 Pa است، بنابراین می توانید از تمیز بودن کف خانه خود مطمئن باشید. علاوه بر این، به یک برس لاستیکی مجهز شده است که گرد و غبار روی فرش را از بین می برد و به طور دقیق آلودگی را روی سطوح سخت جمع می کند. علاوه بر این، از گره خوردن موها جلوگیری می کند.

ناوبری LDS

این جارو رباتیک شیائومی از یک سیستم ناوبری پیشرفته LDS استفاده می کند که وظیفه اسکن دقیق، نقشه برداری و برنامه ریزی مسیر را بر عهده دارد. علاوه بر این، این سیستم پیشرفته، موانع را شناسایی کرده و از آنها دوری می کند، بنابراین لازم نیست نگران آسیب دیدن وسایل منزل خود در برخورد با جارو برقی باشید.

 زمان کار طولانی و بازگشت خودکار به ایستگاه

Dreame 10S دارای باتری قدرتمندی با ظرفیت 5200 میلی آمپر ساعت است که توانایی 280 دقیقه کار بدون وقفه است. علاوه بر این، ربات به طور خودکار زمانی که باتری کم شود به ایستگاه شارژ باز می گردد. پس از شارژ کامل (تقریباً 6 ساعت)، از همان جایی که متوقف شد به کار خود ادامه خواهد داد.

عمر باتری طولانی

جاروبرقی رباتیک D10s با باتری 5200 میلی آمپر ساعتی و تا 280 دقیقه زمان کار. 200 متر مربع را تمیز می کند. هنگامی که شارژ باتری کم شود به طور خودکار به پایه شارژ بر می‌گردد و سپس تمیز کردن را از همان جایی که متوقف کرده است شروع می کند تا اطمینان حاصل شود که کل خانه شما تمیز می شود.

توجه: لطفاً هنگامی که برای اولین بار از جارو رباتیک استفاده می کنید، 5 تا 6 ساعت جاروبرقی را به طور کامل شارژ کنید. (این داده ها از آزمایشگاه Dreametech هستند؛ به دلیل تفاوت در موقعیت استفاده، تفاوت جزئی وجود دارد)

تی زدن پیشرفته

همانطور که گفته شد، جارو رباتیک شیائومی Dreame 10S قابلیت تی زدن را نیز به همراه دارد. مجموعه تی زنی، شامل یک پد تمیز کردن است که به شما کمک می کند از شر آلودگی های سرسخت خلاص شوید. علاوه بر این، مخزن آب با کنترل الکترونیکی، مقدار آب را کنترل می کند و به لطف آن، پد تمیز کننده را همیشه به طرز مطلوبی مرطوب می نگه می دارد و دیگر لاز نیست نگران لکه ها باشید. علاوه بر این، شما می توانید بین چندین سطح از مقدار رطوبت پدها(خشک، نیمه مرطوب و مرطوب) انتخاب کنید.

قدرت مکش 5000 پاسکال

جاروبرقی رباتیک Dreame D10s دارای مکش قدرتمند 5000 پاسکال است که به طور موثر گرد و غبار و زباله را از فرش و کف سخت جمع آوری می‌کند. برس لاستیکی جارو رباتیک D10s با انواع مختلف کف تنظیم می شود و از گره خوردن موهای حیوانات خانگی جلوگیری می کند.

نقشه برداری پیشرفته LDS

جارو رباتیک D10s با نقشه برداری پیشرفته LDS،  چیدمان خانه شما را یاد می گیرد تا مسیرهای آن را برنامه ریزی کند و همه جا را تمیز کند. یک ضربه گیر حساس به ربات شما کمک می کند تا با خیال راحت موانع را دور بزند تا به طور موثر و کارآمد در خانه شما حرکت کند.

چند سطح جریان آب

جریان آب تنظیم در چند سطح مختلف قابل تنظیم است و پس از جارو زدن کف را برق می‌اندازد و بسته به میزان کثیفی و لک می‌توانید جریان آب را تنظیم کنید. ظرفیت مخزن آب 235 میلی لیتر و ظرفیت مخزن گرد و غبار 570 میلی لیتر است.

شخصی سازی عملکرد ربات

با اپلیکیشن Dreamehome عملکرد ربات را شخصی سازی کنید. با استفاده از این برنامه می توانید یک نقشه از چندین طبقه خانه تان ایجاد کنید، حالت های عملیاتی را مشخص کنید، مناطق ممنوعه را برای جارو رباتیک خود تعیین کنید و برای تمییزکردن برنامه های طولانی مدت طراحی کنید.

“هی الکسا، شروع به تمیز کردن کن”

برای راحتی هرچه بیشتر، جارو هوشمند دریم 10S، با دستیارهای صوتی سیری و الکسا کار می کند. دیگر لازم نیست برای شروع تمیز کردن از روی مبل بلند شوید – تنها چیزی که نیاز دارید یک فرمان صوتی ساده است.

اطلاعات کاربردی

 • باتری: 5200 میلی آمپر ساعتی
 • ظرفیت: 0.54 لیتر (0.14 لیتر مرطوب، 0.40 لیتر خشک)
 • تجهیزات: تخلیه خودکار گرد و غبار 4 لیتر، زمان تمیز کردن قابل برنامه ریزی، برس کف، برس کناری، کنترل برنامه، کنترل صوتی (Amazon Alexa، Apple HomeKit، Google Assistant)
 • ناوبری: حسگرهای لیزری، تشخیص موانع، غلبه بر موانع، دیوارهای مجازی
 • لوازم جانبی: ایستگاه دفع خاک، ابزار تمیز کردن، سیم برق، مخزن آب، دستمال مرطوب، ظرف گرد و غبار، برس کناری، برس اصلی
 • حالت های تمیز کردن: کارکرد فرش، تمیز کردن
 • مدت زمان کار: 280 دقیقه
 • نوع محصول: ربات جاروبرقی / پاک کننده
 • حداکثر قدرت مکش: 5000 Pa
 • اتصال دهنده ها: WIFI
 • کنترل برنامه: بله
 • کنترل صدا از طریق: Alexa و Google Assistant
 • سطح توصیه شده برای تمیز کردن: 200 متر مربع
 • ظرفیت ظرف گرد و غبار: 0.57 لیتر
 • ظرفیت مخزن آب: 0.23 لیتر
 • تجهیزات: ایستگاه شارژ
 • رنگ سفید
دکمه بازگشت به بالا