ورزشی

جانشین برزیلی لوکادیا را بیشتر بشناسید

به گزارش شفاف، لئوناردو پریرا دیگر مهاجم برزیلی است که پرسپولیسی‌ها برای به خدمت گرفتن او مذاکراتی با مدیربرنامه‌های او انجام داده‌اند. این مهاجم برزیلی که تازگی از باشگاه گامبا اوزاکا ژاپن جدا شده، برای این باشگاه ژاپنی طی سال ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲، ۶۲ بازی انجام داده و در جریان این بازی‌ها فقط ۱۱ بار موفق به گلزنی شده است. او در مجموع ۲۸۸۵ دقیقه برای گامبا اوزاکا، سه پاس گل ثبت کرده و تاثیرگذاری روی ۱۴ گل در کارنامه‌اش دیده می‌شود.

پریرا در این دو سال ۱۱ دیدار تیمش را هم به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ از دست داده که این موضوع می‌تواند باعث نگرانی هواداران پرسپولیس شود.

او سال ۲۰۲۰، برای باشگاه سانفرس هیروشیما بازی می‌کرد و آمار بهتری را نسبت به تیم اخیر خود ثبت کرده است. پریرا در سال ۲۰۲۰، در ۲۶ بازی ۱۵ بار دروازه رقبا را باز کرده و چهار بار هم موفق به ارسال پاس گل شده است. او در فصل ۲۰۲۰، در چهار دیدار تیمش هم محروم بود.

پریرا با وجود اینکه پارسال در گلزنی موفق نبوده، سابقه قهرمانی لیگ برزیل با پالمیراس و قهرمانی لیگ بلژیک با کلوب بروژ را در کارنامه دارد و از نظر گلزنی هم سال ۲۰۲۰ آمار قابل قبولی از خود به ثبت رسانده است.

با وجود اینکه گامبا اوزاکا در دو سال اخیر جایگاه مناسبی در جی‌لیگ ژاپن نداشته، به خاطر حضور پریرا در شش دیدار لیگ قهرمانان آسیا در دو سال اخیر با این باشگاه ژاپنی، از نظر قانونی مشکلی برای حضور در لیگ ایران را ندارد.

باید دید در نهایت پرسپولیسی‌ها که لوکادیا را از دست داده‌اند و پاکدل هم این تیم را ترک کرده، موفق به جذب او خواهند شد یا به دنبال گزینه دیگری خواهند رفت.

دکمه بازگشت به بالا