ورزشی

رقابت های انتخابی تیم ملی آغاز می شود/سیاست ما جوانگرایی است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، حسن رنجرز گفت: در ابتدا قهرمانی را به مردم خوب و عزیزی که ولی نعمتان در مسابقات قهرمانی تیم ملی کشتی فرنجی امید هستند تبریک می گویم. که در. قهرمانی جهان برای اسپانیا عزیزان محمد بنا و حمید بائووا سکاندار جا دارد از زحمات یک ساله تیم ملی جوانان و بزرگسالان برای این جوانان تشکر و قدردانی کنم. همچنین از زحمات همکارانم و کادرفنی تیم ملی امید در 20 روز گذشته برای این جوانان و آینده سازان کشتی کشورمان تشکر می کنم.

سرمربی تیم ملی درباره شرایط قبل از اعزام گفت: با توجه به زمان کوتاه پس از قبول مسئولیت، کمترین زمان برای من است. سپر از نظر فدراسیون تصمیم بر این شده که مسئولیت تیم امدا را هم بر عهده بگیرم تا بتوانیم از زمان محدود موجود نهایت استفاده را ببریم. صراحتاً از فدراسیون بابت مجموعه مقدمات و تدارکات تشکر می کنم. برپایی اردو، حضور قهرمانان در تمرینات و شرایط سختی که برای صدور ویزا داشتیم، همه مواردی است که فدراسیون کشتی با مدیریت و تمهیداتی که می بیند، شرایط را برای حضور ما در مسابقات مهیا کرد. من به عنوان یک کارمند فنی از زحمات شما صمیمانه تشکر می کنم و از شما قدردانی می کنم

تکاوران ادامه داد: از نظر ارزیابی فنی باید بگویم قهرمانان جوان ما هر چه داشتند به عنوان سرباز برای کشور گذاشتند. سطح مسابقات بسیار بالا و متفاوت از مسابقات بین المللی جوانان و سطح پایین تری نسبت به مسابقات بین المللی بزرگسالان بود که با تلاش تیم جوانان ایران به دست آمد.

مربی تیم ملی درباره چرخه انتخابی تیم ملی گفت: چرخه انتخابی تیم را به سرمربی تیم ملی پیشنهاد دادیم و فکر می کنم با تایید فدراسیون، چرخه انتخابی تیم باشد. زیر 23 سال و اولین تیم ملی تا چند روز دیگر در سایت فدراسیون منتشر می شود و ماسکین برای رسیدن به نایب قهرمانی تیم ملی مصمم می شود.

حسن رنجرز با توجه به اینکه حدود 15 روز دیگر جام جهانی در جمهوری آذربایجان برگزار می شود، گفت: با تیمی کاملا جوان در جام جهانی حاضر می شویم و تغییرات بسیار بزرگی نسبت به تیم های ملی خواهیم داشت. جمهوری آذربایجان و ترکیه در این تورنمنت از تمام سرمایه خود استفاده می کنند، ما فقط از شهروندان جهانی بلگراد استفاده خواهیم کرد. بنابراین سیاست ما همانطور که با فدراسیون رسیدیم حضور تیم جوان و حمایت هواداران کشتی در جام جهانی آذربایجان خواهد بود. بازی های جهانی 2023 که سهمیه المپیک است برای ما در اولویت است و به دیگر مسابقات پیش رو به چشم المپیک تدارکاتی پاریس 2024 نگاه خواهیم کرد.

دکمه بازگشت به بالا