رایج‌ترین اشتباهات در هنگام خرید مبلمان اداری چیست؟

اشتباهات رایج در خرید مبلمان اداری که نباید مرتکب شوید

در این مقاله قصد داریم تا اشتباهات در خرید مبلمان اداری که ممکن است مرتکب شوید را مطرح کنیم و شما را در مبلمان اداری مورد نظرتان همراهی کنیم البته در مقاله راهنمای خرید مبلمان اداری برخی از این نکات را بیان کرده ایم. شما در خرید مبلمان اداری نوژن ممکن است پیش از اقدام به خرید دچار اشتباه شوید و این به معنی در نظر نگرفتن موقعیت و مکان مورد نظر شماست. پیش از خرید مبل باید نیاز سنجی انجام شود. از جمله سوالاتی که باید قبل از خرید مبل از خود بپرسید را در ادامه با شما مطرح می کنیم.

  • مبلمان اداری را برای چه مکانی می خواهید؟
  • مبلمان اداری برای چه کاری قرار است استفاده شود؟
  • چه افرادی قرار است از این مبلمان اداری استفاده کنند؟
  • مکانی که می خواهید مبلمان برای آن تهیه کنید چه اندازه ای است؟
  • از چه رنگ هایی در دیوار ها و پس زمینه مکان مورد نظر استفاده شده است؟
  • تعداد افرادی که قرار است در محل مورد نظر از مبلمان اداری استفاده کنند چند نفر است؟

این ها از جمله سوالاتی بود که پیش از مراجعه به فروشگاه خرید مبلمان باید از خود بپرسید تا دچار اشتباهات در خرید مبلمان اداری نشوید. نیاز سنجی یعنی جواب به سوال های بالا، پس از جواب دادن به سوال های بالا و مقایسه مبلمان اداری مدرن و کلاسیک می توانید مبلمان اداری مد نظر خود را خریداری کنید. راه دیگری که به شما پیشنهاد می شود این است که در فروشگاه های آنلاین اقدام به مقایسه انواع مدل های مبلمان اداری کنید و مدل مد نظر خود را پیدا کنید.

خرید مبل اداری |خرید مبلمان

مهم ترین نکات در خرید آنلاین مبلمان اداری

اگر بخواهیم از اشتباهات در خرید مبلمان به شما بگوییم، باید توجه زیادی به رنگ مبلمانی که می خواهیم خریداری کنیم داشته باشیم. در خرید مبلمان اداری استفاده از رنگ های شاد در محیط توصیه می شود ولی برای مبلمان رنگ های تیره بهتر است. در مبلمان اداری استفاده از رنگ های تیره بهتر است زیرا کثیفی هایی که ممکن است به وجود بیاید روی رنگ های تیره مشخص نیست.

در ساخت مبلمان اداری سعی شده تا بیشترین کیفیت، در کنار یک طراحی چشم نواز در عین حال ساده ارائه شود. در خرید مبلمان اداری باید دقت فراوانی شود چرا که قرار است مدت زیادی را پشت صندلی و میز باشید و اگر این مبلمان اداری از کیفیت خوبی برخوردار نباشد ممکن است در آینده نزدیک شما را دچار مشکل کند. توصیه می شود از صندلی های ارگونومی استفاده کنید تا در نشستن های طولانی شما را دچار مشکل نکند.

 چگونه مبلمان اداری مناسب خودمان انتخاب کنیم؟

بهتر است برای این که دچار اشتباهات در خرید مبلمان اداری نشوید، ابتدا نیاز سنجی که در بالا توضیح داده شد را انجام دهید و بدانید قرار است چه مبلمانی خریداری کنید. اگر می خواهید مبلمانی خریداری کنید که تحمل وزن بالایی داشته باشد قطعا باید از نمونه هایی انتخاب کنید که مکانیزم قوی تری در آن استفاده شده است. در داشتن میز اداری باید دقت کنید، اگر می خواهید از میز های مدیریتی استفاده کنید که بزرگ تر از دیگر مدل ها است، باید صندلی مناسب با آن نیز تهیه کنید. اگر ارتفاع صندلی اداری متناسب با میز مدیریتی نباشد، ممکن است ظاهر میز اداری شما بسیار بد باشد.

توصیه می شود رنگ بندی میز و صندلی ها به گونه ای باشد که صندلی اصلی مدیریت بیشتر به چشم بیاید. برای داشتن یک محیط کاری فعال و پویا بهتر است از رنگ های شاد استفاده شود. رنگ های تیره حس جدیت را بیشتر القا می کنند و از پویایی محل کار شما می کاهند. استفاده از رنگ های شادی مثل سبز و رنگ های آبی روشن می تواند محل کار شما را فضای پویا و شادی کند تا کار کردن برای افرادی که قرار است مدت زیادی آنجا باشند دلچسب باشد.

از جمله اشتباهات در خرید مبلمان اداری می توان به انتخاب صندلی های بدون گارانتی اشاره کرد. صندلی هایی که توسط شرکت های سازنده گارانتی می شوند قطعا کیفیت بالایی هم خواهند داشت. در صورتی که در مدت گارانتی مشکلی برای صندلی پیش بیاید شرکت سازنده این مشکل را بر عهده می گیرد و صندلی شما را یا تعمیر می کند یا حتی به طور کلی عوض می کند.

ویژگی های یک مبلمان اداری استاندارد

برای خرید یک مبلمان اداری استاندارد و برای این که دچار اشتباهات در خرید مبلمان اداری نشوید، می توانید از وب سایت های آنلاین کمک بگیرید. این فروشگاه های آنلاین که نوژن هم یکی از آنها است، به شما امکان دیدن انواع مدل های صندلی با قیمت های روز را می دهد. می توانید انواع مدل های صندلی اداری را ببینید و آنها را با هم مقایسه کنید.

این سایت ها به گونه ای طراحی شده اند که تمام مشخصات مبلمان اداری که می خواهید خریداری کنید را می توانید در آن ببینید و رنگ هایی که قابل انتخاب است را به طور کامل سفارشی سازی کنید. این شرکت ها موظف هستند محصولات خود را با گارانتی به مشتری تحویل دهند.

مبلمان اداری ارزان قیمت بخریم یا نه؟

مبلمان اداری ارزان قیمت به معنی مبلمان بی کیفیت نیست. یکی از اشتباهات در خرید مبلمان اداری همین است که فکر می کنیم مبلمان ارزان به معنی بی کیفیت بودن آن است. مبلمان ارزان قیمت ممکن است از متریال با صرفه اقتصادی مناسب تری ساخته شده باشد ولی به این دلیل نیست که کیفیت پایینی داشته باشد. مبلمان اداری اگر دارای گارانتی نباشد ولی از سلامت ظاهری آن مشکلی نداشته باشد می تواند یکی از گزینه های اقتصادی برای شما به شمار برود. استفاده از پلاستیک با کیفیت به جای فلز و فولاد می تواند قیمت صندلی را پایین تر بیاورد و یک گزینه اقتصادی را برای شما فراهم کند.

در خرید مبلمان اداری سعی کنید از نمونه های ارزان قیمت هم دیدن کنید، معمولا بین آنها گزینه هایی وجود دارد که صرفه اقتصادی بسیار بالایی برای شما دارند. فروشگاه های آنلاین به شما این امکان را می دهند تا از هر جایی که هستید کمترین قیمت را پیدا کنید و به راحتی هرچه تمام تر مدل های مختلف را با هم مقایسه کنید.

سخن پایانی

در خرید مبل اداری بهتر است ابتدا نیازسنجی کنید و ببینید چه مبلمان اداری متناسب با نیاز شماست. پس از این کار می توانید هر مدلی که با نیاز های شما سازگاری داشته باشد را خریداری کنید. فروشگاه های آنلاین به شما این امکان را می دهند که در کمترین زمان ممکن بهترین مدل های مبلمان اداری را با هم مقایسه کنید و اقدام به خرید کنید تا در کمترین زمان در محل مورد نظر شما تحویل داده شود. این مورد به شما کمک می کند که کمترین اشتباهات در خرید مبلمان اداری را مرتکب شوید.

سوالات متداول

    مکانیزم صندلی اداری گزینه مهمی است؟

    این یکی از مهم ترین بخش های هر صندلی اداری به شمار می رود چرا که پایه را به قسمت بالایی صندلی وصل می کند. اگر کیفیت این بخش پایین باشد ممکن است خیلی زود صندلی شما دچار مشکل شود.

    رنگ محیط برای یک فضای کاری شاد و پویا باید چگونه باشد؟

    بهتر است در استفاده از رنگ ها خلاقیت داشته باشیم و از رنگ های شاد استفاده کنیم.

    مبلمان اداری که گارانتی شده اند کیفیت بهتری دارند؟

    قطعا شرکت سازنده ای که مبلمان خود را گارانتی کرده است از کیفیت آن اطمینان دارد و هیچ محصول بی کیفیتی گارانتی نمی شود.

دکمه بازگشت به بالا