اجتماعی

«زمستانِ داغ» در بوستان آب و آتش

جشنواره خانوادگی «زمستان داغ» از ۱۳ تا پایان بهمن ماه و با هدف غنی سازی اوقات فراغت شهروندان در زمستان با توجه و تاکید روی کودکان در بوستان «آب و آتش» برگزار می‌شود.

به گزارش دیباروز، در برنامه جشنواره دورهمی خانوادگی زمستانی، فضایی به شکل آتشدان برای دورهمی شهروندان در کنار آتش راه‌اندازی می‌شود تا سرمای زمستان برای شرکت کنندگان آزار دهنده نباشد به همین دلیل عنوان «زمستان داغ» برای آن انتخاب شده است.

برپایی گذر هنر، اجرای موسیقی میدانی، ایجاد ایستگاه بازی‌های تعاملی و خانوادگی، ایجاد ایستگاه کودک (قصه گویی، اجرای برنامه عروسکی، بازی‌های آموزش محور، عرضه محصولات فرهنگی و آموزشی و…)، برپایی کافه کتاب کودک، طراحی و اجرای لوکیشن عکاسی و فضاسازی محیطی، اجرای کارناوال شاد تن‌پوش‌های اقوام ایرانی و عروسک‌های زمستانی (عروسک زمستانی از جمله آدم برفی و پنگوئن ) برنامه‌های قابل اجرا در جشنواره «زمستان داغ» هستند.

راه اندازی رینگ بازی در داخل گذر گردشگری و میدان آب و آتش، یکی دیگر از برنامه‌های طراحی شده این جشنواره است که در سه بخش ویژه بزرگسالان، بازی‌های تعاملی با کودکان و بازی‌های دستگاهی از جمله (ترامپولین و قطار برقی) قابل اجرا است.

همچنین فضایی برای اجرای زنده هنری هنرمندان و فروش آثار هنری آنان پیش‌بینی شده است. این فضا در هفته ابتدایی جشنواره به هنرمندان کاریکاتوریست اختصاص پیدا کرده است.  

از دیگر برنامه‌های طراحی شده جشنواره «زمستان داغ» اجرای گروه‌های متفاوت موسیقی از جمله طنین صدای «ساز و دهل» و نمایش رژه اقوام ایرانی با تن‌پوش‌های مناطق مختلف کشورمان است.

شهروندان می‌توانند با حضور در این دورهمی خانوادگی طعم انواع آش‌ها را در گذرگردشگری و جشنواره آش بچشند. همچنین در این بخش انواع خوراکی‌ها و نوشیدنی‌های گرم هم سرو می‌شود.

بر اساس روابط عمومی منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد، جشنواره «زمستان داغ» از ۱۳ تا ۳۰ بهمن ماه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در بوستان آب و آتش واقع در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد برگزار می‌شود.

«زمستانِ داغ» در بوستان آب و آتش

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا