عمومی

آغاز پیش ثبت‌نام عتبات نوروزی از ۳۰ بهمن

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیباروز،

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج؛ علی رضا رشیدیان رئیس شورای برنامه ریزی و هماهنگی مقام معظم رهبری و کمیسیون حج و عمره که امروز (دوشنبه 18 بهمن ماه) به ریاست حجه الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح قائم مقام نماینده مجلس برگزار شد. مقام معظم رهبری برای حج. امور حج و عمره اعلام کرد: پیش ثبت نام برای سفرهای حج نوروزی کشور از 30 بهمن ماه آغاز و تا 6 اسفند ادامه دارد.

رئیس سازمان حج و عمره در بیانیه‌ای با بیان اینکه اطلاع‌رسانی در این خصوص ۲۵ بهمن‌ماه انجام می‌شود، گفت: با توجه به توانمندی‌های پیش‌بینی‌شده، ثبت‌نام نهایی در روزهای ۱۴ و ۱۴ اسفند و ۲۵ اسفندماه نوروز انجام می‌شود. سفرها به عتبات عالیات آغاز خواهد شد «و تا 28 فروردین 1401 ادامه دارد.

نماینده ولی فقیه در امور حج و عمره همچنین با اشاره به آغاز ثبت نام سفرهای زیارتی دانش آموزی، بر لزوم ایجاد ظرفیت های مناسب برای بهره مندی عاشقان اهل بیت از سفرهای زیارتی عتبات عالیه تاکید کرد. و بهترین خدمات را به زائران ارائه دهد.

حجت‌الاسلام والمسلمین لزوم پایبندی به مصوبات رهبری کشور برای مقابله با کرونا و برخورد مساوی با حجاج در ایام حج را به نمایندگان مجلس یادآور شد و در پاسخ به خیل عظیم مردم، خواستار از سرگیری کاروان‌های حج به عراق شد. از زائران و. کاهش هزینه های سفر.

این دیدار با گزارش اکبر رضایی معاون حج و عمره سازمان حج و عمره و محمد حسین خوشنویس معاون توسعه اداری و منابع دفتر مقام معظم رهبری در خصوص اقدامات انجام شده در این مراسم ادامه یافت. حوزه هوشمندی خدمات حج

دکمه بازگشت به بالا